Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 5 mei 2021

Featured Replies

Geplaatst
1 minuut geleden zei Bor:

Moeten ze dan ook allemaal seks? 

haha volgens mij is dat wel de definitie van een harem ja

  • Antwoorden 170
  • Weergaven 12,8k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ‘schenk me kalmte om te aanvaarden wat ik niet kan veranderen’ Phoe zeg, die had ik vanmorgen even nodig... ik ben nog steeds niet helemaal lekker en had daarom de afspraak op de medicatie p

  • Spirit, je hebt het nu over twee verschillende onderwerpen waar jij je aangevallen over voelt:  De man die spullen voor jou ophaalt en jouw zoon.  Ik hoop dat de nare dingen die je te lezen hebt g

  • Ik heb enorm respect voor vrouwen die én de kinderen opvoeden én het geld verdienen, dat is gewoon ver-schrik-ke-lijk veel werk. Ik zou ook respect hebben voor mannen die dat doen maar die ken ik niet

Posted Images

Geplaatst
2 minuten geleden zei Vocatus:
3 minuten geleden zei Bor:

Moeten ze dan ook allemaal seks? 

haha volgens mij is dat wel de definitie van een harem ja

Dat zijn maar de details...

Geplaatst
1 minuut geleden zei Bor:

 

Nou. Ik wil ook nog niet dood eigs..

 

Waarom zou je dan dood gaan? Of bedoel je dat je geen leven meer hebt als je taken voor jou gedaan worden? Dan begint het pas zou ik denken...?

Geplaatst
2 uur geleden zei Vocatus:

Apneu wordt gezien als de grootste onontdekte ziekte in de welvarende landen. Ik heb nachtje geslapen in hersenonderzoek centrum en had lichte apneu. Slaap nu met beugel in. Wat een wereld van verschil

 
 
 
 
 
 
Alcohol Er is een direct verband tussen het gebruik van alcohol en apneu. Alcohol leidt tot spierverslapping, waardoor er ademstilstanden kunnen ontstaan. Ook kan het gebruik van alcohol leiden tot doorslaapproblemen.
 

stoppen met alcohol heeft al voor meer frummers hier betekend dat hulpmiddelen niet meer nodig waren.
En logisch ook dat je met apneu slecht slaapt, zonder ook als je een probleemdrinker bent.
Geplaatst
5 minuten geleden zei lady jane:
 
 
 
 
 
 
Alcohol Er is een direct verband tussen het gebruik van alcohol en apneu. Alcohol leidt tot spierverslapping, waardoor er ademstilstanden kunnen ontstaan. Ook kan het gebruik van alcohol leiden tot doorslaapproblemen.
 

stoppen met alcohol heeft al voor meer frummers hier betekend dat hulpmiddelen niet meer nodig waren.
En logisch ook dat je met apneu slecht slaapt, zonder ook als je een probleemdrinker bent.

Ohh helemaal mee eens @lady jane. Dat leek me overbodig om te zeggen maar uiteraard;..alcohol is funest voor je slaap. Alcohol is gif en per definitie slecht voor alles. Alcohol zorgt voor apneu. Dus eerst daarmee stoppen. Overgewicht zorgt ook vaak voor apneu, dus gezond eten helpt ook. Maar ik wilde als tip meegeven dat zelfs sobere slanke mensen steeds vaker apneu krijgen. Ik zat in die onderzoekskliniek met 12 slanke nuchtere mensen. Het loont de moeite om keer app te installeren als je elke dag futloos na 8 uur slaap opstaat

Geplaatst
4 minuten geleden zei spirit:

Ik meld me droog af voor het dagpact. 

Welterusten en tot morgen :moon:

goed bezig Spirit

Geplaatst

De vrije dagen zijn weer voorbij. Lekker beetje aan gerommeld, fotoboek bijgewerkt. Genieten van mini natuurlijk. Morgen en vrijdag weer werken. 

Geplaatst

Geen zin om op gesprekken te reageren en al helemaal niet om in discussie te gaan. Onwerkelijk dit. 

Geplaatst
6 minuten geleden zei Quinn:

Geen zin om op gesprekken te reageren en al helemaal niet om in discussie te gaan. Onwerkelijk dit. 

ik volg je niet Quinn,..wat bedoel je? reageer gewoon

Geplaatst

Gewoon, onwerkelijk. Ik heb altijd wat te zeggen en altijd een mening en de behoefte om die te delen. En nou is die weg.

Geplaatst
6 uur geleden zei Vocatus:

De 2 grootste oorzaken voor vermoeidheid is niet genoeg water drinken of het hebben van apneu. Heb je beiden afgevinkt?

1 water kan ik afvinken last van apneu zou ik niet weten eigenlijk. Bedankt voor je tip van de apps die er zijn. Zelf denk ik dat mijn lichaam van slag is.

bewerkt door Nun
Toevoeging

Geplaatst

@Reacher : ik wilde het draadje van Vocatus geen nieuw leven inblazen, daarom maar even hier. Je bent lief, zoals aardbewoners dat zeggen.  Spock geeft natuurlijk geen hartjes, is een beker ook goed voor jouw bericht?

Geplaatst
12 uur geleden zei Vocatus:

De mens is evolutionair gebouwd om hard te werken. Juist daardoor word je energiek.

Dat zou ik een goede opmerking vinden tegen iemand die met een fles wijn binnen handbereik ligt te vegeteren op de bank.
Maar jij zei het in reactie op een alleenstaande moeder met een fulltime baan die aangeeft dat ze moe is. Dat klinkt voor mij alsof je tegen Rosee zegt: "niet zeuren, gewoon harder werken dan krijg je meer energie". 

Vandaar mijn geërgerde reactie.

Geplaatst

@hub02: Absoluut insgelijks!

Een hartje terug :heart: Omdat ik het niet kan laten. 

bewerkt door Reacher
Vergeten Hub te noemen

Geplaatst

@Yana lief dat je het voor me opneemt maar ik had het niet vervelend opgevat hoor. Met hard werken en evolutionair associeer ik lekker buiten op het land werken in de gezonde lucht, waardoor je s avonds als een blok in slaap valt. Tegenwoordig bestaat veel werk in je hoofd ipv fysiek. Zo had ik het een beetje opgevat:):rose:

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.