Kaatje, binnenkort heb je 108 als aantal droge dagen. Dit is een heilig getal in meerdere culturen/geloven.
Google maar eens. Een van de uitlegzinnen is; we schijnen 36 emoties voor het verleden, 36 voor het hier en nu en 36 voor de toekomst te hebben.
Dan zit je mooi goed met de fase waarin je zit. Ik dacht net; wat zou het symbolisch zijn voor je om een mala te kopen in een new age winkeltje.
Op momenten dat je het moeilijk hebt, een houvast, die rust kan brengen. Zoveel redenen om niet/nooit meer te gaan drinken.
Geluk zit niet in 25% meer geld. Al is/lijkt het veel nu. Jouw rijkdom zit straks in jou. Je wordt sterker, en trotser (op een goede manier, fier eigenlijk)
en ik denk dat je ook een beter mens wordt, gelukkig heeft je zoon zijn fiets al binnen. Komt goed met jou hoor, het is al goed.