Spring naar bijdragen

bumperjim

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    12.212
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    203

3 Volgers

Profile Information

  • Geslacht
    Man

Recente profielbezoeken

34.338 profielweergaven

bumperjim's Achievements

Oudgediende

Oudgediende (4/4)

  1. Goeie tip! Bij ons zou het dan 20 per dag moeten zijn, dan erven de kinderen over 40 jaar een opgeruimd huis 🀣
  2. Ja, het helemaal-niet-snappen is angstig. Dan moet je t kringetje inderdaad maar kleiner houden en de tv af en toe uit. Herzliche Gruesse.
  3. Het probleem van politici is, als het een goede leider is dan is het een k-zak. En als het geen k-zak is dan is het geen goede leider. En soms zijn ze zowel k-zak als geen goede leider. Het is een beroep waar veel foute mensen op af komen. Dus ja. Ik heb geen oplossing. Gelukkig is er koffie.
  4. Goeiemorgen deze morgen Het niet-drinken wordt eenvoudiger. Hoe minder je drinkt, hoe minder je gaat drinken. Geinig, de minimumtemperatuur vandaag is straks om 10 uur! (17 graden). De hele nacht is alles afgekoeld en dat gaat nog steeds door, door de regen. We raken 10 graden kwijt. Het wordt echt thee-weer 😁 Straks met bumperhond netjes tussen de druppels door lopen.
  5. Leuks: even heel weinig. Gisteravond vroeg naar bed gegaan want ik trek de voortdurende stroom van slecht nieuws even niet meer (journaal, actualiteitenprogramma's). Niet te geloven hoe slecht het nu gaat in de wereld, terwijl het ook goed had kunnen gaan met andere politici. Maar bestaan er ΓΌberhaupt nog goede politici die een deuk in een pakje boter kunnen krijgen? Het gevoel van onrechtvaardigheid is erg lastig om mee om te gaan. Met alcohol erbij was het nog veel lastiger geweest πŸ€ͺ Wel is het vannacht langdurig gaan regenen voor het eerst sinds 1971, eindelijk lekker voor de tuin πŸ‘ŒπŸΌ
  6. bumperjim

    De ezel & de steen

    Ja precies. Fok het verleden nu maar even.
  7. Ja echt debiel leuk. Ik weet nog goed dat we op dezelfde manier in de straat speelden op het fΓͺte de la musique een jaar of 10 geleden. Toen moest het feest om 1 uur 's nachts afgelopen zijn. Wij liepen om kwart over 1 nog steeds een grafherrie te maken. Toen kwamen we de gemeentepolitie tegen die grote gebaren maakten dat we moesten ophouden (praten was onmogelijk) maar iedereen denderde gewoon door. Toen gaf de bandleider het stopsignaal en stopte iedereen precies tegelijk. "Ze luisteren alleen naar mij" zei hij toen met een stalen gezicht 😁 Echt onmetelijk stoer was dat πŸ‘ŒπŸΌ
  8. Ach ik zal het wel ff posten hier. Dit is wat ik weer ga doen. Ik kom niet voor in t filmpje maar het is wel "mijn" groep. Dit was een straatconcert op het afgelopen fΓͺte de la musique. https://youtu.be/2ghiJEXvKR0?is=bnNOoi73dzKX5qSF Heerlijk om de massa gek te krijgen. (Op een positieve manier, moet je er tegenwoordig weer aan toevoegen voor de duidelijkheid)
  9. Ik heb het pas geleerd toen ik in de veertig was 😁 drums. Tis eigenlijk wel het enige waar ik talent voor heb ik het leven. Dus ja dan is het jammer om er niets mee te doen.
  10. Mogge! Leuks: Ik heb me weer ingeschreven voor een activiteit waar ik eigenlijk niet echt de tijd voor had. Gewoon omdat de wereld toch naar de πŸ‰πŸ‰ gaat. Lekker muziek maken.
  11. bumperjim

    Laatste poging

    Kom op hub, laat je niet kisten πŸ’ͺ🏻 op geen enkele manier
  12. Doe je alles via lichaamstaal?
  13. Tipje: zijdevulling, daar slapen wij 3 seizoenen van de 4 onder
  14. Met de honden gelopen en nu heb ik zin in een middagslaapje. Maar het is nog ochtend. Mag dat? 😳 (tis net theorieexamen) Te laat zzzzzzzzz 😴😴😴😴😴
  15. bumperjim

    De ezel & de steen

    Maar dat is gewoon biologies uit te leggen. Ik bedoel.... ik vind het niet stom om het stom te vinden. Maar je mag het ook gewoon logisch vinden.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...