Spring naar bijdragen

Mormel

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    1.366
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    7

Profile Information

  • Geslacht
    Man

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

Mormel's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Omdat ik niet denk dat het elders past. Mijn psychiater heeft me aanbevolen naar een sociaal contact omdat ik weinig/geen mensen zie. Het beste dat ik tot nog toe gevonden heb is een groep die elke week samenkomt om te badmintonnen. Wat me tegen houd is dat mijn conditie compleet om zeep is. Dus ik begrijp die hobbel.
  2. Hebt dit al eens eerder geschreven, maar in België lopen langdurig zieken momenteel in het vizier van de regering om te besparen (schrappen, terug aan het werk), dus dat helpt niet echt. Ik krijg daarbij al snel het gevoel: ben ik wel ziek genoeg? Een beetje dat imposter-syndroom als je dat kent.
  3. Mormel

    Here we go

    Veel sterkte in deze periode @garfield076. Hier heeft mijn vrouw in december beslist om te scheiden. In het begin veel last van schuldgevoelens (onder meer omdat zij haar huis had verkocht om bij mij in te komen wonen) maar alles zo netjes mogelijk geregeld via een mediator. Ondertussen is de scheiding uitgesproken en net deze week heeft zij terug een woning kunnen kopen waarbij ze direct vroeg of ik haar ook wil helpen met de tuin en verhuis. Een stuk van mijn schuldgevoelens naar haar zijn al heel wat minder nu, moet wel zeggen dat er enkel een stiefzoon in het spel zat dus dat maakt wel dat alles wat makkelijker verloopt. Heb het soms nog lastig dat ik hem nog amper zie, maar vind het wel fijn dat wij nog steeds goed overeen komen en dat zij haar leven weer op de rit heeft. Natuurlijk is elke situatie anders, maar hopelijk heb je hier iets aan.
  4. België dus wat andere situatie. Volgende week vrijdag ook afspraak om te bekijken of ik mijn ziekte-uitkering behoud, dus kan me voorstellen dat de voorbije dagen best stressvol waren @Kaatjemama. Vandaag een afspraak gehad met mijn psychiater en deze gaf aan dat betaalde arbeid zelfs in de toekomst een vraag zal blijven.
  5. Gezien de volumes die je normaal drinkt zou ik zeker een arts raadplegen om af te kicken. Het laatste wat je nu wilt is een delirium.
  6. Als je in België woont: ga naar de spoeddienst en vraag om een crisisopname. Voor Nederland heb ik geen tips, maar hopelijk iemand anders wel.
  7. Goedemorgen of goedenacht voor diegene die nog wakker zijn. Alvast een samenvatting voor zij die het wk volgen:
  8. Nochtans ken ik er verschillende die gestopt zijn met roken door deze methode. Volledig stoppen (niet afbouwen) en vervolgens wanneer ze de drang voelden om te roken deden ze spontaan iets anders: gewone kauwgum, schoonmaken, wandeling,...als ik me niet vergis zat er zelfs iemand op dit forum die schreef dat ze bij elke aandrang haar tanden ging poetsen. Dus ik denk wel dat die methode werkt, maar natuurlijk is het geen wondermiddel.
  9. De tijd speelt inderdaad in ons nadeel. Gisteren wel Brazilië-Noorwegen gezien en van wat ik zag heeft Noorwegen verdiend gewonnen en mogen ze hun keeper wel in de bloemen zetten. Straks twee leuke partijen al vrees ik dat België eruit gekegeld zal worden. Moet zeggen: ik keek de wedstrijden met een half oog terwijl ik ondertussen de afleveringen van Hell's Kitchen aan het bingen ben en die scheldtirades van Ramsay leveren soms wel grappig resultaat op samen met de voetbal commentaar.
  10. Normaal kijk ik geen voetbal maar voor het wk maak ik een uitzondering al is het niet fanatiek. In België kun je die wedstrijden volgen op Sporza, als je de webpagina opent om de wedstrijd te zien kun je vervolgens ook andere pagina's openen en komt de voetbal in beeld in een klein schermpje (weet niet of dit met alle zenders tegenwoordig zo werkt) dus meestal volg ik met een half oog. Spijtig dat Nederland er al uit ligt, België zit er nog wel in maar heeft toch nog niet veel voetbal getoond. Geen idee wat echte voetbalkenners hiervan vinden maar voor mij zijn zowel de drankpauzes als de tussenkomsten van de VAR een winst voor het spel.
  11. Een van de tips die ze daarbij geven is om op het einde van de dag een moment te nemen en je echt te concentreren op iets wat goed ging/leuk was die dag. Dat klinkt misschien even stom als het advies om 's morgens in de spiegel te glimlachen als je je tanden gepoetst hebt, maar op een of andere manier werken die dingen wel. Natuurlijk ga ik wel de laatste zijn die zegt dat dit wondermiddeltjes zijn die de depressieve klachten laten opklaren.
  12. Mormel

    KiloKiller

    119
  13. @renaldo61: waarom niet? Hoelang is het al geleden dat je nog in het buitenland bent geweest?
  14. Ja, dat had ik begrepen. Maar de meeste accubranden doen zich voor tijdens het opladen, vandaar mijn reactie.
  15. Lijkt mij een typisch geval van miscommunicatie binnen organisaties en dit gebeurd in feite redelijk veel, snap niet waarom je dit weer op jezelf betrekt alsof alleen jou dit soort dingen overkomt. Je wilt niet weten hoe vaak ik al bij mijn psychiater/psycholoog heb gestaan en bij het onthaal te horen kreeg dat de afspraak niet doorging wegens ziekte. Daarbij krijg ik dan te horen dat ze geprobeerd hebben mij te bellen, maar dat ik niet opnam. Reden daarvoor is dat ik makkelijk een uur onderweg ben waarbij als ik met de fiets ben ik niet opneem en als ik met het openbaar vervoer reis mijn gsm op stil staat. Natuurlijk is het frustrerend maar op hetzelfde moment besef ik wel dat die mensen ook maar hun best doen en dat dit soort zaken niet opzettelijk is. Fijn wel dat je terug bent.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...