Spring naar bijdragen

Mariposa

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    1.218
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    5

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

Mariposa's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Vrouwen komen van Venus, dat boek over de maanlanding is dus inderdaad weggegooid geld. Bestaat er niet iets als een Venuslanding? Misschien wordt daar wel iets in uitgelegd over vrouwen?
  2. Een oud vriendinnetje van mij is psychologe, dat mens is knettergek. Volgens mij hebben bijna alle psychologen ook weer psychologen nodig, haha. (Oke, en hiermee bedoel ik dus niet dat iedereen die een psycholoog nodig heeft knettergek is, just saying...)
  3. Goedemorgen! Hier schiet het ook niet echt op dit jaar. Inderdaad 5 verloren appels, 2 schalen met vijgen, tomaten en komkommers maar daar ook niet heel veel van. Ach, wat we oogsten is wel lekker.
  4. Mariposa

    Een leven vol alcohol

    Dus... werken kreng 😉
  5. @Yana Hier duim ik ook voor je hoor! Het gaat goed komen!
  6. Mariposa

    KiloKiller

    67,1
  7. Dat heb ik laatst ook gehad, vreselijk. Ik moet dan gelijk vreselijk piesen en dat mocht niet. Wat een hel.
  8. @Smaragdie Wat een goed nieuws!
  9. Precies dat. En een beetje zelfspot kan ook geen kwaad.
  10. Off topic… ik zag deze vandaag en vond m te grappig om niet te delen
  11. Ik weet ook niet of ik het zal missen als ik nooit oma zal worden. Eerlijk gezegd vind ik alle baby's en kleine kinderen stom, dat is iets van de afgelopen 10 jaar. Ik kreeg onlangs een baby in mijn armen gedrukt en wist niet hoe snel ik hem weer terug moest geven. Het doet me helemaal niets meer. Misschien heeft dat ook te maken met verantwoordelijkheid, geen idee (of ook de overgang?). Ik heb 2 neefjes van 5 en 7, die vind ik ook niet leuk. Bijdehante ettertjes zijn het. Totaal niet opgevoed (al zegt dat natuurlijk meer over de ouders dan over de kinderen). Je ziet steeds vaker kids die niet opgevoed worden, allemaal grootgebracht met een schermpje en allemaal een grote bek. Vreselijk. Wat is er mis met buiten spelen en sociaal contact?
  12. Mariposa

    Boekendraadje

    Ik ben net begonnen in het Bloemenmeisje, ook direct pakkend.
  13. Yes please!
  14. FOMO is misschien niet het juiste woord maar ik heb het een beetje met mijn werk. Ik heb van mijn hobby mijn werk gemaakt en verdien daar ook nog eens supergoed mee. Maar ik doe het al 19 jaar en ik krijg steeds meer moeite om mezelf er toe te zetten aan de slag te gaan. Onlangs sprak ik een kennis daarover en zij verteld me hetzelfde. Ook veel andere vrouwen die zij kent welke in de overgang zitten hebben hetzelfde. Zou het daardoor komen? Het gevoel van is dit alles? Het zou me bijv. best leuk lijken om lekker simpel werk te doen, niet teveel nadenken, geen gezeik, geen sores over je eigen bedrijf. Lekker werken, weer naar huis en dan rust. Nu ben ik vaak tot 's avonds laat aan het werk. Mis ik daardoor veel? Geen idee. Ik ben heel dankbaar voor wat ik doe en wat ik heb, maar toch... Soms kan dat best een beetje deprimerend zijn. Vanavond hebben we een (groot) feest bij de buurtjes, die pakken het echt goed aan. Er is een cateraar geregeld, de vaten bier en dozen wijn (ze schenken de wijn die ik liefste dronk!!!) staan al klaar. Ze gaan zelfs een heuze bar opbouwen met 2 biertappen. En ik heb voor het eerst in 5 maanden echt zin om weer eens te drinken. Gelukkig gaan we als gezin daar naartoe en drinken 3 van ons niet, dat zal helpen. Ik ga het wel moeilijk krijgen straks. Vooraf dus bedenken wat ik ga drinken. Ik denk dat ik me ga storten op het eten, ben dan ook benieuwd wat mijn weegschaal gaat zeggen volgende week bij de kilokiller. Wat wel leuk zal zijn, bijna alle gasten die daar komen vanavond zijn grote drinkers, ze gaan bijna allemaal tot het gaatje (zoals ik ook deed), nu kan ik eindelijk eens goed kijken wat drank met iemand doet. Lijkt me prachtig om dat te observeren.
  15. @Etty Gefeliciteerd! Ik denk dat ik niet eens oma ga worden. Mijn jongste heeft geen interesse in een partner omdat alle meiden raar zijn. De oudste heeft een vriend heel ver weg, die gaan nooit samenwonen. Misschien dat ze onverwacht ooit een keer zwanger raakt maar daar zie ik haar niet voor aan. Ze is heel voorzichtig, met alles.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...