Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Eindelijk durf ik....

Featured Replies

Geplaatst

Och nancy    begrijp  zo goed  dat je teruggevallen  bent met deze achtergronden  die je hier bij hébt. 

De trigger lijkt mij zo groot ' opeens totaal verdwenen zoals  nu je vader verdween. 

 

Probeer je hier wel hulp bij te zoeken ?   Sterkte  en ook voor morgen  tentamens... je hoofd zal wel anders staan 

  • Antwoorden 72
  • Weergaven 10,8k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ik herinner me opeens weer dat dit hetzelfde is gegaan na het overlijden van mijn eerste zoontje. Na één dag werd hij bij me weggehaald (ik heb geen afscheid mogen nemen)  en gebracht naar een ander z

  • Ik wil mijn draadje terug. Bij deze. Wordt vervolgd. 

  • Up, voor aanstaande week. 

Posted Images

Geplaatst

Ik weet niet wat te zeggen. Ik wil je alleen steunen. :heart:

Geplaatst

Wat verdrietig :rose: ik hoop dat je in augustus toch een goede dag samen met anderen kunt beleven. Je hebt elkaar nodig.

  • 2 weeks later...
Geplaatst

Hoe is het nu met je Nancy?
Ik hoop dat je iets afgerond kunt voelen nu.

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
Geplaatst
  • Auteur

Ik weet niet waar ik beginnen moet,  Knakker.  In gedachten heb ik dit hele draadje al volgeschreven en al vanalles gedeeld met jullie. Het punt is eigenlijk dat ik een plekje zoek waar ik mijn gedachten kan opschrijven, zonder te hoeven reageren op likes of opmerkingen en zo. Dan wordt het weer zo'n klus om die te beantwoorden of mezelf te verklaren bij onduidelijkheden of erger nog: het gevoel dat ik mezelf moet verdedigen. Dat klinkt natuurlijk niet zo aardig, maar zo bedoel ik het niet. Ik zit gewoon met mezelf in de knoop, al heel lang al en wil er nu eindelijk wel eens van af. 

Geplaatst
  • Auteur

De mogelijkheid dat het hier kan is misschien al genoeg. Ik probeer elke keer een begin te vinden, maar dat is er niet echt. 

Geplaatst

Denk je dat je het wel fijn zult vinden om reacties van ons te krijgen?

Ik zou zeggen, ga hier lekker schrijven en reageer niet op onze reacties als je daar geen zin in hebt. Prima toch? Lekker oefenen om jezelf niet te verdedigen, daar is dit de uitgelezen plek voor.

:heart:

Geplaatst

En je kunt toch ook helemaal buiten dit forum om een (dag)boek bijhouden, hetzij op je computer, hetzij op papier.
Daar vanuit kun je dan altijd nog 'onderdelen' hier in je draad delen, als je op sommige delen wel een reactie wilt..
(Van je af) schrijven geeft je in elk geval de mogelijkheid om je gedachten om te zetten van de soms hypersnelle denksnelheid naar de veel kalmere en geduldiger schrijfsnelheid, waardoor je soms wat meer overzicht/inzicht in je hoofd krijgt.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.