Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

DAGPACT:
Yvonne 
kaatje 

goedemorgen allemaal 

idd zeg wat donker buiten en fris wilde vroeg op pad maar neem eerst nog maar lekker een bakkie ☕️

Geplaatst

Ik ga met de jongste naar Antwerpen. Gisteren als eerste voorbereiding de tekenfilm Nello & Patrache gekeken en bij het einde tranen met tuiten gehuild.

Dat is ook mijn list om hem mee krijgen de kathedraal in om naar dat schilderij van Rubens te gaan kijken.

Geplaatst

Goedemorgen, 

Ik heb tijdens de koffie al een half uur gewerkt en een klus afgemaakt. Was vroeg op.

Wat leuk, die trips met kinderen.  Even één op één aandacht van pa of moe.  Dat wil er nog wel eens bij inschieten in de dagelijkse dynamiek.  

Geplaatst (bewerkt)

Ooh wat leuk @Oskar. Volgens mijn dochter lijkt Londen gewoon heel erg op Antwerpen. (Ja ze kent nog niet echt veel steden duidelijk). En wat een goed idee ook van Nello & Patrasche! Wel bijzonder dat je dat kent, zo zijn er niet al te veel toch? En in de categorie hartverscheurende kinderverhalen kan het zeker tellen, daarmee vergeleken zijn mijn verhalen nog peanuts. 🤭

bewerkt door Musashi

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...