Spring naar bijdragen

IJsvogel

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    965
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    3

Alles door IJsvogel geplaatst

  1. Nachtpact Quinn. Reacher kaatje🌺 Jane Lika IJsvogel Had gisteren serieus veel zin om wijn te halen. Was alleen en een beetje sip dat ik alleen voetbal zat te kijken en ineens leek het een goed idee.... had eerder die dag al tijdens boodschappen doen in 2 winkels sterke twijfel, bijna wat meegenomen maar niet gedaan. En uiteindelijk dus niet gedaan. Ben ik nu heel blij mee maar djeez, wat kan dat trekken zeg..
  2. @Roseeik heb dit jaar een implantaat gedaan. 1e deel vorig jaar, 2e deel dit jaar ivm vergoeding verzekering. Ik was best bang maar het viel echt heel erg mee en ik ben er heel blij mee. Ingreep was pijnloos, na ingreep verwachtte ik pijn als de verdoving uitwerkte maar ook niet. Kan weer normaal aan beide kanten kauwen. Echt heel fijn en daardoor slijt de rest ook weer minder hard. En ik heb echt een hekel aan alles wat met de tandarts te maken heeft, zelfs als mensen erover praten loop ik het liefst weg
  3. @Kaatjemamasterkte vandaag
  4. IJsvogel

    Terugval 😥

    Ach balen Larissa. Ik snap dat je teleurgesteld bent. Maar ik denk wel dat je er nu heel snel bij bent om dit om te buigen. Heb je het nu weggegooid? Sterkte!!
  5. DAGPACT: Yvonne MaryArt kaatje 🌺 Quinn Fonny🌞 IJsvogel
  6. JUNIPACT: MaryArt kaatje 🌺 Jane Bob Spirit Mariposa Freekie 🏍️ Etty Rosee IJsvogel
  7. DAGPACT: Musashi Yvonne Etty kaatje🌺 Quinn MaryArt IJsvogel Ja @MaryArtik doe ook mee hoor . Juni, mijn favoriete maand.
  8. Nou @lady janewat een fantastisch tennis he? Het lijkt echt of er een schepje bovenop is gegooid, die fonseca eerst al tegen Djocovic, vaak vallen ze tegen de volgende wedstrijd maar omdat ze alles gegeven hebben maar nu.... wat een tennis. Uiteindelijk dus gelukkig weet opgeknapt en hiervan genoten
  9. DAGPACT: Yvonne Fonny🌞 kaatje 🌺 MaryArt Lika Spirit IJsvogel Helaas met migraine wakker geworden om 7 uur. Pil genomen maar dat hielp niks. Nu begint het te zakken gelukkig. Had leuke dingen op t programma die ik moest afzeggen, moeilijk om er dan nog een goeie dag van te maken. Morgen weer werken... pffff ben even helemaal niet blij.
  10. IJsvogel

    de weg naar herstel

    Gecondoleerd. Sterkte
  11. IJsvogel

    Reacher

    Zo voel ik het ook, zelf opgebouwd. Soms voelt dat sterk en soms kwetsbaar. Maar veerkrachtig zijn we zeker. Kintsugi ook even opgezocht, mooi beeld
  12. IJsvogel

    Reacher

    💚 ja, wie vertrouw je met je kwetsbaarheid.
  13. Oh, dat is fijn @Reacher! Het is vaak al een crime om het erin te krijgen maar dan is het niet voor niks gelukkig
  14. IJsvogel

    De ezel & de steen

    Dat geloof ik ook
  15. Nachtpact: Quinn IJsvogel
  16. Ja, echt kicks voor niks. Pas naar de Markerwadden, en daar voor het eerst een roerdomp gehoord, zo bijzonder! En een Snor, en veel baardmannetjes en, en, en.... Ok, ik ben een vogelgek
  17. IJsvogel

    De ezel & de steen

    Hey Oskar, hoe gaat het met je?
  18. DAGPACT: MaryArt Mormel kaatje 🌺 Quinn Yvonne Lika IJsvogel Wat een prachtige dag. Ik zit in de tuin en geniet van de vogels. Hoorde een onbekend geluid, blijkt een groenling te zijn! Ik voel me wel een beetje eenzaam, heb geen plannen dit weeken omdat ik moest studeren. Dat heb ik nog niet gedaan, wel gesport, gefietst en getuiniert. Heb een beetje zo'n gevoel dat iedereen gezellige dingen doet behalve ik. Heb ik vaker als het zulk weer is. Zelfmedelijden, heel erg goed begin naar een terugval dus ik ga de 0.0 maar vast koudzetten want hier trap ik mooi niet in.
  19. IJsvogel

    Qweethut

    But to feel nothing so as not to feel anything. What a waste!
  20. IJsvogel

    Qweethut

    A fish called Wanda, Jamie Lee Curtis! Die heb ik lang niet gezien, zou hem best weer willen bekijken
  21. Nachtpact: Marjolijn Bob kaatje🌺 Quinn Reacher Jane Maja Lika IJsvogel
  22. Wat een verwarring. Eerst leek het net of je iemand van het forum beschuldigde van spotten met kanker. Je kreeg nog mot met Yana (hoe dan?) maar dat staat er los van. En nu blijf je die negatieve berichten rondstrooien alsof het hele forum achter die berichten zit en openheid moet geven. PB's staan los van de rest van het forum, spreek diegene aan, doe een melding of gooi het openbaar. Maar niet dit, je raakt iedereen behalve de persoon van de PB's.
  23. Dagpact: MaryArt Marjolijn kaatje 🌺 Q IJsvogel Goedemorgen, ik zit naar mijn beeldscherm te staren. Moet hard aan de slag voor studie, maar ik blijf een beetje uitstellen en andere dingen doen.
  24. Nachtpact Reacher Quinn Jane IJsvogel Sinds 1 mei weer helemaal op de 0. Na 4 jaar abstinent vanaf 2017 telkens toch iedere keer weer een poging gedaan om een modus te vinden. Poosje wel drinken, altijd weer te veel en dan weer stoppen. Nu denk ik dat dat ook verslaafd gedrag is, en straks denk ik weer dat het een goed idee is om af en toe iets te drinken. Dus ik meld mij hier weer wat vaker en ga ermee aan het werk. Het houdt niet op, niet vanzelf.....
  25. Ik heb ook geen woorden maar wens jullie alle goeds en sterkte @bumperjim
×
×
  • Nieuwe aanmaken...