Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wo 28 okt 2026

Featured Replies

Geplaatst

Mogge! Vannacht wakker geworden met een waanzinnige shot stress 😩 Terecht ook wel, want op mn werk is er iets bezig langzaam fout te gaan wat ik verzonnen had, dus ik moet daar hard mee bezig en hopelijk een plan B verzinnen.

Maar niet 's nachts 🤣

Ik heb wel weer kunnen inslapen. Ik word langzaam een kampioen in het in slaap vallen, ik kan het heel snel. Ik zie het zelfs aankomen, op een gegeven moment slaan mn gedachten nergens meer op en dan weet ik dat ik bezig ben in slaap te vallen. Maar ik moet dan niet te hard denken "NU VAL IK IN SLAAP" want dan gaat het feest niet door natuurlijk 😁

Fascinerende shit.

Ik had niet gedronken trouwens, dat soort stress ken ik van als ik gedronken had die avond.

bewerkt door bumperjim

Geplaatst

Goedemorgen allemaal

Jeetje @bumperjim succes 🍀 dit zijn wel de lastige situatie.hoop dat meevalt voor je en snel opgelost is.

Vandaag even koffie en klaar maken voor de sportschool l. Oud collega straks verassen op het werk het is dr laatste dag . Morgen samen afscheid lunch met onze baas en dan is het eindelijk eind klaar.

Geplaatst

Goeie morgen,

Ik had vannacht van die detoxpleisters op mn voeten en ik heb van Quinn en Reacher gedroomd. Ik weet niet of het een iets met het ander te maken had maar ze zeiden wel allebei dat ik er goed uit zag. Ik weet nu ook hoe zij er uit zien, of dat denk ik toch. Het was anders dan ik dacht.

En door yoga nidra voel ik tegenwoordig ook beter wanneer de slaap me overvalt. Dan verdwijnen m’n gedachten in een soort van mist en voel ik m’n lichaam in ontspanning zakken. Dat heb ik heel m’n leven niet gekend. Ik hou daar nu zo van dat ik speciaal daarvoor vroeger in mijn bed kruip.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.