Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst
41 minuten geleden zei Quinn:

Ja, hoi. Geen idee hoe welkom ik nog ben, maar je moet toch wat en ergens weer omhoog zien te klimmen

Je bent altijd, altijd welkom. 

Geplaatst
2 uur geleden zei Quinn:

Ja, hoi. Geen idee hoe welkom ik nog ben, maar je moet toch wat en ergens weer omhoog zien te klimmen

Tuurlijk ben je welkom. Misschien heb je ondertussen wel voldoende stabiele burgerlijkheid in je bestaan geïncorporeerd om kansrijk te zijn bij die beklimming ... :D

Geplaatst

Oh wouw, ik zie het plaatje van @Quinn en m'n hart maakt een sprongetje van blijdschap. Hoi Quinn, hè, wat heerlijk 🥰

Pas je wel op, zomaar over jonge mooie meiden beginnen ligt toevallig net een beetje gevoelig op het moment.

Geplaatst
30 minuten geleden zei Quinn:

Harstikke burgerlijk. Pantoffels aan de voeten, pijp in de ene hand en cognac in de andere en op beide knieën een mooie meid van half twintig.

 

Doe ipv cognac maar kinderchampagne. Die bruine, is die nog te koop? Als kind vond ik dat erg lekker.

Geplaatst

Wij gaan zo naar de buren. Bitterballen eten uit een frietpan :P. Ik weet zeker dat mijn vriend daar nog een keer op z'n flikker krijgt van haar. Zij heeft ook veel met hem meegemaakt wat drank betreft. Op haar verzoek ook de mancave gaan onderzoeken op drank. Ook op sterke drank. Heb niets gevonden (gelukkig). 10 lege blikjes bier. Ik glee vanmiddag bij het uitstappen bijna uit over een bierdopje. Dat lag er nog..

Geplaatst
11 uur geleden zei Prana:

Een vraag voor @bumperjim Misschien kun je helpen. Wij hebben 2 straathonden van de straat moeten halen, want de inwoners van het dorp wilden ze vergiftigen. Het zijn hartstikke lieve honden, maar uiteraard niet gedisciplineerd. We zijn ze nu langzaam bijvoorbeeld aan een riem laten wennen, maar ze zijn vreselijk bang ervoor. Nu is dat op zich geen probleem, want ze zouden eigenlijk gewoon vrij kunnen op on land. We hebben 2 andere honden en dat gaat nu goed samen. Het probleem zijn de katten. En dat zijn er 13.
Vooral het vrouwtje jaagt erop. En we hebben het over 2 grote honden, dus ik kan het risico niet nemen om ze los te laten, op dit moment. Is dat iets wat "getraind" kan worden? Of zit dat er nu eenmaal in? Er zijn hier geen experts (of hulp) in de buurt, dus ik weet niet zo goed hoe we dit moeten oplossen 💔 Ik ben ook niet echt een hondenexpert, omdat ik altijd katten heb gehad.

Nou ik ben geen expert hoor 🤣 De mijne jaagt ook op katten. Als ze eenmaal de smaak te pakken hebben (want het is natuurlijk vreselijk leuk om te doen) nou dan veel sterkte om het ze af te leren 🫠 Aan de riem is volgens mij de enige oplossing die op korte termijn effektief gaat zijn.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...