Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zondag 27 maart 2022

Featured Replies

Geplaatst

Goedemorgen allemaal! Zomertijd is ingegaan 

Vandaag de dag met barstende koppijn begonnen. Ik dacht de achtbaanrit waarin ik keihard naar beneden denderde te hebben afgerond. Maar nee, het karretje ging gisteravond in volle vaart verder. In grote stappen mbt de zorg voor mijn moeder: 5 maart ambulance gebeld, opname, spierzwakte en grote verwardheid. Aanpak van medicijnvergiftiging en een slecht werkende schildklier brachten mijn moeder steeds weer meer op aarde. Opname in een verpleeghuis voor langdurig herstel werd met een week vertraagd doordat mijn moeder corona kreeg en een week in isolatie moest in het ziekenhuis. Afgelopen woensdag over naar verpleeghuis. Nog meer zorgen door steeds maar fouten in medicatie, een badkamer en toilet met onvoldoende steun voorzieningen en een aantal zorg medewerkers dat regelmatig liet weten dat zij vonden dat mijn moeder lastig was, te veel belde voor hulp (ze heeft notabene de hoogste indicatie gekregen voor somatische problemen) en te langzaam was bij aankleden, uitkleden en toilet bezoek. De diverse staaltjes van onvriendelijkheden en onvolledige zorg laat ik even weg. Dit alles maakte dat mijn moeder een grote hindernis ervoer om op de knop te drukken voor hulp. Maandag wilde ik hierover in gesprek gaan in het verpleeghuis. Nu, dat hoeft niet meer. Gisteravond is mijn moeder in de badkamer gevallen toen zij zonder hulp naar het toilet is gegaan. Angst om op de knop te drukken. Gebroken heup en vandaag risicovolle operatie ivm hartfalen en stollingsproblematiek. Mijn energieniveau was al laag na het eerste voorval, maar nu is het laatste restje ook weg. Ik ben bang, brand een kaars voor mijn moeder en hoop dat zij de operatie overleeft. Alle weken niet gedronken, maar verder een emotioneel wrak. Daardoor ook even stil op de draad. 

bewerkt door Maja

  • Antwoorden 103
  • Weergaven 7,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Francoise
    Francoise

    @nancy 2 jaar alweer  Ja @Rosee zijn geweest , kon echter niet bij man en zoon zitten omdat ik in mijn rolstoel zat ivm hooghouden voet .  Maar gewoon toch fijn dat we konden gaan . Er werd voora

  • Ik heb een heerlijke dag gehad. Mooi weer, mooie optocht, erg leuk gezelschap.  Ik kwam @Majanog tegen. Ze liep mee met de optocht. 

  • Goedemorgen allemaal,  @Roberto goed dat je weer aansluit en @Maja sterkte  voor iedereen een fijne zondag en een lieve groet  ik vier mijn 250 dagen droog vandaag  Ik vier mijn 450 dag

Posted Images

Geplaatst

Sterkte @Maja. Wat een nare situatie! Ik zal duimen dat het goed gaat. 

Geplaatst

ach Maja, wat een stress en zorg.
ook stress in de zorg, onderbelast
en onwetend soms. wat een worsteling voor jou/jullie:heart:

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
Wat een verschrikkelijk verdrietige en beangstigende toestand @Maja. 
Ik brand een kaarsje voor jou en voor jouw moeder vandaag... 
Ik denk aan je. Kaarsje branden | Ziekenhuis St Jansdal

Geplaatst

Het is bewolkt hier. 
Ik ben blij dat ik gisteren toch nog een dagje van de zon heb kunnen genieten. 
Nu eerst een bakje. 
image.png.630c5541e57de5c9470c01feb8cefcc0.png

 

Dagpact

  • Maja
  • Roberto
  • Yvonne

bewerkt door Yvonne

Geplaatst

Goedemorgen frummers.  Lieve @Maja wat een vreselijk nare toestand.  Geen woorden voor . Heel veel sterkte met alles .  En drank gaat alles nog veel erger maken . Je moet hier dwars doorheen . Denk aan je :rose:

Geplaatst

Goedemorgen.  @Maja Wat vreselijk,  hoop zo dat je moeder er goed uitkomt. Wat een zorg voor jou. Heel veel sterkte. Gelukkig drink je niet :heart:

Geplaatst

Familiebezoek hier. Gisteravond alvast lekkere verse soep gemaakt. Zo nog even snel naar de winkel wat laatste hapjes halen.

Geplaatst

Goedemorgen,

Sterkte @Maja, ik vind dit voor jou en je moeder een verschrikkelijke situatie en ik wilde dat we het met z'n allen anders hadden ingericht.   

 

 

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Allereerst @Majaeen hart onder de riem steken
Kan me zo goed voorstellen hoe dit voor je is nu.
Heel veel sterkte en wat goed dat je het droog houdt, :rose:

Hier aan de koffie, uitgeslapen een beetje, vanmiddag verjaardag van andere (volwassen)  kleindochter.
kunnen we lekker in de tuin zitten met dit weer

Gisteren wel even lastig gehad, toen iedereen aan de wijn en bier zat
dan denk ik weleens, waarom kan ik daar ook niet gewoon aan mee doen
(Maar dat weet ik natuurlijk best wel :blush:  )

Geplaatst

Vandaag hadden we een motorrit voor jongste gepland en daarna een bezoek aan een voorstelling van Ernst en Bobbie .  Nu heeft mijn man weer een reuma aanval en valt sowieso de motorrit af .  We moeten even kijken hoe we het gaan doen met het bezoek aan ernst en bobbie aangezien ik in een rolstoel zit .  Tis wel een domper zeg . Vooral voor jongste , die we "het slechte" nieuws dadelijk moeten gaan vertellen.  

We zijn behoorlijk aan het sukkelen hiero 

Geplaatst
40 minuten geleden zei Yvonne:

 

Dagpact

  • Maja
  • Roberto
  • Yvonne
  • zbb

 

Geplaatst

Och lieve @Maja wat verschrikkelijk. Heel veel sterkte voor jou en voor je moeder.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.