Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vrijdag 11 september 2020

Featured Replies

Geplaatst

Aankleden, fietsen en bedenken wat ik ga zeggen als de fysiotherapeut vraagt “hoe gaat ie”?

Dank jullie wel :heart:

Tranen nu.

  • Antwoorden 82
  • Weergaven 8,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja mag een beetje trots zijn op mezelf ondanks een hele enerverende dag heb ik niets gedronken. Bij mijn dochter is alles super gegaan en hebben een hele fijne middag gehad en super veel gepraat.

  • Haha Bor, dit had ik niet verwacht  Ik wil niet hard Bor, ik ken dat wel, ik lijk best op jou. Ik heb in mijn leven heel wat mensen een grote bek gegeven, dan werden ze bang voor me net zoals ik

  • nee, voel me best lekker nu. Zie als alles goed is vandaag dus echt mijn dochter voor het eerst weer sinds 10 jaar.....heb er zin in

Posted Images

Geplaatst
2 minuten geleden zei kruidenthee67:

Och lieve Jannigje, niet bedenken, maar zeggen hoe je je voelt...dat mag toch gewoon? :heart:

Helemaal mee eens... 

 

Geplaatst
3 uur geleden zei Jannigje:

Ik heb het moeilijk vandaag, ik voel me als een vastgelopen lp. De naald komt niet uit de groef. 
Kan iemand mij een zetje geven? 

Uit je waardoor/waarom het niet lukt, herken het natuurlijk. Goed dat je het neer tikt, dat is al heel wat denk ik voor je. Misschien ook door het verhuizen gekomen? Zo raar is dat niet, niets is raar. Moet ook erg wennen aan de nwe situatie, maar beetje bij beetje gaat het een plek krijgen. Geef jouw het advies het te uiten terwijl ik het zelf ook bijna niet kan. Dat bedoel ik met herkennen.

Voor nu gaat het goed hier, emdr blijf ik heftig vinden, moet er dagen van bijkomen, het een plek geven. Dat is ook de bedoeling natuurlijk. Blij dat ik weer bijna volledig werk. Goede afleiding, zingeving, voldoening. Moet er niet in doorschieten, weet het.

Welkom @Elton

@Bor :lips:

@Renaldo61 je bent een fijne kerel. Ja en dat zegt een andere kerel.

Voor iedereen alle goeds hier natuurlijk, veel aan gehad maar kan niet alles meer delen, soms ben ik van binnen leeg/op/ Niet erg, ook wel fijn, soort van schone lei. Kan het niet goed uitleggen. Droog staan gaat mij nu goed af, komt vanwege die emdr en dat het vereiste is, daarna zie ik het wel weer. Dat lichaamsgerichte wat ze bij mij doen blijf ik uitermate lastig vinden, het dient een doel, dus het moet. Blij als de sessies klaar zijn, stuk ongeduld ben ik daarin.

Fijne avond allemaal.

bewerkt door Smaragd
toevoeging

Geplaatst

Djw @takeiteasy, gun het jou ook zo.

Nu snap ik nog meer hoe alleen je je gevoeld soms moet hebben na het overlijden van je man. Je kunt het je een klein beetje voorstellen maar nooit echt voelen zoals een ander het voelt. En ik rouw terwijl de persoon gewoon nog leeft, ook weer anders wb verwerking.

Blij ook dat ik je ergens anders van ken/mag volgen. Je bent ook heel goed bezig! Sterk mens en als het niet goed gaat, ook tikken/uiten/zeggen :lips:

Jij bent altijd zo jezelf, hou daarvan.

Geplaatst

Nou, @takeiteasy, dat klinkt goed joh

Voel me hier wat minder

Hoofdpijn , moe, een beetje depri

Maar goed, dat gaat ook wel weer over

Wat eten jullie ?

Ik, spinazie ala creme , geprakt met aardappelen, een stukje zalm en komkommer

Activia naturel toe

 

Geplaatst

@rapilos waar komt dat depri gevoel door? Het niet drinken? Of iets anders?

Ik ga gambas eten met lasagna, nieuw recept en vorige keer erg lekker.

Eet smakelijk voor degenen die nog gaan eten.

Geplaatst

Ja Smaragd, dat zou best eens kunnen

Veel trek gehad vanmiddag ook, vooral omdat ik wat moe was en dat is voor mij altijd een trigger

Zelfs na het eten nog craving

Ben natuurlijk net een heel traject ingegaan, en dan voelt het ook zo definitief

Toch heb ik dat juist nodig, want anders zijn er veel te veel open deuren

Geplaatst

Dank voor het vragen trouwens

Jij gaat toch ook maar stoer door hè @Smaragd

Eet smakelijk voor straks

Geplaatst

Djw @rapilos, snap het hoor. Wel goed dat jij dit ook aangaat! 

Eten is bijna klaar. Log zo echt uit. 

Wil wel iets delen, daarvoor logde ik ook in eigenlijk.

Kon alleen sex/seksueel zijn onder invloed van wat alcohol. Nooit zo gezien, ingezien. Best heel erg, ook voor mijn ex bedenk ik mij. Maar was wel zo. Nuchter sex hebben, kan het mij niet eens meer heugen. Dat is wel positief aan het traject waar ik inzit nu, ook heel confronterend en intiem. Dit bespreek je niet zomaar maar wilde het toch uiten.

Ws ben ik de enige hierin maar dat maakt mij niet uit, ben wie ik ben en was wie ik was, zoiets.

Ga eten, fijne avond.

Geplaatst

Ayam Bakar Bumbu Rujak
een lekkere pikante Indonesische boeboe met
noedels en groenten

Jannigje:heart:

Geplaatst
14 minuten geleden zei Renaldo61:

Bor heeft gelijk. Maar ik zoek ze heus niet uit. Zwakkeren of kwetsbaren. Ik ga de volledige tekst niet plaatsen. 

Maakt niet uit wie wel of niet gelijk heeft. Je trekt ze dus aan en hebt het wel nodig, anders kan ik het niet plaatsen.

Vraag mij wel af of alcohol je probleem is of meer en dat is best belangrijk om duidelijk te krijgen lijkt mij. 

Heb je gedronken? If not dan zit ik wel fout.

bewerkt door Smaragd
toevoeging

Geplaatst

Heerlijk gegeten trouwens. Wil weer 5 kg aankomen, doe 2 keer per week krachttraining/kickboksen nodig. Best krom want anderen vechten weer tegen de kilos.

Geplaatst

Ik kijk ook. Maar ik vind er eerlijk gezegd niks aan....:(

Geplaatst

Ik ga maar naar bed, denk ik, heerlijk slapen. :moon:  Fijne avond nog! 

Geplaatst

5 sterren film gezien op Canvas
vrijdagavond is de beste avond voor films
en die kun je zelden terugkijken
The Voice wel, zonder reclames zelfs

slaapwel frummers

Geplaatst

Welterusten @lady jane, en anderen die nog op zijn.

Dank jullie voor jullie steun vandaag, de dag bleef zwaar en akelig, maar ik voelde me wel gesteund. Anders was ik misschien nog verder weggezakt. Morgen weer een andere dag hoop ik. 

Geplaatst
9 uur geleden zei Bor:

Ik vond ook niks aan de voice.
Vervelend zelfs. Maar ik vind nu heel veel vervelend,
morgen varen, zelfs dat doe ik met tegenzin.

Zou het zo kunnen zijn dat je nu gaat volhouden dat alles vervelend is zodat je straks kunt zeggen: "zie je wel, zonder drank is écht niet weggelegd voor mij, ik word er ongelukkig van"? Ik bedoel dat niet vervelend hoor, we hebben allemaal onze patronen (gehad) om maar te kunnen blijven drinken. Zonder eerlijk zelfonderzoek komt niemand verder op dit pad.

Geplaatst
19 uur geleden zei Jopie:

Deze keer ook voorbereid voor de emoties die dat ongetwijfeld ook zal geven? 

Vorige keer/vorig weekend eindigde je flink drinkend, zoiets zet je hard terug.

Denk aan jezelf, en bescherm jezelf tegen jezelf. Er is er maar eentje van jou, en de relatie met je dochter heeft mét alcohol weinig kans. Succes!

Ja mag een beetje trots zijn op mezelf ondanks een hele enerverende dag heb ik niets gedronken.
Bij mijn dochter is alles super gegaan en hebben een hele fijne middag gehad en super veel gepraat.
Maar bij thuiskomst blijkt onze hond goed ziek dus met spoed naar de dierenarts. Is grondig onderzocht, heeft ook pijn maar omdat ze daar geen echo kunnen maken vandaag naar de dierenkliniek.

Was dus een dag van blijdschap en verdriet.

Geplaatst

Heel gezond om 's ochtends uit bed te stappen met een doel in de kop :) 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.