Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Donderdag 30 juli 2026

Featured Replies

  • Antwoorden 71
  • Weergaven 1,9k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemorgen deze prachtige zonnige maar toch koele morgen. Het is mij gelukt om een moestuintje van 1 vierkante meter te onderhouden, daar staan sperziebonen waarvan ik nu iedere dag een grote ha

  • Was weer moeilijk bij mijn moeder. Ze heeft zo erg in de gaten dat ze niets meer weet. En ze vond het altijd prima als Ik weer wegging. Dapper zwaaien. Nu maakt het haar bedrukt. Ik ga met vakantie en

  • Iemand nog boontjes? Het waren er meer dan een handvol vandaag.

Posted Images

Geplaatst


 Vanavond vroeg me man of ik mee een rondje ging rijden  na het  eten  en een ijsje halen .Ken hem al vanaf dat ik 12 ben maar ook dat ijsje vanavond samen maakt me nog steeds erg blij 🥰

Geplaatst

Nachtpact

Reacher 💜
Quinn 🧡 

kaatje🌺
Jane
Mormel

Over eten gesproken. Daarstraks tortilla gemaakt met pasta ipv aardappels en het viel beter mee als verwacht. Natuurlijk te veel gemaakt maar het voordeel is wel dat dit koud ook lekker is. 

Geplaatst

Was weer moeilijk bij mijn moeder. Ze heeft zo erg in de gaten dat ze niets meer weet. En ze vond het altijd prima als Ik weer wegging. Dapper zwaaien. Nu maakt het haar bedrukt. Ik ga met vakantie en vind het heel erg ingewikkeld. 
Dat was het niet leuke.

Het leuke nu. Jongste die zelf een paar dagen weg is en ons bedelft onder foto’s. Ze belde net zelfs. Gezelligerd.

Koffie gedronken met vriendin die een tijd in Iran zat en nu weer terug is. Je weet pas wat je mist als ze er niet is…. Heerlijk haar weer te zien!

 

 

Geplaatst

Nachtpact

Reacher 💜
Quinn 🧡 

kaatje🌺
Jane
Mormel
Jannigje

Niet leuk, akelig zelfs: erge toenemende pijn in mijn li heup (mijn goede dacht ik). Bij belasten, nu ook in rust en ‘s nachts. Morgen naar de fysio, di naar mijn eigen huisarts.

Wel leuk: 2 lieve tuinmaatjes die me een knuffel kwamen brengen.

Geplaatst

Leuke dingen: nieuw woord geleerd, fijn gepraat met mijn zoon, gesport en gewandeld na het werk, niet gedronken...

Ben alleen het nieuwe woord weer vergeten, goed verhaal🤭. Ik vraag het morgen na.

Ik vind je m2 met boontjes een inspiratie @Yanadat heet levenslust

Geplaatst

En lieve @Quinn en lieve @Reacher: mochten jullie liefde tevéél hebben dan wil ik jullie daar graag van af helpen: stuur maar door!!!! Blij, positief, vlinders, alles is welkom.

Geplaatst

Dankjewel @IJsvogel, nee daar zit ik niet op te wachten. Er brokkelt van alles af in mijn omgeving en activiteiten, niet fijn.

Maar ik dacht steeds: ik kan nog lopen, fietsen, sporten! Maar nu kom ik nauwelijks de trap op en af. En ‘s nachts is heel naar. Ik heb nog Oxycodon van mijn laatste operatie, ik denk dat ik er vanavond een neem. Wat ik elke keer weer bijzonder vind is dat mijn prioriteiten weer meteen veranderd zijn. Want niet òf moeilijk kunnen zitten, lopen, staan en fietsen zijn toch wel eerste levensbehoeften. De rest is op slag minder belangrijk.

Ik probeer niet bang te worden: ook dit gaat over (hoop ik) Wat zei @Oskarook alweer tegen @Yana, dat hij hoopte dat ze binnenkort weer zou dartelen? Mag ik wat van die hoop voor mijzelf nemen Oskar?

Geplaatst
7 uur geleden zei Jannigje:

Ik probeer niet bang te worden: ook dit gaat over (hoop ik) Wat zei @Oskarook alweer tegen @Yana, dat hij hoopte dat ze binnenkort weer zou dartelen? Mag ik wat van die hoop voor mijzelf nemen Oskar?

Sterker nog, @Oskar zei tegen me: "eens zul je weer dartelen". Dat is meer dan hoop, dat is een feit, dat vond ik juist zo lekker aan die uitspraak.

Geplaatst
Op 30-7-2026 om 06:59 zei lady jane:

Gaat het nog goed @Fonny?
 

Gaat redelijk lady Jane, nog veel last van de bestralingen 

Geplaatst

ja dat kan ik me indenken, het lijkt me ook
zo'n vreselijk eenzaam proces. Hopelijk heb
je een fijn vangnet voor al die emoties/angsten.
veel sterkte wens ik je💓

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.