Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 28 juli 2022

Featured Replies

Geplaatst
3 minuten geleden zei Quinn:

Voor instant troep? Goed dat ik het weet :D

Instant? 
 @Yvonne ik ben er bijna :devil:

 

  • Antwoorden 89
  • Weergaven 7,2k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Thuis na een lange dag. Het is gegaan zoals wij het in ons hoofd hadden. Moeilijk, tranen maar zeer zeker ook een glimlach. Mijn moeder die zo vreselijk flink is deze week. Mini die in slaap viel tijd

  • @spiritJe bent een volwassen vrouw die keuzes maakt. Je bent geen slachtoffer van de omstandigheden, je hebt ook niet gedronken dóór de omstandigheden. Je hebt gedronken omdat je alcoholist 

  • By the way: volgende week ben ik een midweek aan het struinen door Drenthe en Groningen: ik sleep mijn moeder mee op vakantie omdat ze 80 geworden is, we gaan een Trip to Memorylane doen, en alle tant

Posted Images

Geplaatst

Voor noedels met veel groente en gepaneerde, gebakken parasolzwam moet je bij mij zijn @Reacher (pssst, ik heb ook een toetje, homemade chocoladetaart).

Geplaatst

By the way: volgende week ben ik een midweek aan het struinen door Drenthe en Groningen: ik sleep mijn moeder mee op vakantie omdat ze 80 geworden is, we gaan een Trip to Memorylane doen, en alle tantes af die nog leven, hahaha! Ik zal naar je zwaaien, Quinn, en naar Yvonne! 

Ik verheug me nog het meest op het weerzien van de huizen van mijn grootouders en ook mijn overgrootouders die ik tien jaren heb gekend. De laatsten dan, de anderen tot voor kort nog. Toch wel bijzonder. En mijn geboortehuis, enzovoort enzovoort. En fijn om samen met mijn moeder te zijn. 

Het grappige is dat ik mijn moeder als verrassing meeneem op vakantie (ze sprong zowat een gat in het plafond van blijdschap), maar zij zal moeten rijden met haar 80 jaren, want ik rij nog steeds niet, hahaha! Vindt ze niet erg.  Ondanks rijbewijs en extra lessen enkele jaren geleden rij ik niet. Ik ben er niet voor in de wieg gelegd, zo voelt dat. En vliegen wilde ze niet, duzzzzz......Groningen: here I come! 

Geplaatst
Zojuist zei Yana:

Voor noedels met veel groente en gepaneerde, gebakken parasolzwam moet je bij mij zijn @Reacher (pssst, ik heb ook een toetje, homemade chocoladetaart).

Nah, zit ik toch net te denken: ik mis Yana met haar recepten...yesss, daar is zij! :D

Geplaatst
5 minuten geleden zei Reacher:

Instant? 
 @Yvonne ik ben er bijna :devil:

 

Jep. Een bakje. Deksel eraf. Kokend water erop. Voedsel.

Dat klinkt heel leuk nancy, ik wens je nu alvast heel veel plezier, ook voor je moeder! 

Geplaatst

Ik ben een veganistische maaltijd aan het oefenen voor gasten met een glutenintolerantie. Er mag echt geen gluutje in de maaltijd zitten, best lastig. Oeps, ik ga de taart maar eens uit de oven halen, het begint verdacht te ruiken hiero.

Geplaatst
4 uur geleden zei spirit:Bah, heb gisteren ook gedronken door alle toestanden.

@spiritJe bent een volwassen vrouw die keuzes maakt.

Je bent geen slachtoffer van de omstandigheden, je hebt ook niet gedronken dóór de omstandigheden.

Je hebt gedronken omdat je alcoholist bent én omdat je niet goed om kan gaan met bepaalde zaken. Heeft alles met jou te maken, omstandigheden zijn bijzaak en een excuus.

En dat is allemaal ‘prima’ maar wel net even anders. 
Neemt niet weg dat het een erg lastige situatie was :rose:

Geplaatst

Ik ga maar weer eens wat freubelen  op de cadac  grillo  chef.

Iets van vlees met doperwten  en stokbrood  kruidenboter. 

Geplaatst

Straks nog maar weer even een rondje lopen om het te laten zakken

Geplaatst

Wat leuk @nancys, om met je moeder allemaal tantes af te gaan en herinneringen op te halen.

Voor jullie beide heel leuk denk ik :)

Geplaatst

Courgettesoep met zalm, stokbrood en kaasjes en pruimen of kersen toe. 
 

Ga maar eens beginnen…. 
 

trouwens @nancyhartstikke leuk! Wou dat ik zoiets had gedaan toen het nog kan. Maar mijn moeder is niet zo van het ‘meebewegen’….. dus of het was gelukt?

Geplaatst

Wat me weer brengt bij mijn les van gisteren: omgaan met weerstand. Ben aan het oefenen in laten varen van weerstand en in ‘ja’ zeggen….

Geplaatst

Myep stoppen met elke keer een tweede bord op te scheppen, daarmee ben ik ook kilo's kwijtgeraskt

Geplaatst
Zojuist zei Cleo66:

Opgelucht dat @Zbb zich weer heeft gemeld,  niet de manier waarop.  Tja ik gaf dat nummer door van de politie dus net zo goed mijn schuld als van @spirit. Wat moet je anders doen . Toekijken hoe iemand langzaam zelfmoord pleegt?! 

 

Is ook zo. Anders moet je jezelf ook geen maatje noemen als je t laat gebeuren zonder in te grijpen. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.