Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Als ik je iets zou mogen vragen dan is het om dagelijks jezelf 1 keer per dag in de spiegel aan te kijken en tegen jezelf te zeggen: het is niet mijn schuld. 

Doe het namens iedereen die zichzelf verwijt dat er seksueel geweld is gebruikt.
Namens alle  overlevers.

Je bent zo dapper. En ik ben zo trots op je. 

Geplaatst

Dat gaat niet R. Ik ben het met je eens dat het nooit iemands eigen schuld is. Behalve nu, de mijne.

@karin123 Ja, kuur vandaag dat drie. Voor c staat zo snel als kan PrEP klaar, maar eigenlijk wil ik eerst zelf goede uitslagen hebben, zodat dat geen issue wordt.

Geplaatst
51 minuten geleden zei Quinn:

@Yana bedankt voor jouw delen ook

En ik was zelf met die gast naar zijn huis gegaan omdat hij me uitnodigde voor een kop thee en het voelde al niet echt goed maar hij was zwart en ik dacht dat ik me daardoor wat ongemakkelijk voelde en vond dat ik niet moest discrimineren. Ik negeerde mijn intuïtie, ging vrijwillig zijn huis in en toen werd ik opgesloten enz . Was het dus mijn eigen schuld? NEE!

Het is ook niet jouw schuld, doe wat Reacher je aanraadt ook al voelt het nog zo ongemakkelijk. Het is nooit te laat om van jezelf te gaan houden, en het is helemaal niet moeilijk om van jou te houden, daar weten wij alles van.

Geplaatst

Hij had wat mooi spul en ik zei best joh, kom naar langs. En toen hebben we samen een lijntje gezet, want eerst proberen voor je in slaat. Dus toen vroeg ik wat is ervoor hebben moest en zei ie jou, dus ik zei, je doet je best maar. Want ik ben niet bang en nam het ook totaal niet serieus. Maar dat was dus aanleiding voor die eerste uithaal en ik had wel bang moeten zijn want hij was sterker en gemener. En het sowieso achterlijk om een drugsdealer in je huis te laten.

En nou kreeg ik bericht dat de onderburen hebben geklaagd over geschreeuw en geluid van vallende meubels en wanneer er wat aan de overlast van boven wordt gedaan. Ze hebben me dus gewoon gehoord en niks gedaan. 

Klerelijers.

Geplaatst

Er zijn zat mensen die hun dealers thuis uitnodigen Q. Ik heb er zelfs bij 1 in huis gewoond, zonder daar verder bij stil te staan.

Op het moment dat jij geen toestemming gaf had hij met zijn poten van je af moeten blijven. Punt.

Het was niet jouw schuld.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...