Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

En @IJsvogelje hebt gemist dat we met alle forummers op Schier gaan wonen:-) met een eigen plekje voor iedereen.

Rot dat je je zo voelt nu en dat je een uitglijder maakte. Maar je weet het he? Opstaan, knietjes afvegen en verder.

Weet je al wat voor kleur je je kamer op Schier wil verven?

Geplaatst

@spiritik wens jullie allebei sterkte. Ik vind het moeilijk te reageren soms. Op mij komt het over alsof je jezelf via ons moet overtuigen dat het zo niet langer kan. Maar je moet ons niet overtuigen. Je mag zelf voelen of je nog kunt en door wil of niet. 

Geplaatst

Leuke dingen: de vibe in mijn buurt vandaag. En de fontein die vanuit de tegels het water omhoog laat springen als je ergens op een knop drukt. Ik deed dat. Maar de knop en de fontein zitten best een stuk van elkaar. Er liep net een man over de tegels toen hij ging sproeien. Is magic…..

Geplaatst (bewerkt)

@IJsvogel: moed houden.

Je schrijft hier al heel lang, maar onregelmatig. We hebben elkaar zelfs ooit gezien op die meeting in Scheveningen, 7 jaar geleden alweer. Maar vaak blijf je lange tijd weg en kom je terug als het minder gaat. Zou het jou niet helpen hier vaker te schrijven, als een soort vinger aan de pols?

bewerkt door Oskar
Geplaatst
3 uur geleden zei spirit:

Hier Italiaans eten besteld. Voel me gelukkig wat rustiger. De situatie is beter te overzien zo. De knoop is uit mijn maag. Morgen heeft mijn vriend een afspraak bij de huisarts. Dat is al iets in ieder geval. Die zal ook zien dat hier wel enkele spoed achter zit. Meer vertel ik er maar niet meer over. Het schijnt jullie boos te maken. 

Spirit denk dat het eerder machteloosheid is. Je wilde toch weg, waarom zit je daar dan nog?

Geplaatst
12 uur geleden zei Quinn:

 

Jij ook weer thuis zie ik @bumperjim nog geen rooksignalen bij jou?

 

Nog niet, maar er hoeft met dit weer maar een paarde🍆 een peuk weg tr gooien of er gaan weer honderd hectare in vlammen op. Het was weer 37 graden gisteren en kurkdroog. Ik sta vroeg op om nog iets met die dag te doen.

Vanmiddag komt de schoorsteenveger, ik reserveer vast een ambulance voor hem 😟

Geplaatst (bewerkt)
10 uur geleden zei spirit:

Hier Italiaans eten besteld. Voel me gelukkig wat rustiger. De situatie is beter te overzien zo. De knoop is uit mijn maag. Morgen heeft mijn vriend een afspraak bij de huisarts. Dat is al iets in ieder geval. Die zal ook zien dat hier wel enkele spoed achter zit. Meer vertel ik er maar niet meer over. Het schijnt jullie boos te maken. 

Nee hoor 😁 ik volg het graag

bewerkt door bumperjim
Geplaatst
12 uur geleden zei IJsvogel:

het gaat wat minder, vanaf donderdag flink gedronken elke dag. Nu weer klaar mee, zo depri als de neten word ik ervan. Ik voel me eenzaam en heb ook het gevoel dat ik een boel mis. Bleh, ik moet mezelf weer uit deze negatieve spiraal trekken.

Herkenbaar.  Het valt me nu pas echt op hoe alcohol een rol speelt in hoe ik me voel.  Ik heb dat altijd weggestopt of zo.  Of zag de relatie niet zo helder, ging denken dat het lag aan andere externe factoren, of aan mezelf.   Als ik nu zin heb in wijn, dan is de volgende gedachte: maar dan moet je weer zo worstelen met je gevoelens, je weet toch dat je dan sowieso richting moedeloos en uitzichtloos gaat, maar dan totaal niet bestand ertegen? 

Succes met het er weer uit komen, misschien hier wat vaker schrijven ook? 

 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...