hub02 Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden (bewerkt) Mijn verplichte 2 weken van niet drinken zitten er bijna op. Alleen morgen nog. Maar vandaag nog een vuurproef. Ik ga naar mijn vriendin, die woont op een camping. We gaan naar een boerderijtje (loslopende kippen en geiten en zo, en om mij, en vooral mijn vriendin, een plezier te doen, heel veel katten). Zou mooi weer worden. Lekker buiten op het erf zitten, je kunt daar eten en drinken. Vooral dat laatste, zit ik wat mee. Mijn vriendin vindt het helaas niet erg als ik drink (ik word dan nooit vervelend of zo) en ze heeft ook altijd alcohol in huis, (“in chalet” zeg maar). Lastig mens dus, maar ja, ze heeft ook haar goeie kanten. Ik probeer me vandaag aan “mijn weekpact” te houden, hoop dat dat lukt. Dus, bijna verplicht, hier op het dagpact. DAGPACT: hub 1 uur geleden bewerkt door hub02
Maja Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden Goedemorgen allemaal! Weer gewekt door de merel. Goed @hub02 dat je voorbereid op stap gaat, van tevoren de situatie overdenkt. Heb een fijne, droge dag! DAGPACT: hub Maja
MaryArt Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden DAGPACT: hub Maja MaryArt Goeiemorgen allemaal! @hub02 Sterkte vandaag!
hub02 Geplaatst 46 minuten geleden Auteur Rapport Geplaatst 46 minuten geleden Dank jullie wel. Zal mijn handy maar meenemen voor als ik daar zit. Doe ik normaal nooit. Kan ik even spieken hier, als het nodig is. Jammer dat ik niet normaal kan drinken. Maar na eendje (die lopen daar ook trouwens) is mijn rem weg. Als ik in een later leven terug kom, dan hoop ik dat dat als normaal mens is.
Yvonne Geplaatst 38 minuten geleden Rapport Geplaatst 38 minuten geleden Goedemorgen frummers, @hub02 je boft: het wordt een hartstikke mooie dag, je hebt een leuke vriendin en je hoeft niet aan de alcohol... ik hoop dat je driedubbel zult genieten.. Ik heb heerlijk geslapen, wel jammer dat ik er een paar keer per nacht uit moet, maar dan nog.... lekker geslapen, klaar voor een nieuwe dag. Nu eerst een bakje.
Yvonne Geplaatst 37 minuten geleden Rapport Geplaatst 37 minuten geleden DAGPACT: hub Maja MaryArt Yvonne
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden