Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goedemorgen, 

Kleindochter is hier vandaag, ik ben benieuwd wat ze van de nieuwe puzzels vindt die ik via Marktplaats heb opgehaald.  Op drie verschillende adressen in de buurt, gratis of voor weinig.  Ik vind dat zo'n leuke manier om wildvreemden even kort te ontmoeten. Ik zet zelf ook graag dingen te koop, of biedt ze gratis aan.  

 

Geplaatst

Leuk @Etty. De kinderwagen en de maxi cosy, kinderstoeltjes etc. Wij haalden alles van marktplaats. Heel leuk ja, die ontmoetingen. 
 

En goedemorgen allen. Ik ben gisteren op de gladde valreep nog even flink onderuit gegaan. Nou ja. 

Geplaatst

Oei @Lika, ja, ik kan me heel goed indenken dat je behoorlijk schrikt dan, hoop dat de phpd snel minder gaat worden. 
Ik ben zó blij dat ik over het algemeen weer lekker zonder gladheid met de hond erop uit kan. Hier en daar ligt nog sneeuw/ijs, maar daar kan ik redelijk makkelijk overheen of omheen. 
 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...