Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

(Als dit draadje al bestaat dan heb ik het niet gevonden en schrap je deze maar)

Geef hier je tips voor je mede (ex)-drinkers. 
Het noemt kijktips omdat het niet alleen gaat over films en series, ook een documentaire, online lezing, youtube kanaal,.. kunnen.
Het hoeft ook niet altijd om alcohol te gaan, wil je gewoon je favoriete film posten, ga je gang. Probeer er wel altijd bij te zetten waar iets te zien is zodat we de dubbele berichten wat beperken.

Edit: als je een spoiler wilt plaatsen. Plaats deze dan in het wit en doorstreep deze, zodat niemand deze kan lezen tenzij ze echt willen.

Enfin, eens zien of dit werkt. 

bewerkt door Mormel
Geplaatst

To trapt af:

Deze heb ik al een aantal keer aangehaald op dit forum: I, addict op Disney+. Heerlijk rauw en realistisch, zeer herkenbaar voor zij die diep geweest zijn.

Op dit moment is Shameless de VS versie te zien op Netflix. 
Voor mij een van de beste series die ik ooit gezien heb en alweer zeer veel herkenningspunten. Doet me enorm denken aan mijn leefwereld tussen mijn vijftiende en dertigste. Spoiler: Er worden tenen afgeknipt met een tuinschaar.

Geplaatst (bewerkt)

Er is na wie is wie en na thema's, al een tips en adviezen afdeling.
elke nieuwe draad hier bij ditjes en zakt weg en is niet terug te vinden voor nieuwe mensen die niet snappen nog
hoe alles in elkaar steekt. De thema's en adviezen heeft een vaste plek, maar ook daar zakken nieuwe draadjes,
dus ieder moet maar kijken waar hij/zij het liefst schrijft.

bewerkt door lady jane
Geplaatst

Leuk draadje Murmel. Mijn interesse is gewekt door Shameless. Ga dat binnenkort kijken.

Zelf vond ik de Deense film ‘Druk’ geweldig. Omdat het zowel de lichte als duistere kanten van drank in beeld brengt. En om de geweldige soundtrack. En om Mads Mikkelsen. Hij is in elk geval nog op Pathé Thuis te zien.

 

Geplaatst

@knakker: ik ken je verleden niet, maar zelf kom ik uit een jeugd redelijk onderaan de sociale klasse en ik ben daar blijven hangen tot mijn dertigste ongeveer, dus voor mij enorm veel herkenning. 
Drunk was idd een goede film. Spijtige voor mij is dat Mads voor mij altijd gekoppeld zal worden aan Hannibal, zoals in de gelijknamige serie (geen idee of die nog te zien is).

@lady jane: zal ik vragen aan de mods om het draadje te verplaatsen naar een andere pijler? 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...