Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Lieve @knakker ik zou het heel erg vinden als je nu wegblijft! Ik wilde er alleen maar wijzen op hoe onbewust taalgebruik bijdraagt tot negatieve beeldvorming over oudere vrouwen! Dat is niet persoonlijk bedoeld naar jou toe. Ook al vind jij het misschien overdreven. Ik weet toch dat jij een heel vrouwvriendelijke ezel bent:P Waarom raakt het je zo dat je nu weg wilt blijven? Het is toch niet erg om soms een discussie te voeren. Dit oude wijf wenkt naar je: kom terug!:heart:

Geplaatst

Ik weet dat ik erover begonnen ben, maar misschien is hij niet weg hè. 
‘t Is alleen dat hij dat plaatje van de clown eerder heeft gebruikt bij het weggaan. 

  • 2 weeks later...
Geplaatst

Over het algemeen kalm en opgeruimd, ik, maar ook afwisselende periodes van grote geestdrift en matte lusteloosheid. Niet met de uitersten van naakt dansend over straat tot alsmaar zelfmoord willen plegen, maar met een kleinere amplitude. Ik ben een bipolaire kabouter. Ik schrijf meer vanuit mijn geestdrift, ook hier. Niet om mijzelf te flatteren, maar domweg omdat ik in de vanuit de lusteloosheid domweg geen zin heb om mij te uiten. De matte periodes zogen zich vroeger als vanzelf vol met drank, waardoor het allemaal veel langer duurde.

Nu de drank er niet meer is het leven een stuk draaglijker. Maar de neiging bij tijden ergens in weg te vluchten bestaat nog steeds. 

Geplaatst

Grote geestdrift en matte lusteloosheid. Die uitersten herken ik inderdaad bij je.
 

De opgeruimde tevredenheid trouwens ook.

Maakte de drank destijds dat je je minder mat / levendiger voelde? 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...