Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zaterdag 27 juli 2019

Featured Replies

Geplaatst

@NickyLJ80 zal idd wennen zijn 3 hele weken voor jezelf. Heerlijk toch. Had je dochter er zin in? Dan hoef je je geen zorgen te maken. :rose:

  • Antwoorden 58
  • Weergaven 5,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Mijn 16 jarige puberzoon is met een vriend in een bus naar spanje naar een zeilcursus. 20 uur in de bus met een overstap. Ik denk niet dat ik hem ooit nog terug zie.

  • Hier de nacht doorgekomen,slecht slapen maar zit nu heerlijk aan de koffie,dit weekend door komen en maandag aan de refusal weer.   Dit is voor mij de laatste kans anders is het over en uit

  • gelukkigzonder
    gelukkigzonder

    Goeienmorgen. dagpact: gezond2019   nu is het dag 15 dat ik niet drink. Ben er blij mee, maar voelde gisteren toch even twijfel. Zal ik wel/ niet. niet gedaan en voel me nu weer op

Geplaatst

Hier de nacht doorgekomen,slecht slapen maar zit nu heerlijk aan de koffie,dit weekend door komen en maandag aan de refusal weer.

 

Dit is voor mij de laatste kans anders is het over en uit voor mij althans bij de instansie.

Dus borst vooruit en afblijven van die bende.

Geplaatst

Oh dat is ook spannend Rosee, 16 jaar en (soort van) alleen naar Spanje. Hoe lang gaat hij? 

En dochter ging niet met tegenzin hoor. Maak me ook geen zorgen. Die komt wel weer heelhuids thuis, daar zorgt haar vader wel voor. Ik vind het zelf alleen een gek idee, 3 weken zonder kind om voor te zorgen :D

Refusal kan nét dat steuntje in de rug zijn Wiplala. Heeft mij in het begin ook geholpen. Pak die laatste kans hoor, nuchter zijn (en blijven) kan je zoveel opleveren. Even doorbijten nu, succes:rose:

Geplaatst

Lieve @Cleo66 wat naar. Ik begrijp jullie beiden denk ik. Maar je zeurt niet. Sterkte.

Geplaatst
2 uur geleden zei Cleo66:

Goedemorgen,  vandaag afscheid zwager 

Gister zag ik op FB een foto voorbij komen van mijn collega's aan de BBQ . Ik voelde me buitengesloten.  Vreselijk last van , man zegt dat ik niet moet zeuren . Doe ik toch en hij smijt zijn ontbijt bord kapot op het aanrecht , de melk en de cornflakes drupt langs de deuren . Hij is weggereden . Ik voel me zo k..

 

Kwaad. OK. Laat maar gebeuren, trekt wel weer bij. Komt vanzelf terug om de rommel op te ruimen :) 

 

Geplaatst

@NickyLJ80 fijn dat je dochter het fijn vindt bij haar vader. Heerlijk en jij lekker aan jezelf toekomen. 3 weken lijkt veel maar zijn ook zo weer voorbij. Mn zoon gaat 6 dagen. Ik erger me kapot aan mijn ex, hij heeft met zijn vriendin 2 kinderen die 1 en 2 jaar jonger zijn dan die van ons. In al die 12 jaar dat we uit elkaar zijn, heeft hij ze nog nooit meegenomen op hun vakanties. Dat wil zijn vriendin niet, die wil op vakantie met haar 'eigen' gezin en tja zij boekt en betaalt. Mijn ex gaat dan in zijn eentje 4 dagen naar 1 of andere goedkope nederlandse camping met 1 van de jongens. En dan boos op mij worden dat ik mijn vakantie niet op die van hen heb afgestemd. Toch lukt het me nu veel meer om rustig te reageren ipv hem dronken woedende appjes te sturen zoals vroeger. Hij heeft al 12 jaar zgn geen geld, 9 jaar geen alimentatie betaald ( inmiddels wel weer, 300 per maand voor 2 puberzoons) ondertussen wel een peperduur huis gekocht. Maar er een zaal van maken kost zoveel energie en hij heeft een eigen bussiness waarbij hij op papier kan aantonen dat hij minder geld heeft. Pffff heel verhaal maar kan er af en toe weer woest om worden. En dan op facebook fotoos plaatsen van al zijn kinderen en wat een rijkdom het toch voor hem is. Om van te kotsen.

Geplaatst

Roseetje :rose:

Het is oneerlijk. 

En fakeboek helpt daarbij niet. Ik heb mn fb account gedelete een jaar of 2 geleden. En leef gelukkiger nu.

 

Geplaatst

Ja daar zit ik ook weleens aan te denken, fb opheffen. Vooral als ik een deadline heb en ondertussen de vakantiefotoos van het achternichtje van een vage kennis zit te bekijken: why?:blush:

Geplaatst
24 minuten geleden zei bumperjim:

Haja ja t is soms gewoon voyeurisme

En niets anders, ik doe er zelf ook aan mee.
Ik plaats nooit iets, maar kijk wel wat mijn 'vrienden' doen.

Ik heb ook al vaak gedacht om het account op te heffen, maar denk dan dat ik iets mis.

Met name de paar oude lagere school vrienden die ik anders nooit meer meemaak en voorgoed uit het oog zal verliezen.
Dom idee, ik weet het..

Geplaatst
  • Auteur

@Cleo66 Weet je wie zielig is vandaag? De partner van je plots overleden zwager en zijn kinderen (als die er zijn) 

Geplaatst

Zet ‘m op @Cleo66. Misschien dat die bbq gewoon even ruimte geeft aan al het ongemak en verdriet dat er nu is. 

Facebook: mixed feelings. Wel leuk om ideeën voor uitjes/cursussen op te doen voor mij.

Geplaatst

Waardeloos zo'n ex Rosee. Om woest van te worden inderdaad. Omdat je machteloos bent. Die ellende heb ik gelukkig niet met ex.

Hoop dat je zoon een leuke week heeft. En dat ie dat zo heel af en toe eens laat weten aan je;)

Hier niks aan social media. Geen enkele behoefte aan. En dan weten sommigen het zo te draaien dat dat wel wat egoïstisch is. Want ik heb geen interesse in alle wetenswaardigheden die ze plaatsen. Klopt ook helemaal natuurlijk. Het kan me serieus niet boeien hoe je ovenschotel op je bord ligt.

Cleo, je wordt geleefd op zulke dagen. Sterkte

Geplaatst
31 minuten geleden zei Cleo66:

Dank allen , onderweg nu   

En ja ik snap ook niet waar ik me zo druk over maak,  had er toch niet bij geweest.  Gaat nergens over , maar owow wat ben ik zielig . 

Het word tijd voor betere tijden . 

Kom op Clé. 

10 mimuten zielig maar nu weer door hee. 

:rose:

Geplaatst

Goedemiddag, 

Even een kort berichtje. 
Duffe dag vandaag maar dat mag best een keertje. 
Zorghondje gaat zo goed sinds ze in het natuurwater is geweest. Wonderlijk. 
Eens zien of we dat vaker kunnen doen. Misschien ergens een plekje zoeken waar geen andere honden zijn. 
Maar ja, dat mag dan vaak weer niet. 
Misschien zou zeewater ook wel goed voor haar zijn. 

Fijn weekend! 

Geplaatst

Wat n goed idee @Cleo66 morgen naar de sauna. Goed voor jezelf zorgen. Veel beter dan een fles achterover kukelen. Of twee. :heart:

Geplaatst

Myep. 

Maar kan hij ook zakdoekje leggen en  verstoppertje?

Leren drummen kan altijd nog wanneer je een midlife crisis hebt. Sprak hij uit ervaring :P 

Geplaatst

Leuk, @Bor. Geniet ervan! Ik kan me dat helemaal voorstellen.

Geplaatst

@Bor Wat voor boot heb je? ik heb altijd genoten van de Nederlandse wateren en ook de Noordzee. Met een zeilboot. Heerlijk vrij op het water..

Geplaatst

Eindelijk is de film IT op netflix te zien., ik ben gelukkig niet bang voor clowns of spinnen. Voor wie dat wel is, beter niet kijken!:o

Geplaatst

O ja, IT, nu herinner ik me hem ook. Knap gemaakte griezelfilm. Maar niet echt iets om goed op te slapen denk ik.

Geplaatst

Ik kan wel tegen horror. Slaap er niet minder om tenminste. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.