Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst
42 minuten geleden zei Amalia:

Hier op het forum lees je inderdaad regelmatig adviezen waarvan je weet dat de gever ervan er zelf niet naar leeft. Toen ik daar in de loop der jaren steeds meer en vaker achter kwam verloor het forum voor mij ook wel aan betekenis als geloofwaardig adviserend medium. Echter: de afschrikwekkende live voorbeelden van terugvallen en diverse andere crises, en de gevolgen daarvan, geven voor mij echter nog steeds een goede, nuttige, want leerzame invulling van het forum. 

We zijn allemaal net mensen. Je kan ook van mensen leren als ze niet altijd zelf het perfecte doen. 

Geplaatst
26 minuten geleden zei IJsvogel:

maar toch dat schuldgevoel.

Idd @IJsvogeldat dus 

zou zo graag z’n studie betalen net zoals vrienden van hem maar helaas zit dat er niet in. En dat gevoel blijft terwijl ze er uiteindelijk betere mensen van worden. Zelf doen

Geplaatst
4 uur geleden zei lady jane:

Laat ze achter in een doos met een strik eromheen @Kaatjemama
uitpakken kan later alsnog, maar de doos in de schuur laten bij terugkomst mag ook.

goeiemooiemorgen frummers

Ik vind dit maar een vreemde opmerking, misschien zelfs het rapporteren waard.
Waarom adviseer je @Kaatjemama om haar kinderen in een doos in de schuur te zetten en dan nog met een strik eromheen? 
Als die strik het schuldgevoel moet milderen dan kan ze ineens ook gaan voor kleurrijk inpakpapier.

Heb ik iets gemist of verkeerd begrepen?
 

Geplaatst
5 uur geleden zei Kaatjemama:

Dat heel erg fijn zeg en zeker niet vanzelfsprekend 

Dat laatste besef ik heel goed. Al met redelijk wat psychologen gesproken in mijn leven en sommigen zijn gewoon onbekwaam.
Gevaarlijkste dat ik eens meemaakte: opgenomen in crisis, psycholoog begreep niet wat ik daar deed in plaats van uit te gaan en te feesten -> mezelf laten ontslaan -> week later lag ik op intensieve met een overdosis. 

Geplaatst (bewerkt)

@Mormel dat advies was symbolisch mb haar schuldgevoelens, zodat ze misschien volop kan genieten van haar kwalitijd samen met partner. Het verbaast me wel dat jij (serieus?) denkt dat ik haar zou adviseren haar kinderen in te pakken. alleen het idee al om dat voor me te zien haha.

bewerkt door lady jane
Geplaatst

Ik heb Seitan gister ook opgezocht toen je er over begon, @bumperjim, omdat ik het nog niet kende. Heel interessant inderdaad. Ik heb gezien dat mijn eigen supermarkt het klant en klaar levert en ga dat eens proberen.

Geplaatst

ja leuk he, ik heb vroeger veel seitan gegeten, want ik vond de sojabrokken en producten niet lekker.
Maar het was best duur dus ook wel eens zelf gemaakt. Ik stuur jouw recept door naar veg. dochter BJ, thnx.

Geplaatst
7 minuten geleden zei Bob:

Ik heb Seitan gister ook opgezocht toen je er over begon, @bumperjim, omdat ik het nog niet kende. Heel interessant inderdaad. Ik heb gezien dat mijn eigen supermarkt het klant en klaar levert en ga dat eens proberen.

Men zoekt driftig naar vleesvervangers, en dit bestaat al eeuwen en is op basis van water en bloem. Goedkoper kan het vrijwel niet 🤣

Het is echt een eye-opener voor me. En een gluten-allergie hebben we niet gelukkig. 

Geplaatst (bewerkt)
1 uur geleden zei Mormel:

week later lag ik op intensieve met een overdosis. 

Ongelofelijk idd waar gewerkt worden fouten gemaakt is me altijd geleerd maar dit begrijp je gewoon niet hè 🙈zo ongeschikt voor der baan. Heb ik een periode van psychose ook verschilde opgezocht maar  er was er niet een van de 3 niet een die op dat idee kwam om me op laten nemen  gevolg bijna uit leven gestapt 

bewerkt door Kaatjemama
.
Geplaatst
3 uur geleden zei IJsvogel:

Je kan ook van mensen leren als ze niet altijd zelf het perfecte doen. 

Zou kunnen. Maar een goed voorbeeld is zóó veel meer waard dan een theoretisch praatje.

Geplaatst (bewerkt)

nou ik heb een film geboekt van 17.45u tot 20.08, dus ik kom niet in de verleiding straks tegen de zon in te kijken zonder eclips brilletje. Ik zie het later wel terug op TV, wel zo veilig.

bewerkt door lady jane
Geplaatst
1 uur geleden zei Mariposa:

Tig jaar geleden naar Frankrijk afgereisd om het te aanschouwen. Ik vond het weinig bijzonder. Bizar trouwens voor hoeveel geld zo'n brilletje over de toonbank gaat. 

Wat ik fijn vond in 1999 (hoop dat ik het jaar juist heb) was dat dan ook de vogels stoppen met fluiten en het direct wat frisser aanvoelt. 
Heb geen moeite gedaan om een eclipsbril te halen (heb het al gezien) maar ga straks toch even naar buiten om te luisteren en te voelen. 

@Kaatjemama: bij een psychose kan ik nog begrijpen dat het de eerste ontsnapt, maar minstens een van die drie had toch moeten begrijpen dat je niet helder dacht en dat je hulp nodig had. Bij mij zei ik letterlijk dat ik ermee wilde stoppen, niet meer wilde meedraaien in deze wereld en dat werd door die kerel gewoon van tafel geveegd. 
Hoop dat je sindsdien wel de hulp hebt gevonden die je nodig hebt. 
Persoonlijke vraag, maar je mag gerust via pb antwoorden: als je ook anti-psychotica slikt, heb je dan ook soms het verlangen om hiermee te stoppen omdat het zoveel afvlakt? 

Geplaatst

Ik val zomaar binnen. Te laat voor een bril, ik zit nu klaar met een vergiet, een stuk wit papier en het live verslag van de NOS. 

In 1999 zat ik op een heuvel in Italië, met bril. Dat was spectaculair. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...