Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 12 mei 2021

Featured Replies

Geplaatst

Vocatus is dus niet weg, heeft in elk geval zn account niet laten verwijderen.

  • Antwoorden 333
  • Weergaven 26,3k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Okay, ja, dit zit me toch dwars. Ik denk dat ik misschien toch beter uit kan leggen wat er loos is hier, met mij, dan is er wellicht meer begrip voor dit soort vage gesprekken. Goed. Slik. Adem i

  • Ik was vanavond bij mijn eerste AA meeting live. De cake viel erg in smaak   Ik zie nu scheel van de hoofdpijn van alle indrukken en emoties. Wie had toch gedacht dat m’n redding zou liggen in

  • bolletje
    bolletje

    Ow is Bor weer weg gegaan. Dat duurt meestal 1a2 soms 3 dagen hoor geen zorgen. Die komt wel weer terug.Geloof me.   Ik baal hier. Moet dadelijk mijn kat laten inslapen. Hij is 18 en op. Ik

Posted Images

Geplaatst

Rus an, Nance, je kunt er toch niets aan doen behalve erachteraan bellen.

Geplaatst
2 minuten geleden zei nancy:

Sorry, ik heb niks bijgelezen, ik zit te huilen hier. Nog steeds niet gebeld door cardioloog. Afspraak om kwart over 9. Natuurlijk achteraan gebeld. Wachten gewoon. Hebben die mensen eigenlijk wel in de gaten wat het met je doet?? 

:rose::rose::rose:

Ook een bloemetje

Hebben ze vast wel in de gaten maar die lopen waarschijnlijk ook de hele tijd keihard achter de feiten aan :( 

Geplaatst

En Nancy ook een :rose:.  Ze hebben vast een goede reden, onderbezetting en veels te druk. Maar zomaar een lange dag wachten is slopend.

Geplaatst
10 minuten geleden zei Musashi:

Dus om kort samen te vatten: Bor en Renaldo/ in zichzelf/ bijhorende topics zijn meteen weg...en vocatus/pubquiz blijven maar staan...dat is toch wel heel raar niet? Of zie ik iets over het hoofd?

Vocatus heeft in al zijn drukte waarschijnlijk vergeten om daadwerkelijk een berichtje aan de moderator te sturen....:ph34r:

Geplaatst

gebraad:)

oh nee, gebakken aardappelen
ga ik ook maken nu, lekker

bewerkt door lady jane

Geplaatst

Zo hee, wat gaat het hier in een razend tempo ik durf bijna niet in te voegen!

Goedemiddag lieven mensen, ik heb nu 4 dagen vrij en heb wat leuke projectjes voor de tuin om mij mee bezig te houden. Ik heb er zin in want mijn drukke hoofd loopt op reserve momenteel, het is veel momenteel op mijn werk . Op zich vind ik mijn werk wel leuk maar er gaat wel een hoop vrije tijd in zitten :rolleyes:

bewerkt door Maverick
Aanvulling

Geplaatst

Ga dan ook met pensioen, heb ik n kleine 5 jaar geleden gedaan. Eigenlijk met n beetje angst en beven, maar bevalt prima.

 

destokouwe

Geplaatst
2 minuten geleden zei haddock:

Ga dan ook met pensioen, heb ik n kleine 5 jaar geleden gedaan. Eigenlijk met n beetje angst en beven, maar bevalt prima.

 

destokouwe

Ha ha, nog 6 jaar en 350 dagen @haddock dan kap ik er ook mee. Ik denk zelf dat het mij ook prima gaat bevallen. Ik weet mezelf  over het algemeen prima te vermaken.

Geplaatst

Adri 03, Kejje die link even doorsturen? Maar ik weet niet hoe lang jij hier dan nog bent.....

bewerkt door haddock

Geplaatst
9 uur geleden zei Musashi:

Heuh dat is wel raar hè, want @Vocatus is er nog wel? Het lijkt hier precies hetzelfde als de vaccinaties: volgorde totaal willekeurig! :D

Hey,..bor en renaldo zijn idd definitief weg. Wat mij betreft. Na 3 dagen had ik nog niets gehoord van moderator. En heb me toen bedacht. Ik wil niet meer actief meedoen op het forum. Maar wellicht kan ik later nog wat leren als ik nuchter ben en teruglees. Ps: het gaat goed met stoppen,..heb voor eerste keer gevoel dat de knop om is,..ik wil dat gedrink en gedoe niet meer

 

pbtje.JPG

Geplaatst

Ach @nancy :heart:

Ze hebben verdorie geen idee hoe je in de rats kan zitten. Sterkte!

Geplaatst

Dat biedt perspectief, zij het tijdelijk.

 

dehetnognietmetheteeuwigeverwisselendehooptie

Geplaatst

Op fb zouden ze zeggen: het is hier geen vliegveld. Je hoeft je vertrek niet aan te kondigen :lol:

Vervelend wel dat alle bijdragen van degene ook verdwijnen, je kan draadjes niet normaal lezen... Daarom zit ik eigenlijk ook alleen actief op de dagdraad 

Geplaatst
1 uur geleden zei Kohtje:

Nou @bolletje, ik had dat trieste berichtje van je overlezen in de chaos. Had je dat diertje al van jongs af aan of heb je hem/haar later geadopteerd? Heb je nog meer poezebeestjes of alleen nog je hondje nu? Ik weet wel zeker dat je hem/haar een goed leventje hebt gegeven. Dat is aan jou wel toevertrouwd. Sterkte, bollemeis.

Dank  je wel Lieve Kohtje,

Ik heb hem, samen met m'n poes Pommetje gekocht van de dierenambulance 18 jaar geleden. Het zijn allebei flessenkittens dus mensenhanden gewend. Heb nu nog een iniminie poesje, twee hondjes en 9 butterfly kois.

Kwiebus had ook een schildklierafwijking. At bijna 2 blikjes voer per dag plus nog mijn groenten en vlees. Dat moest er ook allemaal weer uit. Dat is het enigste dat ik niet zal missen. 

Geplaatst

Bol, ouwe schat, sterkte en n dikke Friese tût op dien lippen.

 

dedecoronaookzatzijnde

bewerkt door haddock

Geplaatst
11 minuten geleden zei adri02:

over 2 weken ga ik hier vanzelf weer een tijdje weg. :D

Waarom is dat? Ik leer je net een ieniemieniebeetje kennen.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.