Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zaterdag 24 augustus

Featured Replies

  • Antwoorden 91
  • Weergaven 6,5k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemorgen, we zijn weer thuis. De klok rond geslapen, lekker nog het weekend voordat het werk weer begint. We hebben zó veel gedaan, dat ik potdoppie nog moeier van de vakantie terug kom dan dat ik

  • Morning!!   Goeie nacht gehad hiero met als resultaat een heerrrrrlijk katerloze ochtend! Ik had het gistermiddag/avond even moeilijk (die vrijdag/weekendgedachten blijven toch een beetje hangen)

  • Goede reis Lika, lekker weer naar huis...  Rapi, klinkt helemaal fijn, jij gaat je echt niet vervelen....    Er wás al een dagpact dames...  Dagpact Morgon Yvonne  Lika  Lonster

Geplaatst

Goedemorgen! Op naar mooie buitenbad hier in de buurt..dagje ontspannen.

Fijne dag!

Geplaatst

Wij hebben hier geen buitenbaden spijtig genoeg. Geniet ervan @Vol

Is t te vroeg voor een ijsje?

Geplaatst
47 minuten geleden zei fleurtje:

 

Ik moet nog naar de winkel. Verder in de zetel hangen denk ik. 

Alé viet viet. Boodschappen doen en dan met die poep in den zetel. Zo schrijven de Belgse mensen dat toch.

En weer was ik te laat voor Fleurie.

bewerkt door bolletje

Geplaatst
1 uur geleden zei Yvonne:

 

Dagpact
Morgon
Yvonne 
Lika 
Lonster. 

Nadia
 

 

Geplaatst

Goedemorgen, we zijn weer thuis. De klok rond geslapen, lekker nog het weekend voordat het werk weer begint. We hebben zó veel gedaan, dat ik potdoppie nog moeier van de vakantie terug kom dan dat ik ging. Nu alleen wasjes draaien, de boodschappen doen en verder niks :)

Geplaatst

Goedemiddag,

Nog 1 lange avonddienst en dan 6 dagen vrij. Komt goed uit met dat hete weer. Veel zwemmen en mountainbiken. Nu ik deze maand helemaal niets meer drink, heb ik dat opgepakt en lukt ook weer goed. 

Fijne dag allen.

Geplaatst

Haha Nadia,  nou ja, als jullie het maar fijn hebben gehad! Lika, jij bent nog niet thuis, toch? Geniet er nog maar even van. 

Smaragd, je klinkt positief én sportief, mooi! Het gaat je lukken, die maand! 

Geplaatst

GewoonDoen, kom je hier nog wat appeltaart brengen, of is ie al op?? :lol:

Geplaatst
2 uur geleden zei Nadia:

Dagpact
Morgon
Yvonne 
Lika 
Lonster. 

Nadia

Myle

Hele fijne zonnige dag! Geniet ervan ^_^

Geplaatst

Goedemorgen. Of nou ja, ik ben net wakker, dan mag het nog wel, toch? 't Is hier al pittig warm, het kroost is verdwenen richting het water. Goed opgelost. 

5 uur geleden zei bolletje:

Hartstikke goed Etty, zo kom je er wel meis.

Goeie morgen allemaal, even nog de draad van gisteren doorlezen en dan eens kijken wat ik vandaag ga klungelen.

Zo, de draad van gisteren nog geprobeerd door te lezen maar ben daar maar mee gestopt want ik word er zooooooooooooooo moe van hé?

Ben veel meer benieuwd naar wat jullie vandaag gaan doen. Ja boodschappen, maar verder nog iets leuks. en wat zouden jullie anderen aanraden om daar of daar naar toe te gaan?

Wat is voor jullie ooit het leukste geweest

Het leukste ooit? Dat is wel een heel lastige hoor bolletje. Voor vandaag ga ik in elk geval helemaal niks anders doen dan me verliezen in een mooi boek. American Gods, voor de liefhebber. 

3 uur geleden zei fleurtje:

Daarmee insinueer je dat iemand die opzet had. 

En als die er al was, wat ik zelf niet zo ervaar, is hij er anders wel opgesprongen.

 

@fleurtje ik weet niet of je de berichten al gelezen had voordat de schrijver ze weer had verwijderd, zoals erg vaak, maar persoonlijk vond ik het provocerend. 

Maar he, het is nu zaterdag, zand over gisteren. En het is altijd tijd voor ijs, je weet dat Lars dat ook vond :rose:

 

Dagpact
Morgon
Yvonne 
Lika 
Lonster. 

Nadia

Myle

Quinn 

 

Geplaatst
16 minuten geleden zei Quinn:

ik weet niet of je de berichten al gelezen had voordat de schrijver ze weer had verwijderd, zoals erg vaak, maar persoonlijk vond ik het provocerend

Die heb ik dan ook gemist. Zoals ik het vannacht las was het een hele heftige reactie op iets futiels.

Excuses als ik het verkeerd begrepen had.

Geplaatst

Goedemiddag, 

Een fijne dag na een goede nacht. 
Gisteravond nog spullen gehaald bij de collega. Ze had nog "wat" accessoires.....ik ging met een volbeladen fiets weer naar huis. Prachtige sari stoffen, de mooiste sieraden, zijden kleding... Echt zo veel zo mooi. 
Dus vandaag lekker daarmee aan de slag en proberen mn huis een beetje koel te houden, ik ben niet zo'n fan van het hele warme zomerweer. 

Fijn en droog weekend allemaal. 

Geplaatst

@Fiet dat is het vervelende ervan als iemand berichten verwijdert, de ander lijkt een overdrijvende idioot. 

bewerkt door Quinn

Geplaatst

Maar telkens blijven reageren op dezelfde gekkigheid is misschien ook niet nodig.  Persoon provoceert, telkens,  en haalt weg. Nou,  dat weten we dan ook weer. Zelf dan net zo hoog in de emotie reageren heeft geen zin, tenzij je zelf dol bent op drama.

Geplaatst

@IJsvogel true. Zand over gisteren. Jij nog wat leuks gedaan of van plan met vandaag? 

Geplaatst

Ik ben een beetje aan het puinruimen en zo met een boek de tuin in.  Vanavond ff naar een terrasje met vriendin. Baal een beetje, wilde me niet opdringen aan zoon en vriendje die gingen zwemmen. 14 jaar dus ik dacht dat ze vast liever samen gingen. Gaan ze nu met de moeder van dat vriendje.... Dus even herpakken en weer in mijn vakantie modus komen

Geplaatst

Gedag allemaal.

Nog steeds koud hier, met het zweet op m'n voorhoofd. Geen koorts. Da's raar, zo alles met elkaar.

Geplaatst

Ben jij zo'n @knakker die de hele bijbel met bijbehorende cijfertjes en getalletjes uit z'n hoofd kent en voor elke
situatie een bijbeltekst bij de hand heeft? Hoe vind je anders zo snel zo'n citaat in zo'n dik boek(en)?:wacko:

Geplaatst

Is pas sinds gisteren hoor @knakker. Daarvoor was het herfst hier, dus je timing is goed.  Dat eiland waar je was klonk geweldig!

Geplaatst
8 minuten geleden zei knakker:

[...] soms vind ik het wel interessant om een beetje het bijbelgekkie uit te hangen ;)

Ik heb altijd het geheugen van zulke mensen bewonderd.. gekkie of niet, je moet het allemaal maar (kunnen) onthouden.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.