Quinn Geplaatst 21 augustus 2016 Rapport Geplaatst 21 augustus 2016 Hai. Goed, daar gaan we weer dan. Ik ben Quinn, inmiddels al ruim dertig jaar een problematische relatie met onder andere alcohol, in combinatie met depressies. Perioden van stoppen, perioden van excessen en niks ertussenin. Vandaag is mijn elfde nuchtere dag in deze periode van stoppen. En het blijft verdraaid moeilijk. Naast alcoholist ben ik vader, partner, in het gelukkige bezit van een flexibele baan&baas, schrijver en dromer. japie2 reageerde hierop 1
lady jane Geplaatst 21 augustus 2016 Rapport Geplaatst 21 augustus 2016 welkom Quinn dat je droom om adb te worden blijvend uit mag komen. Krullebol60 reageerde hierop 1
basta Geplaatst 21 augustus 2016 Rapport Geplaatst 21 augustus 2016 Welkom Quin, en Lieve ook. Ik wens jullie veel succes, waarom gaat het dit keer wél lukken?
Quinn Geplaatst 21 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 21 augustus 2016 Bedankt voor jullie reacties. Waarom het nu wel zou kunnen lukken? Well, de vorige keer dat ik een lange periode nuchter was, had als basis een intensief hulpverleningsprogramma. Daar ben ik mee gestopt, maar veel te vroeg. Nu is het dus zaak om de onderliggende problematiek daadwerkelijk aan te pakken. Dat is zwaar en moeilijk, maar ik werk hard. Wordt het blijvend nuchter? Dat dirc ik nauwelijks te hopen, maar minder, kortere en minder heftige terugval is ook verbetering.
Sita2 Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Beste Quinn, ook welkom van mij. Zet hem op. Hopelijk helpt het forum je door moeilijke momenten heen.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Vandaag een pittige dag. Eerst naar de psych, daarna een afspraak bij de arbo arts en vanmiddag een afspraak met mijn leidinggevende over hoe we mijn rooster in gaan vullen (zit in het onderwijs). Gezelligheid.
Kohtje Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 .............. maar minder, kortere en minder heftige terugval is ook verbetering. Nee, nee, nee, nee, nee, nee, nee, nee, nee. Geen verbetering. Hooguit beetje anders, en altijd achteraf gezien. Geen verbetering. Maak jezelf niets wijs. Als je terugvallen nooit leuk hebt gevonden dan is ook een kortere en minder heftige terugval niet iets om blij van te worden. kruidenthee67, Kyon, Skyer en 2 anderen reageerden hierop 5
Kohtje Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Positief blijven is heel belangrijk, iemand de put in praten is niet bevorderlijk. Voornamelijk in combinatie met depressies. Daarbij vind ik het te prijzen dat iemand met depressies blijkbaar toch positief denkt! Mee eens. Maar dan wel positief denken over mogelijkheden, niet over dooie mussen. Zolang je denkt in "periodes van stoppen" en niet in "gestopt zijn" doe je jezelf tekort. Vooral als de "periodes van drinken" je zo'n pijn doen. Ieder mens, depressief of niet, heeft het in zich om zonder alcohol normaal te kunnen leven.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Bedankt. Zowel jij Kohtje als jij, Sheila, heeft gelijk en goede punten. Echt stoppen en klaar met alcohol is het beste. Maar ik geloof er niet meer in dat ik dat kan. Periodes wel, soms zelfs een jaar, maar het blijft op de loer liggen. Psych was niet erg tevreden over mijn inspanning en gebrek aan vooruitgang. Moet echt wat doen aan mijn pessimistische en sarcastische kijk op het leven, denk ik. Op naar de bedrijfsarts nu maar, hopen dat ie wat anders vindt.
kruidenthee67 Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Quinn, wat maakt dat je er niet meer in gelooft dat jij het niet zou kunnen? Ik neig ook makkelijk naar de wat donkere kant van het leven, en na een aantal keer terugvallen ook bang geworden. Angst is voor mij een slechte raadgever. Ik weet nu dat het niet gemakkelijk zal zijn, ADB, maar toch ga ik ervoor. Omdat ik voor mezelf kies. De verantwoording neem voor mijn eigen leven en welzijn. Daar horen ook mijn sombere gedachtes bij. Ik leer er mee te dealen. Quinn, jij bent het ook waard en kunt het ook. Voor jezelf. Tine reageerde hierop 1
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Zonet een restje whiskey in de koffie gemieterd. Omdat, ja, waarom? Tegen de zenuwen? Voor een beetje rust in mn hoofd? Om het falen maar vast gehad te hebben? Allemaal waar, allemaal waardeloos. Nu mijn best doen om het hierbij te houden.
Kore Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Als je lang in de afgrond kijkt is het misschien eens tijd om je om te keren? Alle goeds, Kore nancy reageerde hierop 1
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 De rug er naartoe en naar de onbekende horizon lopen, bedoel je dat Kore? Damage control it is for now. Damn, straks gesprek voor mijn werk. Meer koffie. Puur koffie dus.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Het ging. Dat wil zeggen, de leidinggevende constateerde dat het duidelijk voor geen meter gaat momenteel. We kennen elkaar al erg lang (ik ben bij hem afgestudeerd en gepromoveerd) en zijn voorstel is dat ik voorlopig minder, maar wel vaste uren aan een paar onderwerpen ga werken. Iets met weer structuur in dagen krijgen. Vanavond is er weer een AA groep, dus daar maar weer melden ook.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Hmm ja, zo vol mogelijk om maar zo min mogelijk alleen te zijn, geloof ik. Zit nog te dubben of het vanavond AA wordt of een avond bij mijn vriendin op de bank. Ook best verleidelijk wel.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Dank je wel Lieve. Je hebt gelijk, niet overdrijven hè. Vanmiddag klamp ik me min of meer vast aan dit forum, het helpt aardig afleiden. Hoe is jouw dag?
lady jane Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Quinn, ik weet niet hoe oud je bent, maar je schrijft dat je vader bent; wat voor vader wil je zijn? De AA kan je daar beter bij helpen dan op de bank hangen zeker als er nog drank in de buurt is. Dag per dag Quinn, als kraaltjes rijgen, ooit heb ook jij een mooie lange ketting. Krullebol60 en kruidenthee67 reageerden hierop 2
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Ik ben inmiddels *slikt* vijftig. Gern idee wanneer dat gebeurd is Wat voor vader ik wil zijn? Eentje die er is, zorgzaam is, aandacht heeft. Ze zijn nu nog zo grappig en aanhankelijk. Er is vrijwel geen drank in dit huis (mijn vriendin drinkt niet), afgezien van die verstopte flessen. Ja, stille alleendrinker.
nancy Geplaatst 22 augustus 2016 Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Lieve en Quinn, niet twijfelen en niet op de bank gaan hangen, hup naar de AA vanavond, daar heb je meer aan! Het werkt als je eraan werkt! Succes beiden!
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Stoppen met alcohol hangt voor mij enorm samen met het verwerken en opruimen van oude trauma's en onverwerkte zooi. Wat stoppen op de lange termijn op gaat leveren, is een stabieler, gelukkiger, gezonder leven. Ruimte voor anderen. Betere relaties met mijn partners. Minder ruzie. Misschien zelfs een langer leven. Verwerken en oplossen, in plaats van wegzuipen.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Hmm ja, meervoud inderdaad, twee, om precies te zijn. En ja, de laatste verstopte flessen moet ik ook gewoon weggooien. AA vanavond kijk ik nog even. Het is goed om te gaan, maar vandaag was zwaar. En morgen is er ook AA. Twijfel nog.
Quinn Geplaatst 22 augustus 2016 Auteur Rapport Geplaatst 22 augustus 2016 Het vraagt wel wat geplan en geregel ja, maar daar zijn zij beide best goed in. Scheelt ook dat ze prima met elkaar overweg kunnen. Net met vriendin heen en weer geappt en besloten om toch de AA te doen vanavond. En aangemeld. Sita2 reageerde hierop 1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden