Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goeiemorgen iedereen.

 Dagpact:
renaldo61

Gisteren vroeg de psychologe ook of ik een bipolaire stoornis heb. Misschien gaf ik de verkeerde antwoorden of begreep ik haar vragen niet. 

Geplaatst

Goedemorgen, 

@renaldo61  Kan me voorstellen dat zo'n vraag vreemd over kan komen en dat je aan jezelf gaat twijfelen.  Er is wellicht een goede verklaring waarom ze het heeft gevraagd.  Voor het opbouwen van jouw vertrouwen in haar zou ik er naar vragen:  "Je vroeg vorige keer of ik een bipolaire stoornis heb. Was daar een specifieke reden voor?"   

Vandaag aan het werk.  Ik heb zin in van alles, maar er hoeft niets. Ook wel eens lekker, gewoon zin voelen. Levenslust.  Irritant, voel irritatie in mijn oog alsof er iets in zit.  Gisteren druk in een moestuin staan scheppen, en vast met vieze handen in mijn oog gewreven.   

 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...