Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Koetuhmuuuoorgennnn, gefeliciteerd @Yana leuk om lezen dat het zo goed gaat!

Ik ga straks om 9 uur, extra rustig bootcampen, testen of mijn herstel vermogen het nu beter aankan.. Vorige keer was ik echt 3 dagen beremoe na een extra rustige bootcamp, nog los van de spierpijn.. Normaal was vroeger altijd 1 dag wat extra moe na bootcamp.. 

We gaan het zien, 1x moet weer de eerste keer zijn dat het weer beter gaat dan de vorige keer.. 

 

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
Heerlijk, even een paar uurtjes bewolking ;) 
Succes @Freekie, ik zal duimen dat je dit keer wat energie zult krijgen van het bootcampen... 

Voor jou een blommetje @Yana, wat zul je je goed voelen!!!!  image.png.671f89f3a73008caaaf8e44e13cbfb99.png

Fijn jou toch weer op het dagpact te zien @Claudius 👍
De laatste loodjes voor de verhuizing.... 

 

Geplaatst

goeiemooiemorgen frummers
hier valt een lichte regen, goed voor de natuur
ik keek net bij toeval in mijn agenda en zag tot mn schrik dat ik
om 10 uur dienst heb bij het inloophuis. Kompleet vergeten en
zonder wekker gaan slapen in de hoop eens goed uit te slapen.
gelukkig dat ik uit mezelf opstond toch net.
Ik was al bang dat dit een kee zou gaan gebeuren.
Maar gelukkig werkt de ingebouwde wekker nog wel vandaag.
 

 

 

 

Geplaatst

Gelukkig dat je nog op tijd bent @lady jane. @Yana4 maanden alweer, lekker hoor.  Ik ben er in mijn eentje een paar dagen op uit geweest en heb zwaar genoten. Eigenlijk vind ik het heerlijk om alleen te zijn. Af en toe een leuk gesprek met iemand en daarna weer lekker mijn eigen gang. Sociaal zijn kost me vaak best veel energie merk ik. Ben dan altijd op de ander gefocust en na afloop vaak doodmoe, behalve als ik met mensen ben die ik echt goed ken. Waarschijnlijk dronk ik daardoor vaak in gezelschap, om me wat meer te kunnen ontspannen. Kom ik nu pas achter.:blush:

Geplaatst
3 uur geleden zei Rosee:

Sociaal zijn kost me vaak best veel energie merk ik. Ben dan altijd op de ander gefocust en na afloop vaak doodmoe, behalve als ik met mensen ben die ik echt goed ken. Waarschijnlijk dronk ik daardoor vaak in gezelschap, om me wat meer te kunnen ontspannen. Kom ik nu pas achter.:blush:

Ik vermoed dat het bij mij ook zo is gegaan. Wonend in de stad, 'bruisend' sociaal leven, altijd interactie en maar drinken... totdat het een haast onuitroeibare gewoonte was geworden. In mijn hart was ik toch ook nog gedeeltelijk dat verlegen dorpsmeisje, die had het moeilijk met al die reuring.

Geplaatst

Herkenbare uitspraken

Alcohol is een heerlijk sociaal glijmiddel

Bijna twee jaar alcoholvrij, maar dat aspect mis ik nog steeds

Pup is weer beter trouwens

Na de dierenarts gisteren heeft ze drie uur geslapen en leek daarna ,zo goed als boven Jan.

Kip, rijst en worteltjes voor haar gekookt, wat ze helemaal opat.

Vanochtend weer net zo uitbundig als altijd 🙈

Geplaatst

Het kost mij ook veel energie om sociaal te zijn. Het voelt soms ongemakkelijk. Met drank ging dat nou eenmaal wat makkelijker. Morgenavond gaan we naar de Chinees met de buren. Zie er best wat tegenop, want die vrouw is vreselijk druk, bovendien is het een stel, dat voortdurend aan het bekvechten is. Wel grappig, die sneren die ze dan uitdelen aan elkaar, dat gaat maar door ;). Het zijn wel mensen, waar je als buren op kunt rekenen. Mijn vriend had de auto van hun zoon gemaakt. Helemaal blij natuurlijk. Vandaar het etentje morgen. Je zou ervan aan de drank gaan :D.We hebben 1 ding gemeen: anti alcohol. Mijn vriend zal het wel uit z'n hoofd halen om daar een biertje te drinken, dan gaat het in koor: JIJ MAG GEEN ALCOHOL. Ze heeft als buurvrouw, mijn vriend meegemaakt, toen hij zwaar aan de alcohol was. Geen land mee te bezeilen, zegt ze wel eens tegen mij. Ook ik weet inmiddels wel, hoe mijn vriend is, met alcohol. Niet leuk en dat weet hij inmiddels ook wel. Dus met 2 alcoholhaters gaat dit wel lukken morgen!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...