Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ooo

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. Rudo reageerde op een bericht in een discussie: Een leven vol alcohol
  2. 1Mens reageerde op een bericht in een discussie: Baclofen.
  3. discussie antwoordde op een rabi5609 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Hoi, Welkom op het forum. Als je terug gaat naar het hoofdmenu, ga je naar " thema's". Daar vind je draadjes waar geschreven wordt over baclofen. Sterkte!
  4. discussie antwoordde op een Mormel van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Mormel: 1982, nabij Leuven Claudius : 1961, nabij Tienen Woman: 1968, nabij Leeuwarden
  5. discussie antwoordde op een Mormel van ooo in Wie is wie?
    Goed zeg! Ik vond tabak ook moeilijker, maar eenmaal daarvan afgekicked was dat helemaal over en nooit meer trek gehad. Alcohol was makkelijker maar blijft verleidelijk.
  6. Rosee reageerde op een bericht in een discussie: Zondag 10 augustus 2025
  7. discussie antwoordde op een renaldo61 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Rosee, Je weet dat een alcoholist zelf moet willen stoppen. Die indruk geeft hij niet. Bescherm jezelf. Ga niet in gesprek als hij gedronken heeft, dan praat je niet met hem maar met de alcohol. Dat heeft geen zin en hij heeft zichzelf niet onder controle. En de volgende dag is hij het vergeten. Jij bent niet verantwoordelijk. Je geeft om hem maar als hij zichzelf niet is en daardoor onbetrouwbaar en over je grenzen gaat... Bescherm jezelf en je eigen sobriety. Het heeft geen zin om daar risico mee te nemen als hij niet wil.
  8. spirit reageerde op een bericht in een discussie: Zaterdag 9 augustus 2025
  9. ooo reageerde op een bericht in een discussie: Zaterdag 9 augustus 2025
  10. Kohtje reageerde op een bericht in een discussie: Zaterdag 9 augustus 2025
  11. De buggy is om te wandelen. Het lijkt op een kinderwagen maar dan speciaal voor honden. Ik gebruik het in drukke gebieden, bus, metro, trein. Behalve supermarkt mag je ook de meeste winkels in. Deze kan niet op of achter de fiets. Op de fiets heb ik een kratje voorop het stuur. Ik heb ze ook wel eens in een bolderkar gezet. Dat was dikke pret.
  12. Ik heb een hondenbuggy, van goede kwaliteit met grote wielen. Die rij je zo hup de trein en de bus in. Hondjes moeten even wennen maar dan vinden ze het erg leuk.
  13. Fonny reageerde op een bericht in een discussie: Donderdag 7 augustus 2025
  14. Hadocque reageerde op een bericht in een discussie: Donderdag 7 augustus 2025
  15. ooo reageerde op een bericht in een discussie: Vrijdag 8 augustus 2025
  16. lady jane reageerde op een bericht in een discussie: Donderdag 7 augustus 2025
  17. Voor ons weer een reminder hoe het was. Voor mij tenminste wel herkenbaar. Ik kwam ook ooit struikelend, dronken en in de war het forum binnenvallen en het duurde nog lang voordat ik de knop had gevonden. Hoi Kohtje, fijn dat je vakantie goed was. En fijn dat je er weer bent.
  18. De twijfel komt door de wijn die nu in je bloed zit. Alcohol wil jou graag bij zich houden, dus doet er nu alles aan om te zorgen, dat jij denkt dat het allemaal veel beter is mèt alcohol. Morgen als je een kater hebt twijfel je niet meer denk ik.
  19. Oké Mormel, dan weet je nu voor de volgende keer, dat je van te voren een plan moet maken, voor na zo een gesprek. En een andere route naar huis fietsen. Een plan kan zijn: Een vriend bellen. Extra lekker voor jezelf koken, koekjes bakken, een lekker broodje of gebakje eten en een goede film kijken. Schrijven in je dagboek. Ik haal altijd een bak ijs. In de serie spraken ze over self care.
  20. Mormel, wat was de trigger om een glas wijn in te schenken? Tip: leer je triggers kennen en meld je op het forum voordat je je eerste glas inschenkt. Had je wijn in huis?
  21. ooo reageerde op een bericht in een discussie: Hallo allemaal!
  22. ooo reageerde op een bericht in een discussie: Zondag 3 augustus 2025
  23. discussie antwoordde op een renaldo61 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Nog niet zo heel erg lang geleden kwam ik een paar keer per week in een kroeg waar de gordijnen dicht gingen om 3 uur en de asbakken op tafel. Ik vond dat knus en gezellig. Om 6 uur zwalkend naar huis. Totdat hij een grote tv ophing, toen was de sfeer weg. Voor mij goed, want toen bleef ik makkelijker weg. Ik ben weleens nuchter binnen geweest, toen zag ik wat veel drank met mensen en met mij, doet.
  24. discussie antwoordde op een Mormel van ooo in Wie is wie?
    Welkom Mormel! Wat goed dat je hier bent. Ik heb wat tips voor je, er zijn nog veel meer tips maar deze werken voor mij erg goed. * Zorg dat er altijd een gevuld glas binnen handbereik staat. Met fris, thee, sap, water etc. * Leer je triggers kennen. Bij een trigger meld ik me direct op het forum. Een zal ik wel/zal ik niet discussie win ik namelijk niet. * Ik schrijf elke dag op mijn dagboekdraadje. Bij wankele tijden meld ik me smorgens na het ontwaken, met het voornemen, dat ik vandaag niet drink, en s'avonds meld ik me weer netjes droog af. Ik wens je een droog en nuchter leven toe!
  25. discussie antwoordde op een renaldo61 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Ik vind dat je heel raar doet. Ik blijf voorlopig weer op mn eigen draadje.
  26. karin123 reageerde op een bericht in een discussie: zondag 27 Juli 2025
  27. discussie antwoordde op een renaldo61 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Vrouwen willen graag erkenning voor de shit waarmee ze moeten dealen. Dan kom je vanzelf in een gunst te staan.
  28. discussie antwoordde op een renaldo61 van ooo in Ditjes, datjes & dagdraad
    Lika, ik heb ook zo'n last van de overgang. Als het warm is heb ik het gevoel dat ik van binnenuit geroosterd wordt. Het zweet lijkt niet uit mijn lichaam te kunnen alsof ik verpakt ben in plastic. Het klamme gevoel van sporten in een regenpak op een snikhete dag als het heel hard regent. Als ik een ijsje eet wordt het iets minder, of bevroren fruit. De wanhopige depressie gevoelens lijken wat af te nemen, ook het ontploffingsgevaar, alhoewel ik nog steeds niet veel kan hebben.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.