Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Mijn boosheid is al een beetje aan 't wegebben. Blijkbaar had ik veel te veel verwacht van de psychiater, ik had niet mogen verwachten dat ze zich aan eerder gemaakte afspraken zou houden. Bijvoorbeeld het schrijven van een verwijsbrief voor het CGG. 

Geplaatst

Wees toch niet zo passief agressief man 🤣 natuurlijk had je dat mogen verwachten, maar je mag ook verwachten dat een overwerkte medische professional af en toe iets vergeet. Niet alles is een complot hè. 

Geplaatst
13 minuten geleden zei bumperjim:

Wees toch niet zo passief agressief man 🤣 natuurlijk had je dat mogen verwachten, maar je mag ook verwachten dat een overwerkte medische professional af en toe iets vergeet. Niet alles is een complot hè. 

Ik gebruik hulpmiddelen om me aan afspraken te houden. Ik heb geheugenproblemen. Maar die brief voor het CGG is zeker niet het enigste dat ze vergeet. 

Geplaatst

Mijn goede nieuws komt hopelijk vanavond laat.
Dan is onze laatste wedstrijd en kunnen we nr 2 verslaan
en bovenaan blijven. Nr 3 moet nog 2 wedstrijden en kan
ons nog voorbij. Maar we hebben er jaren niet zo goed bijgestaan.
duimduim..........

Geplaatst

Goeie morgen mensen,

Claudius de vraag gisteren van mij was, kijk eens wat jouw deel is in jouw conflict en gedachten in jouw hoofd, misschien wordt het dan makkelijker voor je. Maar dat is niet over gekomen, jammer.

Zal vanavond voor je duimen Jane. Kleine moeite hoor.

Toppie Yana, sterk wijfie.

image.jpeg

Geplaatst
36 minuten geleden zei Claudius:

dat het vertrouwen weg is. 

Dat herken ik. Mijn vertrouwen in de hele mensheid is weg.

Als je jezelf maar vertrouwt! Want daar moet je verder mee.

Geplaatst

Goedemiddag allemaal,

Zo heb er alweer een aantal uren in de tuin opzitten.

Aardbeien verplant, mest gegeven, water gegeven want het wordt echt alweer droog. In de kas zijn de peulen alweer aardig root dus kan ik ze binnenkort wel in de volle grond zetten denk ik.

Vrijdag hoor ik of de zwangere moederhond voldoende pups draagt.

Het moeten er meer dan drie zijn, want anders val ik weer buiten de boot.

Spannend....

Geplaatst
5 uur geleden zei Amalia:
9 uur geleden zei karin123:

 

Het wereldbeeld dat je hebt is in essentie een zelfbeeld (projectie)

Klopt niets van. Belachelijk psychologisch gelul.

Geplaatst
4 uur geleden zei Maia:

En lukt dat ook?

Niet al te best. Vandaag was ik nog als lucht voor een vorige begeleidster die ik toevallig tegenkwam op mijn vrijwilligerswerk. Ik zei vriendelijk goeiendag en geen enkele reactie. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...