-
-
-
Ik noem mijzelf Maia.
LIEVE MENSEN!!!!! Na een lange tijd van zwaarte en hectiek ben ik weer even online. Ik sta al maandenlang op de crisiswachtlijst. Een half uur geleden gehoord dat ik aanstaande maandag opgenomen (gedwongen) word in Zutphen. Ik ben blij en dankbaar! Eindelijk. Bijna een maand geleden is mijn vader overleden. Heel veel pijn, verdriet en ergens ook opluchting. Jane, dank je wel. Jij en nog vele andere mensen hier zijn mooie en waardevolle mensen hier. Hartje voor jullie! Bedankt, Linda
-
-
Wat drink jij? (Alcoholvrije editie)
Brr, behanglijm. Denk ik. Ik zit nu op de de sinas, vruchtenthee en bitter lemon
-
Tips om alcoholgebruik bespreekbaar te maken
Heel veel sterkte ermee. Is niet bepaald makkelijk
-
-
Ik noem mijzelf Maia.
Lief, dank je wel. Het valt me zwaar allemaal maar ik doe echt mn best. Ik ga nu ook niet naar de winkel maar neem om 11.00 de Antabus weer in. Elk stapje helpt, toch?
-
Ik noem mijzelf Maia.
Sorry ik trek/trok het niet om weer zo. Te zijn.. inmiddels even nuchter maar wat een strijd
-
-
Donderdag 11 september 2025
Maia
-
-
-
-
Ik noem mijzelf Maia.
Het gaat helemaal niet goed hier.
-
-
-
Ik noem mijzelf Maia.
Dank je wel. Valt even niet mee hier helaas
-
Ik noem mijzelf Maia.
En opgenomen in het zh ivm ernstig te lage bloedwaardes
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
pactdraadje voor baclofen, Refusal en Antabusgebruikers
-
-
-
pactdraadje voor baclofen, Refusal en Antabusgebruikers
Zojuist de Antabus onder toezicht ingenomen. Zaterdag is niet mijn vaste inname moment normaal gesproken maar ik heb er stiekem ieeeeets meer vertrouwen in. Ik haat alcohol.
-
Hoeveel drink / dronk jij per dag?
Die vraag heb/had ik ook
-
-
-
-
-
Ik noem mijzelf Maia.
Nu al een paar dagen nuchter.
-
Ik noem mijzelf Maia.
Sociaal? Functioneren lukt niet
-
-
-
zondag 29 Juni 2025
Goeeeedemorgen. Ben net al bij mijn ouders geweest. Niet heel gezellig helaas. Maar ik blijf vandaag ook nuchter, hoe moeilijk ook
-
Maandag 23 Juni 2025
Maia