Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 20 oktober 2021

Featured Replies

  • Antwoorden 113
  • Weergaven 9,3k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Speciaal voor @Kohtje Daar is die dan 

  • Ik ben nooit bij het afscheid van mijn zoontje geweest, dat was er simpelweg niet. Zomaar meegenomen naar het kinderziekenhuis in Amsterdam, zonder mij. Daar is hij overleden. Mij werd verteld dat hij

  • Ik kom zo maar binnen vallen, maar zag de foto van @Jannigje Ben nieuw hier, net aangemeld.  Maar ik moest bij deze foto denken aan mijn kleindochter. Zat met haar in de auto op weg naar zwemles

Posted Images

Geplaatst

Morning! Bizar verhaal van de huur en het potje crème @Sowhat. Ik zou het trouwens ook betaald hebben. Gewoon door de verbijstering. 

Geplaatst

@Reacher, boosheid wel minder, teleurgesteld des te meer. Ik ben van plan deze zogenaamde vriendschap te beëindigen. Door onze zonen die vanaf 4 jarige leeftijd met elkaar omgaan, ben ik ook met deze moeder omgegaan. Genoeg voor mij. 

Geplaatst
3 minuten geleden zei Sowhat:

@Reacher, boosheid wel minder, teleurgesteld des te meer. Ik ben van plan deze zogenaamde vriendschap te beëindigen. Door onze zonen die vanaf 4 jarige leeftijd met elkaar omgaan, ben ik ook met deze moeder omgegaan. Genoeg voor mij. 

Jammer hè, soms groei je gewoon uit elkaar. Zonder dat je het merkt :( 

Geplaatst

Goedemorgen !

1 uur geleden zei ikkanhet:

Dagpact 

Reacher
ikkanhet

Maja

 

Geplaatst

Heb wel contact met een buurvrouw, met ook een kleintje. Door dat we allebei ook werken, lopen we de deur niet bij elkaar plat. We komen ongeveer 1 keer in de 2 weken bij elkaar, of samen naar de kinderboerderij of zo. Oh wacht, wij dwingen de kinderen dat ze vriendjes zijn. Ze kiezen er nog niet zelf voor natuurlijk. 

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
Een bakje om de dag te beginnen... 
image.png.630c5541e57de5c9470c01feb8cefcc0.png

 

Geplaatst
  • Auteur

Zo heb ik mijn overleden vriendin destijds ook leren kennen omdat onze zoontjes samen op de crèche zaten.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.