Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

donderdag 12 december 2019

Featured Replies

Geplaatst

ach Bor wat een machteloosheid voor je,
kracht (kalmte) moed en wijsheid voor jou en de jouwen♥

Geplaatst
4 minuten geleden zei Bor:

Ik ben niet diegene die hard aan de slag moet deze keer @Fiet

Je dochter zal je nodig hebben. Heftig hoor, nogmaals sterkte.

Geplaatst
  • Auteur

@Bor wat een nare situatie. Het leven is zo hard soms. Take care lieverd.

Net terug van Kerstfeest met werk. Ik kan er niet meer in komen sinds ik niet meer rook.en drink. Weet na drie jaar nog steeds niet hoe ik me moet gedragen met al die mensen , die steeds waziger worden.... Dat wel. Ik weet het niet. Voel me even heel triest. Ga eigenlijk net zo lief niet. Nou ja. Niet erg.

(Toevoeging na tandenpoetsen.) Ik ben gewoon liever thuis. Dat is okay. Meer dan 

bewerkt door Lika

Geplaatst

Lieve @Bor Wat een situatie (onwerkelijk, pijnlijk) zit je in. Ik wens je veel kracht.

Logisch dat je dingen denkt zoals in je laatste bericht. Maar ga voor jezelf. Dat is makkelijk praten en een cliché maar ik denk wel van toepassing nu op jou.

Neem -me- time. 

Doe even het tegenovergestelde van wat je mss deed. Gun jezelf een beetje geluk.

 

 

Geplaatst

@Bor:heart:  @Lika zo herkenbaar. Binnenkort ook kerstfeest van werk, kan het niet opbrengen. Trusten allemaal, zoals Bor zegt: lekker koese:moon:

Geplaatst

[Onderstaande van de decemberpact draad ook maar even hierheen gekopieerd, voor wie er wat aan heeft misschien.]

Ik was vanavond op de jaarlijkse reünie van mijn werk, althans waar ik werkte voordat ik met pensioen ging. Het wordt door het personeel georganiseerd, dus geen toespraken van het management of zo, maar gewoon gezellig onder elkaar zijn. Voor mij een leuke gelegenheid om mijn ex-collega's weer eens te zien en te spreken. Maar er wordt wel altijd fors gedronken. De voorgaande keren nam ik dan 0% bier en deed ik ongeveer in hetzelfde tempo qua glazen mee met de rest. Nu heb ik het anders gedaan, gewoon steeds vriendelijk nee zeggen als er een blad vol met glazen langs kwam, en daar werd nauwelijks aandacht aan besteed. Wel wat van de hapjes meegegeten. Verder heb ik gewoon gezellig kunnen bijpraten. Dit werkte bij mij prima hoor.  Hoe minder aandacht je eraan besteed hoe makkelijker het is, vind ik.

Geplaatst
41 minuten geleden zei bumperjim:

Sterkte @Bor:rose: soms slaat de ellende een generatie over, soms niet :( 

Ik geloof daar niet in. Net zo min dat ik geloof dat ouders van alleenstaande ouders t uitschot van de maatschappij zijn.

Je hebt bepaalde dingen zelf in de hand. 

 

Geplaatst

Ik vind dronken collega's meestal behoorlijk grappig. T is zoiets als goedkope tv :). Zolang ze niet te fel zeuren..of in mijn oor roepen omdat ze zelf niet meer kunnen inschatten hoe luid ze zijn.

Dit jaar ga ik niet nr t nieuwjaarsfeest denk ik. Ik weet t nog niet. Maar ik denk t niet. Er is altijd wel lekker eten

Geplaatst

Bor :rose::heart:  Wat naar allemaal. Veel sterkte gewenst.  

Geplaatst

Lieve @Bor. Fijn dat je weet waar ze zijn en dat je ze mag bezoeken. Zijn ze bij iemand die ze kennen? Wie weet is dit wel rock bottom voor je dochter en wil ze nu haar leven op orde krijgen. Ik wens je veel kracht.:heart:

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.