Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Mogge! Onze buren appten me zojuist of ik ff rond hun huis wou kijken, want ze zijn een paar dagen weg en de radiatoren hadden beweging detecteerd om 2 uur vannacht. Ik gekeken, niks bijzonders. Toen appten ze teug oh wacht het was vast de robot stofzuiger want is geprogrammeerd voor 's nachts 🙃

Tot zover de blog "intelligente apparaten die ons leven zoveel aangenamer maken" 🤣

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
Heerlijk geslapen, kom maar op met die maandag. 
Ik heb deze week geen echte verplichtingen, dus lekker rustig aan. 
Even een bakje neerzetten hier en dan snel met de hond naar buiten, er wordt weer regen/sneeuw verwacht, zal me het feestje wel weer worden... 
image.png.efd7238c8593032ed48e09aedd8e76c4.png

Dagpact:
renaldo61
MaryArt
Yvonne 

Geplaatst
3 uur geleden zei Kohtje:

Goedemorgen.

@bumperjim, radiatoren met beweginsdetectie.... niets verbaast me meer, ook al snap ik er steeds minder van. 

Ik ook niet hoor

Bij mij thuis is het als je zonodig om 2 uur je nest uit wil (of als je hier komt inbreken) dan trek je maar even een extra trui aan 😜

Geplaatst
7 uur geleden zei Kohtje:

Goedemorgen.

@bumperjim, radiatoren met beweginsdetectie.... niets verbaast me meer, ook al snap ik er steeds minder van. 

Jezus @Kohtje je gaat mij toch niet vertellen dat jij inmiddels geen camera's hebt die je complete huis (en terras) verwarmen en ook je quooker aansturen.😁
 

Geplaatst

Jammer dat sommigen hier nu al een oordeel hebben over mijn vriend @Stormy69 Op mijn aanraden heeft hij zich in december aangemeld. Voor ons beiden een moeilijke maand. Ik zei dat hij hier steun kon krijgen en begrepen zou worden. Allebei nog meegedaan aan het arrensleepact. De hele maand december droog hierdoor. Ook heeft hij 6 maanden niet gedronken. Morgen moet hij gewoon werken. Gelukkig net wat boterhammen met ei erin gepropt. Zelf zegt hij: eigen schuld. Ik moest er nog even dikke bult achteraan zeggen, omdat dit nu eenmaal rijmt. Het leven is hard.

 

 

Geplaatst

Ik ben niet zeker of mensen van sommige fouten leren. Ik weet alleen dat ik nooit bewust ging drinken om daarna met de auto weer naar huis te rijden. Eenmaal dronken was het al veel te laat. Ik weet wel dat ik na een nacht stappen onmiddellijk weer vertrok om te gaan werken. Nuchter kan ik toen zeker niet geweest zijn. De reden dat ik dronk is weer een heel ander verhaal, maar zeker nooit een bewuste keuze. 

Geplaatst

@Spirit je kunt je vriend begrijpen en toch niet pikken dat hij zulke onverantwoorde risico's neemt.
Maar dat begrijpen lost niets op. Grenzen stellen wel. 
Over dat aanmelden hier, daar was hij zelf niet echt aan toe, lijkt mij. Na 1 x op de 19e en 3 x op de 20ste dec. hebben we niets van hem gehoord.
En vervolgens zette jij hem op pacten. Dat vond ik destijds raar, alsof je hem bemoedert ofzo/ Jij kunt een hele goed voorbeeld voor hem zijn, en
verder moet hij het zelf doen. Maar wat hier goed voor jou heeft uitgewerkt, na echt heel veel jaren, kan bij hem averechts werken, juist ook omdat jij
hier al bent. 2 mensen die partners zijn bij de AA lijkt mij ook niks. Of je dan ooit allerlei beschamende voorvallen oprecht kunt delen? 
Als hij bijvoorbeeld deze keer oprecht beseft hoe onverantwoord hij geweest is, kan hijzelf hulp zoeken, ergens waar hij zich veilig voelt en durft oprecht zijn.
 

Geplaatst

Denk wel dat dit gewoon weer een goede les is geweest voor hem. Ja, goede hulp @lady jane..Daar heb je een goed punt. Had het er gisteren met de buurvrouw ook over. Die kennen hem al veel langer. Best goede buren, ze weten meer over hem dan ik. Ook veel meegemaakt met mijn vriend, toen het echt nier goed met hem ging. Zij kan best goed aandringen. Ik ben geen psycholoog..

 

 

 

Geplaatst

Wat bij een van mijn opnames ten stelligste afgeraden werd was een relatie aan te gaan met een andere verslaafde. Niet dat het onmogelijk is. Maar dat bemoeilijkt de relatie wel. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...