Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Yup!

Dit kan een hele interessante discussie worden ook. Ik ben het met je eens @karin123. Moslims krijgen verreweg meer kinderen dan de rest van de bevolking. Logisch gevolg is dus dat we een moslim land gaan worden. 

 

Geplaatst

Ik woon dan weer in een klein stadje. Ik zie allerlei klederdrachten. Vooral bij het suikerfeest zie ik mensen van andere gebieden toestromen naar het centrum. Ik heb niet het gevoel dat inwijkelingen zich altijd willen aanpassen. Maar zich aan hun eigen taal en gewoonten houden. 

Geplaatst
1 uur geleden zei lady jane:

Ik woon in de Randstad , bijna 80.000 inwoners hier, maar nog nooit een Niqab gezien hier.

Ik woon ook in de Randstad, maar dat is hier wel anders. Ligt eraan waar je zit natuurlijk, het ene dorp is het andere niet. Ik woon in een groot dorp.

Geplaatst
1 uur geleden zei bumperjim:

Net als Nederlanders en Vlamingen in het buitenland hè 😁

Nederlanders en Duitsers vallen mij hier niet zo op. Maar van moslims krijg ik het volgend gevoel. 

 

Geplaatst (bewerkt)

Als je een praatje met ze maakt zijn het ook gewoon mensen hè.

De Nederlanders die ik hier ken zijn over het algemeen ook slecht geintegreerd. Spreken slecht frans, eten nog steeds op zn nederlands (ook als ze al 30+ jaar hier wonen), om 18u al en tussen de middag een broodje pindakaas 🤣 en ze zitten veel bij elkaar. Dat doen de Portugezen hier ook, die hebben in het dorp hun eigen café. De Italianen hebben hier in de stad hun eigen winkels. De Vietnamezen ook. De Armeniërs hebben een cultureel centrum.

Tis gewoon een menselijk trekje. 

bewerkt door bumperjim

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...