renaldo61 Geplaatst 11 uur geleden Rapport Geplaatst 11 uur geleden Goeiemorgen iedereen. Ik kan geen alcohol drinken, want als ik een glas drink, drink ik er twee en dan een volgende en een volgende … Daarom drink ik geen alcohol. Nooit meer. Ik mag trouwens niet van mijn psychiater. Een nieuwe dag, nieuwe kansen. Dagpact: renaldo61
Fonny Geplaatst 10 uur geleden Rapport Geplaatst 10 uur geleden 58 minuten geleden zei renaldo61: Goeiemorgen iedereen. Ik kan geen alcohol drinken, want als ik een glas drink, drink ik er twee en dan een volgende en een volgende … Daarom drink ik geen alcohol. Nooit meer. Ik mag trouwens niet van mijn psychiater. Een nieuwe dag, nieuwe kansen. Dagpact: renaldo61 Fonny🌞 Goedemorgen allemaal!
Mormel Geplaatst 9 uur geleden Rapport Geplaatst 9 uur geleden Dagpact: renaldo61 Fonny🌞 MaryArt Mormel
bolletje Geplaatst 8 uur geleden Rapport Geplaatst 8 uur geleden Goeie morgen mensen. Yana verkeerde behandeling?
Yvonne Geplaatst 7 uur geleden Rapport Geplaatst 7 uur geleden Goedemorgen frummers. Buiten is het koud, maar wel zonnig. Binnen draaien vaatwasser en wasmachine en staat een bakje klaar.
renaldo61 Geplaatst 4 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 4 uur geleden Rijstwafels en paprika's gaan kopen. De paprika's om rauw te eten.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden