Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

zondag 4 september 2022

Featured Replies

Geplaatst
1 uur geleden zei Rosee:

Wat lief @Yvonne, nou voel ik me nog een keer jarig:) @niksfijn dat je positief bent over het kinderdagverblijf. 

Het is een soort therapeutische groep voor dove en slechthorende kinderen. Observeren, kijken naar spraak, naar het functioneren met gehoorapparaat(en) Gebaren en alles uiteraard op een speelse manier. Er is altijd een logopedist in de groep. Maximaal 6 kinderen zitten er in. Voor de ouders zijn er af en toe voorlichtingen. Over de mogelijkheden op school, opvoedavdies, maar ook ervaringen uit wisselen enz. Wij vinden het zelf een klein beetje dubbel. Want Mini komt goed mee op het gewone kinderdagverblijf. Maar ze is nog jong, blijft dat zo? Hier gaan ze straks ook kijken, testen welke vorm van onderwijs er bij haar past. Maar zo ver is het gelukkig nog lang niet. 

  • Antwoorden 63
  • Weergaven 6,3k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Zo heb toch ff 3 avonden mee gefeest tussen veel alcohol en het glansrijk doorstaan. 2 avonden was ik zelfs de enige nuchtere dat is ook eens wat anders. 

  • Oi oi oi oi..... @nancy jarig vandaag, helemaal overheen gelezen en ik zie @Rosee twee dagen geleden ook jarig was...  Hang ik toch nog even slingers voor jullie op hoor.  Lieve Nancy en Rosee,

  • Het is een soort therapeutische groep voor dove en slechthorende kinderen. Observeren, kijken naar spraak, naar het functioneren met gehoorapparaat(en) Gebaren en alles uiteraard op een speelse manier

Posted Images

Geplaatst

Gefeliciflapstaart Nancy! ;):present::musicnote:

17bf55b2f455dda035024a4f2524334a.jpg

bewerkt door Spud

Geplaatst

Vanaf heden hoef ik jullie niet meer te vermoeien met asiel praat. Ik werk nog even uit en dan ga ik het roer weer helemaal omgooien. Dus ben bezig met bouwplannen. ;) Zoals ik  al zei  net de sound of Music scene waarin geopperd wordt als er ergens een deur of raam sluit, gaat er ergens anders weer 1 over. 

Ik ben de afgelopen jaren niet voor niks een verzamelaar geweest blijkbaar! :D

Ik ga hier van het hekwerk dat ik nog heb liggen rennen bouwen met werpkasten voor zwerfkatten. Dan hoeven ze niet naar het asiel  en kunnen gewoon rustig voor hun kittens zorgen. Enige wat ik mag doen is voeren, kattenbakken schoonmaken en dode kittens die moeder uit het nest gooit opruimen. Verder zeker 5 weken niet mee moeien en als het een leuke moeder is gewoon langer. En dan moeder weer opnieuw vangen om te laten steriliseren en weer uitzetten waar ze gevangen is. 

Ik heb een hele leuke meter die er ervaring mee heeft en haar ervaring met me wil delen en ik heb hele leuke vrienden die me met de bouw willen helpen. Zoveel werk is de verzorging niet, omdat vooral met rust laten is en die zwerfkat moeder zichzelf laten bedruipen met haar kids. Dat kan ik heel goed combineren met een full-time job die ik eigenlijk maar saai vind omdat ik meestal dan met een onvoldaan gevoel thuis kom. 

Nope, wellicht kom ik met een voldaan gevoel thuis en is dit de manier om me wel te kunnen laten werken in jobs waar ik 8 uur veel denk tijd heb maar niks voor dieren of de natuur doe, ik vind dat altijd weggegooide tijd. Dan doe ik dat wel omdat ik die kat met rust laat omdat ik 8 uur op mijn werk ben. En dan is mijn tijd niet weggegooid want dan ben ik zelf ergens ook geholpen om niet om het uur even te willen checken. Dus deuren open maar het mes snijdt ook aan 2 kanten want ik leer er ook iets van.

Geplaatst
5 uur geleden zei nancy:

Maarrehhhhh.....het is nog september, hoor. Of mis ik iets?? 

Het was een test om te kijken of je aan het opletten was. 
Geslaagd! 

Het is heus niet zo dat ik dacht dat het oktober was hoor. 

Geplaatst

Ben benieuwd @Spud. Wel fijn om zelf de beslissingen over de katten te mogen nemen. Succes! 

Geplaatst

Ha @Roberto, je gaf heel duidelijk aan wat je wilde t.a.v. reageren op je bericht, dat vind ik prettig, dan weet ik wat ik niet moet doen in dit geval.  Goed voor jou en ook goed voor mij.

Dus graag gedaan.

Geplaatst

@Lars  , ik denk weer vaak aan je. Ik hoop dat je het goed hebt waar je ook bent. Ik mis je nog steeds.,

Geplaatst
7 uur geleden zei Roberto:

Beste mensen, 

Ik ben ook gaar vandaag, twee weken aan het opruimen en ontspullen kost mij de nodige energie.
De opgestapelde boosheid die er toe leidde dat ik mij vandaag niet aan het dagpact gehouden heb gaf mij wel de nodige energie om flink op te ruimen en te ontspullen.
Ondanks deze uitglijder voel ik mij best tevreden met het resultaat.

Bedankt voor het niet reageren.

Opruimen en ontspullen, boos worden en drinken, opruimen en ontspullen.

Waar blijven de smoezen? 

Geplaatst
7 uur geleden zei Jannigje:

Ha @Roberto, je gaf heel duidelijk aan wat je wilde t.a.v. reageren op je bericht, dat vind ik prettig, dan weet ik wat ik niet moet doen in dit geval.  Goed voor jou en ook goed voor mij.

Dus graag gedaan.

Nou @Jannigje ik zal heel duidelijk tegen je zijn. 

Ik wil dat jij op ieder bericht van mij positief reageert. :P :rose:

Geplaatst
2 uur geleden zei Donder:

Nou @Jannigje ik zal heel duidelijk tegen je zijn. 

Ik wil dat jij op ieder bericht van mij positief reageert. :P :rose:

Oei, ik heb mezelf nu in een mogelijk lastig parket gemanoeuvreerd?! :huh::rolleyes::D

bewerkt door Jannigje

Geplaatst
5 uur geleden zei Roberto:

Mijn huiskamer is nu een stuk leger, dat geeft een gevoel van ruimte.

Dat is niet alleen een gevoel van ruimte, het IS ruimte. Fijn hoor, lekker ontspullen.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.