Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vrijdag 20 november

Featured Replies

Geplaatst

Goedemorgen! De kraamhulp was gisteren voor het laatst. Heerlijk mens, echt mee getroffen. Mini Niks doet het goed. Zit weer op haar geboortegewicht. Borstvoeding gaat goed, mits madam niet te ongeduldig is. Als ze niet meteen de tepel vast heeft, begint ze te krijsen. Komt heel wat geluid uit zo'n klein mensje. Ik hoop dat jullie vandaag weer herpakken mannen! @lady jane veel plezier op Schiermonnikoog. :rose:

  • Antwoorden 122
  • Weergaven 10,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • goeiemorgen frummers lekker geslapen, maar wel wat kort. eerste nacht is altijd wennen voor me en het is hier echt pikkedonker 's nachts wat een verschil met de Randstad

  • Goedemorgen   '  wakker  worden  met de jongens oudste  volgt  online  les jongste   heeft huiswerk  opdrachten  .   Extra dagje met ze al voor het weekend  nog 29 dagen dan wonen ze weer thuis 

  • Goedemorgen, Geslapen als een blok, voor het eerst echt 8 uur achter elkaar, wat een cadeautje. @Zbb vond het ook eng dat je door die anatabuse hebt heen gedronken, hoop dat je je kan herpak

Posted Images

Geplaatst

Goeiemorgen allemaal,

Goeiemorgen niks zal wel even wennen zijn zonder de kraamhulp ze is toch echt een steun en toeverlaat in je kraamtijd.
:lol: niksie heeft dus echt wel al een eigen willetje....geweldig.

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
Druilerig buiten, maar gelukkig zit ik binnen. 
Aan de ene kant van het huis een inktzwarte lucht, 
aan de andere kant iets van wat je 'zon achter de wolken' zou kunnen noemen... 
En volgens mij komt het inktzwarte onze kant op... 
Hm, eerst maar een bakje even. 
image.png.d07b0563012d6424c5977dbd8ba23bf4.png

Geplaatst
1 uur geleden zei Roberto2:

Goedemorgen allemaal.

Dagpact

  • Roberto
    Rapilos

 

Geplaatst

Een hele goede morgen allemaal,

Vroeg wakker, maar dan heb je ook wat aan je dag :)
In het noorden zouden nog wat buitjes kunnen vallen Yvonne
Hier hopelijk niet, want wil met de fiets naar werk
Zal wel koud zijn, dus warm aankleden

 

Geplaatst

Zorgen om @Zbb
Drinken door de refusal heen
Man...man...

@SanMiquel

Jij ook sterkte vandaag
Hoop dat je je kan herpakken vandaag

Geplaatst

Jopie,

geniet van je vrije dag !
Lekker hoor :)

@niks
Vandaag met "losse handjes ":)

Gaat jou vast lukken hoor

Geplaatst

Goedemorgen. Het is weer vandaag. Werken. Wandelen met vriendin. Paniek is steeds dichtbij. Over of het nieuwe huis nou wel DE juiste keuze is. Ik ga gewoon door. Tis ook spannend. En goed genoeg is goed genoeg. En diep van binnen wéét ik: in beweging komen is voor man en mij, voor ons, DE juiste keuze nu. Op weg gaan. Dat is het pad. De eindbestemming veel minder belangrijk. Zoiets.

DE juiste keuze. Dat is mijn levensthema. Volgens mij. Ik zie het en moet er een beetje om grinniken nu ik het opschrijf. Tis goed.

 

Geplaatst

goeiemorgen frummers

lekker geslapen, maar wel wat kort.
eerste nacht is altijd wennen voor me
en het is hier echt pikkedonker 's nachts
wat een verschil met de Randstad

Geplaatst

Goedemorgen   '  wakker  worden  met de jongens oudste  volgt  online  les jongste   heeft huiswerk  opdrachten  .   Extra dagje met ze al voor het weekend  nog 29 dagen dan wonen ze weer thuis :wub:

Geplaatst

@Bor   ik weet eigenlijk  ook niet wat ik voel  ..  ik vind  het  lastig  wat ik moet voelen ...   schuld  gevoel  staat hoog  ' maar ook stukje angst  onzekerheid  welke fase we nu gaan belanden  ..   wat gaat  er nu van ons  verwacht  worden ..    

Geplaatst

Goedemorgen! 
@niks van harte met jullie ukkie !! 

Geplaatst
Zojuist zei Bor:

Ja? Wat saai.

:D

ja maar ze lijken dus niet op mij vroeger, was verre van braaf:P

Geplaatst
2 minuten geleden zei Bor:

Ik kan je vertellen dat slaagjes met een gummiknuppel best wel auw doet.

kleerhanger ook.

Geplaatst
4 minuten geleden zei Bor:

En ik deed niet eens wat! Ik moest lopen van die politieman. En toen zeg ik alleen maar Ik loop niet voor jouw, lul.

Meer deed ik niet eens! Nou ja..

Ik had geluk een merendeel van de politie was familie.
Ale er een familie bijeenkomst was en ik was erbij werden al mijn neefjes en nichtjes op voorhand gewaarschuwd.

bewerkt door ikkanhet

Geplaatst
Zojuist zei Bor:

Aha, dus dat werkt in je voordeel?

Ja ik stak mijn middelvinger op en ging er vandoor haha.

Geplaatst
34 minuten geleden zei Bor:

Daar kan ik me wel iets bij voorstellen @Lieke7777 dat je van alles tegelijk voelt, ja..

Die van mij staat nu op dit moment voor meneer de rechter. Hij is een beetje (veel) stout geweest afgelopen zomer.
Nu maar hopen dat het enkel taakstraf wordt..
Ik denk dat meneer de rechter niet zo mals gaat zijn voor hem. 

Ja    ' volgende  week  iig weer  gesprek  brijder  ..   heb veel alarmbellen gehad in mijn  hoofd deze week maar  heb ze gehandeld  en refusal/ antabuse  zit  er iig in ..  gelukkig viel alles mee maar maakte  mij  best  even druk .     Volgende week  maandag (niet deze ) nog officiële  gesprek  met jeugd zorg  op kantoor  ..    over hoe / wat als we  thuis verder gaan .   Maar onze gezinsbegeleider  is echt een rots  in de branding zo blij met haar ze is er echt voor  ons ..

Spannend voor jullie  dat zoonlief voor de rechter  staat ...

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.