Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 9 januari

Featured Replies

  • Antwoorden 60
  • Weergaven 4,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ja Lika, daarom heb jij die hond die je zo aan het lachen kan maken

  • Terug van theater. Ik was moe en had moeilijk beticht over vader te verwerken. Wilde niet gaan. Blij dat ik wel ben gegaan. Man hard horen lachen naast me. Ik ook. Kinderen vood het eerst alleen

  • Overdag voor elk 'wissewasje' naar buiten met 'm? En prijzen, prijzen, prijzen... als ie wat doet. En vooral superdesuperdesuperde super geduldig blijven. En vooral poep blijven scheppen als het m

Geplaatst
3 uur geleden zei jopie:

Wie zich daadwerkelijk durft te doen voorstaan op "maar tijdens mijn alcoholgebruik heb ik nooit ....." ...en vul dan maar in, dronken achter t stuur, mijn kinderen verwaarloosd, de dieren vergeten..... heeft volgens mij nog niet helemaal door wat verslaving is en doet... 

Het maakt niet uit wat ik daar invul, maar wat ik niet heb gedaan aan verachtelijks is eerder een kwestie van tijd dan van eigen geweldigheid: had ik doorgezopen, dan was ik daar ook beland. Uiteindelijk. 

Wat ik niet heb gedaan aan verachtelijks benoemen helpt me geen zak, tenzij ik nog pluimen zoek of nodig heb, nog steeds afzwakking zoek van waar en op welk pad ik zat. 

Ik denk dat Jopie ongeveer dit bedoelt, @Lars:

"Als ik aan zou geven dat het met mij nog niet zo heel erg was toen ik nog dronk, zoals je hier soms wel leest, zou ik naar complimentjes zoeken en dat is geen goede weg."

Verbeter me gerust, @jopie.

Geplaatst

Potverdikkie, ook ik merk bij mezelf dat het gekoekeloer op mn telefoon behoorlijk is toegenomen, sinds ik ben gestopt met drinken eigenlijk. Fb, dit forum, het nieuws etc. Toch eens in de gaten houden. Trusten, ik ga een boek lezen:)

Geplaatst

...en ook ik kruip erin. 

De rotklus was op een pc en vrij langdurig. Niet alleen ben ik dat niet meer gewend, ik vind het ook inderdaad niet prettig. Alsof je erin verzinkt, zo afgesloten van mijn omgeving. 

Welterusten allemaal

Geplaatst

net terug van film De Dirigent, wow wat indrukwekkend
womanpower!

slaapwel frummers

Geplaatst

Terug van theater. Ik was moe en had moeilijk beticht over vader te verwerken. Wilde niet gaan.

Blij dat ik wel ben gegaan. Man hard horen lachen naast me. Ik ook. Kinderen vood het eerst alleen thuis. Hond braaf.

Er is veel om van te genieten.

@Annasterre ik hoop dat je lekker kunt slapen!

Geplaatst
5 uur geleden zei Lika:

Terug van theater. Ik was moe en had moeilijk beticht over vader te verwerken. Wilde niet gaan.

Blij dat ik wel ben gegaan. Man hard horen lachen naast me. Ik ook. Kinderen vood het eerst alleen thuis. Hond braaf.

Er is veel om van te genieten.

@Annasterre ik hoop dat je lekker kunt slapen!

Goed gedaan. Veel beter om wel te gaan inderdaad :) 

Geplaatst
13 uur geleden zei Kyon:

@ Asterix, het eten in de bench geven en af en toe erin zetten om te rusten als je er overdag bij bent. Zo blijft de bench prettig. En kun je de pup er s nachts ook in laten slapen. Blijft je tapijt ook heel :D En een pup heeft nog niet de blaas of darmkracht om het heel lang op te houden. Probeer s avonds laat nog even kort uit te laten voordat je gaat slapen.

Hij ging er zelf steeds wel in liggen, en 's avonds laat laat ik hem altijd even uit natuurlijk.
Ik durfde het nog niet aan om de bench af te sluiten vannacht, heb het deurtje open laten staan want ik had sterk het vermoeden dat hij zou gaan janken.

Het resultaat was vanmorgen uiteraard hetzelfde.

Geplaatst

Zolang jij geduldiger en vasthoudender bent dan je hond kan je letterlijk alles gedaan krijgen. Uiteindelijk. 

Geplaatst

@Asterix, even janken is toch niet zo heel erg?Je hond is veilig en er kan niks gebeuren. Ik heb toen mijn pup kwam de buren ingelicht want ik rekende wel op wat gejank. Dat zal ook wel gebeurt zijn, maar viel reuze mee. Ik zou wel de wekker extra vroeg zetten de eerste x zodat hij vroeg even uit kan. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.