Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goedemorgen! Vandaag wordt een lange intensieve, leuke maar ook slopende dag. 
Zin in, ook zin in vanavond als ik thuis kom en de oudste gekookt zal hebben waarna we een avondje op de bank naar Grey’s gaan kijken. 

Maak er wat van!

Geplaatst
1 uur geleden zei renaldo61:

Na de storm gisteren is het hier blijkbaar erg rustig. Iedereen zijn wonden aan 't likken? 

Ja, Stormy heeft flinke storm veroorzaakt. Nu weer door!!

Geplaatst

Goedemorgen :sun:.

De zon moeten we er maar bijdenken vandaag. Toch ga ik wandelen straks. Moet aan m'n stappen komen. De limiet kan weer terug naar 6000 per dag. Tijdelijk op 3000 gezet omdat het lopen toen moeizaam of helemaal niet ging. Nu zo snel mogelijk mijn fiets weer eigen maken en fietsen!!!! Wil zoveel mogelijk zelfstandig worden. Niet afhankelijk van een auto. Als mijn vriend werkt, wil ik ook gewoon mijn dingen gaan doen. Ben dit ook jaren zo gewend. Maar komt goed. 

Geplaatst

Als je 120 kg weegt zijn alle inspanningen intensief. Wandelen, ja ik heb mijn stappenteller ook op 6.000 ingesteld. Dat is ongeveer 5 km. Soms gaat dat bijna vanzelf en andere dagen zit ik er vet onder. Als ik dan op een andere manier in beweging ben geweest maakt dat niet uit. Maar het helpt mij ook om het bij te houden.

Het is grijs en koud buiten, maar niet glad. Volgende week temperaturen die alweer hoger liggen, dat buiten schaatsen komt niet veel van terecht zo.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...