Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Dit is eigenlijk vooral een bericht voor mezelf.
Dinsdag een afspraak gehad, sinds dinsdag ook dus terug aan het drinken. Denk ook dat ik de voorbije drie dagen mijn medicatie niet heb genomen want in mijn hoofd is het weer een storm. Natuurlijk gisteren weer zitten solliciteren terwijl ik net met mezelf had afgesproken dit niet te doen. Merk ook dat mijn slaap weer heel onrustige is, daarstraks wakker geworden aan het hoofdeinde, zelf in het hoeslaken gewikkeld en het deken naast mijn bed. 
Dus Mormel als je dit vanavond leest: giet de rest van de drank weg, eet iets, neem je medicatie en ga slapen. 
 

 

Geplaatst
9 uur geleden zei Mormel:


Dus Mormel als je dit vanavond leest: giet de rest van de drank weg, eet iets, neem je medicatie en ga slapen. 
 

Ik hoop dat je gaat doen wat je jezelf vanmiddag hebt opgelegd! 

Welterusten

Geplaatst
3 minuten geleden zei Moeps:

Ik hoop dat je gaat doen wat je jezelf vanmiddag hebt opgelegd! 

Welterusten

ik zou het moeten doen, maar op dit moment ben ik een vat vol agressie. 

Geplaatst

Daar ligt een overgrootvader van mij, beide grootvaders gevochten in Korea, eentje ook spec ops gedaan in Kongo, en hier zit ik dan als nutteloos wezen. 

Geplaatst (bewerkt)

Je niet nuttig voelen is niet hetzelfde als niet nuttig zijn. Een boom voelt zich volgens mij ook niet nuttig, maar hij is het wel! It’s all in the mind. 😇

bewerkt door Musashi
Geplaatst

@lady jane: psp moest ik opzoeken. Politiek is wat lastig voor mij omdat ik ideologisch eigenlijk groen rechts ben en er geen partij is die daarbij aansluit. 

Excuses trouwens voor mijn gedrag gisteren (vooral voor @Sanity). Zou de berichten kunnen wissen maar denk dat het beter is dat ik ze laat staan zodat ze als spiegel kunnen werken.

Geplaatst

@Mormel viel wel mee toch, ik heb zojuist nog even gekeken en ik heb geen hechtingen en er zitten ook geen lichaamsdelen in het gips. 

Wel afspraak gemaakt bij mijn psychiater en advocaat voor eventuele geestelijke letselschade. 🤣

Geplaatst

Blijft toch geweldig hoe mijn geest werkt. Vierde dag nuchter. Voorbije dagen het huishouden terug op orde gebracht. Vandaag heel de voormiddag bezig geweest en mij gefrustreerd over het feit dat mijn conditie naar nul is gezakt door de inactiviteit van de afgelopen maanden. Eigenlijk zitten al mijn taakjes voor vandaag erop en nu begin ik mij schuldig te voelen omdat ik niets meer moet doen vandaag. En dat schuldgevoel in combinatie met die frustratie laat mij verlangen om drank te gaan halen. 
Terwijl als ik deze ochtend gewoon was beginnen zuipen, ik vandaag totaal niets had gedaan omdat ik te druk bezig was met te drinken. 
Probeer het nu in mijn hoofd te krijgen dat ik nog wel iets aan het doen ben nml. niet drinken.  
 

Geplaatst

Bedankt voor het advies maar die felle zon is niet goed voor mijn gemoed (rolluik is hier ook quasi gesloten). Ga iets eten en een korte siësta houden, daarna zal het wel weer beter gaan. 

Geplaatst

Even een positief bericht. 
In mijn tuin heb ik drie kleine grasvelden. Bij twee daarvan mocht ik mijn ding doen maar het grasveld grenzend aan ons huis wou mijn vrouw altijd een strak gazon houden. Ik heb dit vorig jaar ook zo behouden, maar daar inmiddels duidelijk is dat mijn vrouw niet terugkeert, laat ik het gras zijn ding doen. 
Heel blij daarstraks toen ik dus op die grasveldje al de volgende planten zag: paarse dove netel, paardenbloem, heermoes en vergeet me nietjes. 
Zo simpel en daar wordt ik blij van. 

Geplaatst
4 minuten geleden zei Mariposa:

Zou toch zonde zijn om niet meer wakker te worden en dat allemaal te missen…

Waarom zou dit zonde zijn? 

Geplaatst

@Quinn: Ik doe het bewust hier opdat ik anders je draadje bevuil. Het was enkele dagen geleden niet mijn intentie om jou of iemand anders te kwetsen, maar het was bij nader inzien een ongepaste reactie naar jou toe ongeacht hoe frustrerend ik het ook vond hoe dat draadje liep. Dus mijn excuses daarvoor. 
Betekenen deze excuses ook dat het niet meer zal gebeuren dat ik iets ongepast zeg? Nee. Ik kan eigenlijk met bijna zekerheid zeggen dat dit nog zal gebeuren, dat hangt nu eenmaal samen met ASS. En ik wil me daar niet achter verschuilen, maar het enige wat ik kan doen is meer naar @bumperjim luisteren en wat vaker gewoon mijn mond houden als ik niet kan inschatten hoe mensen zullen reageren. 

Geplaatst (bewerkt)

@Mormel mij wordt wel eens verweten (o.a. @bumperjim) dat ik er met een gestrekt been in ga.

Jij ging er ff in met een dubbele zaag met beide benen gestrekt.

Kan mij dan best voorstellen dat mensen die met die vieze vuile gore %$#$%% pedofielen te maken gehad hebben (waaronder ook ik met notabene 1x bij de kinderbescherming) ff goed geraakt worden.

Ik was gelukkig wijs (streetwise??) voor mijn leeftijd en wist wegwezen hier. Bleef dan ook beperkt dat ik bij die goorlap tussen zijn benen moest zitten en hij dan mijn haar ging borstelen en hij dan zei 'wat heb je een mooie haren etc.'.

Dat was overigens bij hem thuis. Ja zo ging dat destijds met de zogenaamde 'hulp' voor kinderen.

Vind echter ook wel dat je niet kan zeggen dat iemand dat dan uitgelokt zou hebben!
Dat moet je gewoon niet doen!

Wel snap ik ergens iets van de context als je doelt op @renaldo61.
Hij heeft dat soort dingen allemaal niet gedaan. Toegegeven zijn gedachtes/ fantasie zijn niet de mijne maar hij heeft het bij gedachtes gelaten en weliswaar wel met wat stalking maar nooit ten uitvoer gebracht.

Hij wordt idd nu wel een soort van op de virtuele brandstapel gegooid en dat vind ik dan weer niet fair.

De man wordt nu als een soort surrogaat dader gebruikt door mensen die iets aangedaan is en dat vind ik dan weer te ver gaan.
 

Vroeger op de kermis had je een boksbal @Oskar haalde het ook al aan.
Stop er een gulden in en laten we even los gaan en kijken wie het hardst slaat.

bewerkt door Sanity

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...