Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst
40 minuten geleden zei Claudius:

Goeiemorgen iedereen.
Een nieuwe dag, nieuwe kansen.
Ik mis mijn Femke. 

Dagpact:
Claudius

Fonny🌞

Ik begrijp het Claudius

 

Geplaatst

Mogge. Wat was gisteren toch een heerlijke dag. Met je zoons kuieren langs het IJ: mooier wordt het niet. Amsterdam vind ik met afstand de mooiste stad van Nederland. Stedenbouwkundig gezien dan. De mensen echter zitten daar altijd zo opzichtig hip te zijn dat het altijd op mijn zenuwen werkt. 

Geplaatst

Bedankt @Claudius

Ik kan namelijk niet quoten. Of liever gezegd, ik heb me er nooit in verdiept. Ik vind het ook lastig als er al van alles op het dagpact geschreven staat. Maar dat zal wel aan mij liggen. 🙂

 

Geplaatst

Goeie morgen iedereen,

Dat zal nog wel even duren Claudius. Voel je je nog steeds wat onzeker over de keuze? Dan is het gemis er ook nog. Probeer maar te accepteren, het is een normaal  gevoel.    

image.jpeg

Geplaatst

goeiemooiemorgen frummers
gisteren op tournooi 1 set gewonnen van de 8
dat houdt ons weer nederig
het was gemengd en tegen zoveel mannengeweld
zijn onze tere botjes niet meer bestand
we waren al 5 jaar niet meer op zoń tournooi
dus dit was meteen de laatste

Geplaatst

dat is ook weer waar, we werden wel aangemoedigd ook
maar dat voelde mee ter vermaak haha
vroeger waren we daar elk jaar
en heel veel van toen zagen we al niet meer terug
ach met weemoed terugblikken dan maar af en toe
zo brak en stijf als ik nu ben, is het mooi geweest ook
en ook de jongeren onder ons vonden het welletjes

Geplaatst (bewerkt)
1 uur geleden zei bolletje:

Goeie morgen iedereen,

Dat zal nog wel even duren Claudius. Voel je je nog steeds wat onzeker over de keuze? Dan is het gemis er ook nog. Probeer maar te accepteren, het is een normaal  gevoel.    

Jawel ik had me al een hele tijd kunnen voorbereiden voor ik naar de dierenarts ging. Maar ik vind nu dat het eenmaal bij de dierenarts aangekomen het allemaal snel ging. Ik verwijt me nog steeds een beetje haar dood. Het was mijn maatje. Iemand die nooit kritiek gaf maar me steeds bij haar wilde. 

bewerkt door Claudius
Geplaatst

Heerlijk om 8 uur al op, zodat we alle tijd hebben om naar Limburg te rijden.Terwijl de andere koorleden al vanaf vrijdag in van die vakantiehuisjes zitten, hebben wij ervoor gekozen om vandaag heen en weer te rijden.Er komt altijd veel drank aan te pas en zou zeker niet willen, dat we in de verleiding komen.Het is daar druk en massaal, veel mensen, chaotisch en dat is nu net, waar wij allebei niet tegen kunnen.Lekker alle tijd gehad om wakker te worden, ontbijtje en koffie. Noodpakket mee met boterhammen en een banaan en mintwater, voor onderweg.Dit is puur en alleen voor mezelf. Mijn vriend heeft een heel ander eetpatroon.Gisterenavond laat werkt hij met gemak 4 frikadellen naar binnen :face-icon-small-shocked:.. Moet er niet aan denken.Ik hou me maar aan brie en kaasstengels, om te snacken.

Onze piratenpakken aan en straks op het gemakje richting Limburg.De hond, verzorgd de buurvrouw, dat is wel een fijn idee, want ze slaapt nog steeds in de bench. De hele dag in de bench, vind ik zielig.

Morgen moeten wij naar mijn huisje, we krijgen een nieuw intercom systeem, dus moet ik thuis zijn.Dan gaat de hond gewoon mee achterin de bus.Het wordt een drukke week voor ons, mijn vriend heeft wat grote klussen op zijn werk.Dat betekend, dat ik alleen thuis ben.Dat gaat gelukkig ook steeds beter. Het heeft een tijd geduurd om hier mijn draai te vinden, maar dat gaat steeds beter lukken.

Wens alle frummels nog een fijne dag toe :sun:.

 

 

 

 

Geplaatst

Goedemiddag frummers. 
Het stormt hier, en het is kkkoud buiten. 
Maar de zon schijnt wel, dat maakt dan weer een heleboel goed. 
Zomertijd, een uur langer licht vanavond, maar morgen opstaan in het donker, en ook dat is snel weer voorbij gelukkig. 
Nu even tijd voor een bakje en dan weer door met mijn haakwerk, een heerlijk luie zondag zo. 
image.png.efd7238c8593032ed48e09aedd8e76c4.png
Top hoor dat jullie toch weer meededen met dat toernooi @lady jane, maar ik denk dat het inderdaad verstandig is daar nu een punt achter te zetten ;) 

 

Geplaatst
Op 29-3-2025 om 10:14 zei ikkanhet:

Goeiemorgen  @Yvonne het gaat so so krijg maandag weer een MRI maar nu van de rug. Bed staat in de huiskamer omdat ik bitter weinig kan op deze manier.  Heb 3 forse inzakkingen van de wervels.

Wat een ellende @ikkanhet, wat had ik het je anders gegund... Dikke knuffel voor jou. 

Handen omarmen hart met liefde vector illustrator continu een lijntekening  van knuffel liefde symbool | Premium Vector

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...