Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Do 22 nov 2018

Featured Replies

Geplaatst

Goeiemorgen! Nieuwe kansen nieuwe prijzen vandaag!

bewerkt door bumperjim

  • Antwoorden 68
  • Weergaven 5,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • De nieuwe hond doet het zo goed! Lachen, lopen, knuffelen. Erg gezellig. Ik merk dat mijn geduld zo veel groter is geworden en vertrouwen ook. Goede zin in het algemeen. Dat heeft er ook veel mee te m

  • ?????  Sorry Sober, maar waarop doel je met deze opmerking?  Je zou bijna gaan denken dat Lars één van de personen is die pb'tjes sturen.  Want uit een andere opmerking kunnen wij opmaken dat

  • Zo had ik het nog niet gelezen maar inderdaad. @Sober als je gaat beweren dat ik je vervelende pb stuur dan zou ik heel graag willen dat je ze openbaar zet. Ik kan dat zelf niet doen omdat ik geen pb

Geplaatst

Goedemorgen maar weer eens 

Dagpact:

Lars

Geplaatst
  • Auteur
2 minuten geleden zei GewoonDoen:

Goedemorgen, we gaan terug in de tijd.....22 augustus, waar was ik toen. :D:D:D

 

Lekker geslapen vannacht, ben begonnen met een kleikuur. Haalt ook ontstekingen weg, dus wie weet helpt het....

Ach jemig :) eerder deze week schreef ik ook al oktober ipv november. Bj heeft beetje moeite met de maanden :) November is ook zo’n suffe maand waarin niks leuks gebeurt. 

bewerkt door bumperjim

Geplaatst

dat is fijn 22 augustus dan ga ik volgende week op vakantie 

Geplaatst

Je had en niet je hebt denk dat het goed gekeurd word door de moderator 

Geplaatst
  • Auteur

Hoe doen ze dat eigenlijk in een klooster, zetten ze dan gauw een pot thee? Of gaan ze aan de trappist? :face-icon-small-shocked:

Geplaatst

Denk dat er veel homo zijn in het klooster zou ik nog een broeder kunnen worden:)

Geplaatst
52 minuten geleden zei Bor:

22 augustus had ik erge zin in seks. 

Meestal hebben mannen dat 's ochtends. Ben jij soms een klein nymfomaaaaaantje

Moghu Lars,

Ja maar ik nog niet

bewerkt door bolletje

Geplaatst

Goedemorgen frummers. 
Koffie en smoothie.... 
En de rest natuurlijk

1122248.jpg            Afbeeldingsresultaat voor douwe egberts moccamaster    Afbeeldingsresultaat voor coca cola zero cafeïnevrij    

     Afbeeldingsresultaat voor glazen fles water             Gerelateerde afbeelding              Gerelateerde afbeelding

Geplaatst

Bor, bij Gewoon Doen staat een goede link voor je
over groene kleipakking tegen borstontstekingen o.a.

Geplaatst

Lars ik ga blote mensen kijken in de sauna vandaag
krijg er geen zin van in sex, maar saai is het allerminst
net zo afwisselend als een terrasje pakken midden in Amsterdam.
maak er een mooie dag van mensen! Dat zit soms maar in kleine dingen.
Meestal eigenlijk als ik er goed over nadenk.

Geplaatst

Welkom op deze donderdagochtend. 

Geplaatst

De nieuwe hond doet het zo goed! Lachen, lopen, knuffelen. Erg gezellig. Ik merk dat mijn geduld zo veel groter is geworden en vertrouwen ook. Goede zin in het algemeen. Dat heeft er ook veel mee te maken dat ik er gewoon de hele tijd ‘ben’. Helder dus. Ik wil niet weg om te roken, ik wil niet weg om te drinken. En een rondje met de hond is ook een rondje met mezelf. Echt anders dan vroeger. Alles was een ‘moeten’. 

Geplaatst
8 minuten geleden zei lady jane:

Lars ik ga blote mensen kijken in de sauna vandaag
 

Nou Jane ik heb dat één keer gedaan, en toen leek het net of bij de oudere mannen de rek uit hun klokkenspel was. Die moesten opletten met hardlopen. Blauwe ogen, tanden vlogen om m'n oren. Nee dat was niet leuk.:blush:

Geplaatst

Ach Bol als je tot aan je hoofd met die mennekes in het zoutbad zit te kletsen zijn ze alleraardigst hoor. Van 1 krijg ik wel eens snoepjes ( moest mn moeder eens weten). Maar ook bonnen wisselen we uit. Veel tips enz en 1 heeft me ooit met vouwfiets en al naar mijn volleywedstrijd gereden. En tenslotte ik ben ook niet meer jong en strak dus wat zou ik anderen daarom beoordelen? Addemaarleuthedde toch?

Geplaatst

Even onthouden sauna snoepjes mee 

Geplaatst
5 minuten geleden zei Lika:

[...]  En een rondje met de hond is ook een rondje met mezelf. Echt anders dan vroeger. Alles was een ‘moeten’. 

Dat heb ik ook. Als het maar niet 's morgens vroeg in het donker is en als het maar niet hard regent en als het maar niet gruwelijk koud of heet is.
Maar verder wel. Tot voor kort ging ik 's morgens met twee honden tegelijk uit. Maar sinds onze oudste enkele weken geleden door z'n achterpootjes/rug ging loopt
mijn vrouw 's morgens vroeg met de jongste en ik met de oudste. Dat ouwetje moet nu ook trappen op en af gedragen worden (13 kg, dus valt mee)
en loopt 's morgens zooooooo langzaam dat die jongste zich onderweg rot ging vervelen en daardoor irritant werd.. (voor m'n voeten stilstaan, tegen
me opspringen, tegen de andere hond aanspringen, van alles van de straat opeten, etc.... ) Dus nu alleen met die oudste.
Ben dan wel een half uur onderweg waar dat vroeger in tien minuten ging, die snelle ochtendronde. Later op de dag gaat alles wat soepeler
en kan ik gewoon met twee honden tegelijk. En dan geniet ik ook wel van m'n rondjes.
 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.