Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vrijdag 22 juni 2018

Featured Replies

  • Antwoorden 57
  • Weergaven 5,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemiddag frummers Beetje laat op het dagpact, maar hard gewerkt vanochtend, daarna markt en middagdutje (ja, ja, ben ook geen 20 meer ) Straks nog een berg strijken Vanavond ook nog

  • En even serieus, dag 9 vandaag, ik heb vandaag een kleine bonte specht gezien bij vrienden in een tuintje naast een natuur park van ongeveer 4 meter afstand.  Wat een schoonheid! BBQ gedaan tussen rok

  • Heb nog regelmatig moeilijke momenten met niet roken maar het wordt wel steeds makkelijker. Het stoppen met drinken is er ook wel weer makkelijker door. Je weet denk ik wel hoe sterk dit elkaar vererg

Geplaatst

Goedemorgen 

Lars is las het stukje op de draad van gisteren. Moeilijk zeg, het zit je niet mee zo:( Maar echt iets zinnigs heb ik niet te zeggen ben ik bang, dus ik houd het bij 'sterkte' en een :rose:

Plannen vandaag?

Geplaatst
  • Auteur

Ik ga dit weekend naar mijn jongste dochter toe 

Geplaatst

Goedemorgen frummers. 
Regen, regen en nog meer regen .... en ik geniet er van :)
Binnen is het lekker droog en staan koffie en thee klaar. 

1122248.jpgAfbeeldingsresultaat voor douwe egberts moccamaster    Afbeeldingsresultaat voor zero cola 

Geplaatst

heb nog niet terug gelezen Lars, zal ik zo doen, maar fijn dat je naar dochterlief gaat. 
Ga je vandaag al of morgen? 

 

Geplaatst

Dan wens ik jou heel fijne dagen. 
En heb inmiddels jouw relaas van gisteren gelezen. 
En ik sluit me ook bij Kohtje aan: hoe moeilijk het ook zal zijn: ga houden van jezelf en probeer te accepteren en jezelf te waarderen. 
Je bent meer dan een 'achteruitgaand persoon', veel meer Lars. 
Maar nogmaals, dat is hartstikke moeilijk als het jouw eigen persoontje betreft. 

Geplaatst
  • Auteur

Ik weet het @Yvonne had net ook een stukje op mijn eigen draad geschreven er over

Geplaatst

Ik heb inmiddels jouw eigen draadje gelezen Lars. Dat zijn wijze woorden van je. 
En ik heb zomaar het gevoel dat het je gaat lukken ze in praktijk te brengen. 
En dit weekend zal als ik het zo lees gewoon een heel fijn en waardevol weekend worden. 

Geplaatst

Lekker met de kop in de wind dit weekend Lars, hoop dat je even lekker kunt genieten!

Aan de wind zal het niet liggen...het waait hier behoorlijk zeg

Geplaatst

Moghu allemaal,

Waar ligt het aan Lars of en wanneer je een schootmobiel kan krijgen?

Gisteren een heerlijke dag gehad in de dierentuin. Zo mooi en gezellig. Vandaag weer naar de andere dagbesteding. Zo blijven we aan de gang en das gezond voor de Bollle:D

Geplaatst

Naar aanleiding van de opmerking van @Mereltje over het feit dat zij niet aan het rijtje van het dagpact was toegevoegd zou ik willen vragen om de titel van het dagdraadje te beperken tot alleen de datum. 
@Nietmeer heeft de dagdraad gisteren met de beste bedoelingen van de wereld 'dagpact 21 juni'  genoemd, maar voor mensen die hier nog niet zo lang rondwaren kan dat verwarrend werken. Het kan de indruk wekken dat je door op de draad te schrijven automatisch deelneemt aan het dagpact. Nee dus, wil je deelnemen dan kopieer je het rijtje met deelnemers van die dag en  plaats je zelf je naam onderaan.
Ook schrijven op de dagdraad veel mensen die om welke reden dan ook niet deel willen nemen aan het pact. 
Dus graag als titel de dag van de week en en datum gebruiken, dan kan iedereen de draad van die betreffende dag heel makkelijk vinden... 

Geplaatst

Goedemorgen Bol, klinkt goed. 
Ik heb het gevoel dat het weer bij jullie gisteren ietsjes beter was dan hier in het noorden... mag ook wel weer eens een keertje toch? 

 

Geplaatst
  • Auteur

@bolletje zo ver is het nog niet eerst misschien eens met rollator proberen

Geplaatst

Nou we zaten in Amersfoort dierentuin Von. Het was wel koud maar we hebben gelukkig niet hoeven schuilen.:)

Oké Lars.

bewerkt door bolletje

Geplaatst

Oké Yvonne, ik zal me voortaan alleen tot de datum beperken. Ik had er helemaal niet over nagedacht.

Geplaatst

Jullie ook een goedemorgen Rosee, Lente, Kohtje en Nietmeer... 
Lente, volgens mij verdwijn je uit de lijst van ingelogden als je meer dan een kwartier niet reageert.. .en raak je 
automatisch weer ingelogd als je vervolgens tot actie overgaat (tenminste als je hebt aangegeven ingelogd te willen blijven) 
Heerlijk Bol, kou kun je je op kleden, regen blijft een spelbreker bij zulke dingen... 
 

Geplaatst

Dagpact

Lars

Nietmeer

Kohtje

Lente

Antoinnette

Goedemorgen lieve mensen.

Heel veel plezier Lars

Geplaatst

Goedemorgen . Fijne dag. 

Laatste drukke werkweken voor de vakantie. Ik kan het aan, maar ik ga mezelf niet op de proef stellen. 

Het wordt een heel rustig weekend en zodra collega over anderhalve week terug is, compenseer ik mijn extra gemaakte uren. 

Geplaatst

Goedemorgen Antoinnette en Lika. 
Ik ga aan de slag hier, hoogste tijd. 
Goed dat je jezelf in de gaten houd Lika, een ander doet het niet voor je hoor. 
Hard werken is niet erg, jezelf overwerken wel..... 
Luitjes, maak er een mooie dag van... 

dag dag.... blij.jpg.e7f93845cbc8f92966681db63b96bb3b.jpg

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.