Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zaterdag 16 juni

Featured Replies

  • Antwoorden 51
  • Weergaven 5,9k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemorgen! Ik ben best blij, want vandaag tik ik de 5 maanden aan! Yes!

  • lady jane
    lady jane

    Voor Rosee: Je gaat naar Google; zoekt iets leuks en dan krijg je heel wat plaatjes om uit te kiezen; tik op de leukste en dan met rechter muisknop op afbeeldingslocatie kopieren, dan terug naar

  • @Rosee gefeliciteerd met je 5 maanden   dat betekent dat ik  al 4 maanden droog sta wow @Lente sterkte, denk aan je

Geplaatst

Oké Yana dan snap ik het, ik dacht al zoiets.

Aan de thee dan maar......veeeeel thee

Geplaatst

Wauw Rosee dat is een bloemetje waard!

jammer genoeg krijg ik het niet voor elkaar om een emoticon neerte zttten hier. Kan iemand vertellen hoe dat wel kan?

Geplaatst

Een hele goede morgen allemaal,

Hier alweer een uurtje gewerkt
Straks naar Breda, met de trein
Gezellig weekeindje van maken

Maar eerst, nog even stofzuigen

Rosee, Gefeliciteerd
Heeeel knap :):rose::rose:

Geplaatst
56 minuten geleden zei NickyLJ80:

Heb hem gelijk weer aan mijn broek gehangen nu:D

Denk overigens niet dat ik heel veel stappen zet vandaag. Heb besloten om niet weg te gaan. Morgen draait de film ook om 11 uur dus ga ik dan wel. Vandaag een beetje rommelen in huis en tuin. Even stilte om me heen. 

Hebben jullie nog plannen?

Leuk! En dat hoeft niets te zeggen ik heb nu al 4000 stappen en ik ben het huis nog niet uit geweest. Ga zo boodschappen doen. 

Geplaatst

Nou heb ik wassen gedaan en opgehangen (van zolder naar de tuin). Bedden verschoond. Koelkast schoongemaakt en vriezer ontdooid. En daarmee 169 stappen gezet. Ik loop dus niet, ik vlieg geloof ik :D

Geplaatst

Ja het gaat wel snel met die stappen, 2x op en neer naar zolder en ik zit al op 390 :P

 

Geplaatst

Voor Rosee: nummer-groene-gras-en-bloemen-85023584.j

Je gaat naar Google; zoekt iets leuks en dan krijg je heel wat plaatjes om uit te kiezen; tik op de leukste en dan met rechter muisknop op afbeeldingslocatie kopieren, dan terug naar hier en met R-muisknop op plakken klikken; voilà, een kind kan de was doen☺(ikzelf helaas niet meer, mijn wasmachine heeft het begeven na ruim 22 jaar en de nieuwe die ik uitzocht is uitverkocht☻)

bewerkt door lady jane

Geplaatst
2 minuten geleden zei IJsvogel:

Ja het gaat wel snel met die stappen, 2x op en neer naar zolder en ik zit al op 390 :P

 

Tsss dat bedoel ik dus haha. Mijn teller telt geloof 2 passen als 1 stap. Nou ja, het gaat om het idee zal ik maar zeggen.

Geplaatst

Dagpact;

Yana
Ijsvogel
Khotje
Nietmeet
Rapilos

Kyon

Geplaatst

Goede avond,

@Lente Droog kunnen houden? Craving over inmiddels?:rose:

Hier heel veel gelopen, lekker de natuur in. 15.000 stappen. Helaas op mijn slippers dat was niet slim. Zere voeten nu!

Ik ga een sloot koffie nemen.

Geplaatst
1 uur geleden zei Lente:

Ja, droog , maar wat een klus. Craving niet over , maar net mijn favo programma ( in het seizoen zondag, en zowaar nu zaterdagavond een keer vanwege festival classique) opstaan. Podium witteman. Ik hou ook van moderne muziek, pop, jazz etc, maar dit vind ik ook erg fijn. Cadeautje deze avond. Voel me nog belabberd, maar met hondje gelopen, nu een mooi limonade- tje en mooie muziek. Dus fijne afleiding.  En daarna gauw in mijn mandje. Dit doet pijn en zorg wat vergeten. 

Dank je wel. Lieve mensen voor jullie steun hier. Ieder een mooie avond gewenst en droog is soms moeilijk maar altijd uiteindelijk beter en fijner. Thanks. 

Maar dan duren cravings bij jou wel extreem lang zeg. Mooi dat je het droog gehouden hebt ik  hoop dat je je daardoor wat beter voelt. Beterschap.:rose:

Geplaatst
8 uur geleden zei Lente:
 

Dagpact;

Yana
Ijsvogel
Kohtje
Nietmeer
Rapilos

Kyon

Lente.
Daan040580
 
 
heel erg nodig om me op het dagpact te zetten. Ik drink niet vandaag! 

 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.