Alles door Myle geplaatst
-
Bij welke muziek hou jij het niet droog?
Make the best of you're world in life
-
En we gaan door
Geen woorden even. Ik vind je moedig @Frudge. Ik ben net zo oud/jong als jij en het schijnt dat we er dan nog best vroeg bij zijn. Ofwel, ik wens je alle moed en sterkte die je wel kan gebruiken denk ik. Oké, wijsheid dan ook. Het staat allemaal in de verkeerde volgorde maar meen het. Je komt er wel met de instelling die je nu hebt en aangeeft. Sterkte Hou het vol. Kan je!
-
Even voorstellen Myle
Het is altijd weer een strijd Of ik kies voor eenzaamheid Een vreemde eend in elke bijt Met het idee dat niemand kijkt Of ik klamp mijn vrienden aan Ga in hun licht of schaduw staan Ik heb alles al gedaan Maar de twijfel blijft bestaan Mijn slaap vol boze dromen Elke nacht was veel te lang Maar al mijn geesten en demonen Maken mij niet langer bang Monsters slapen nooit Dus ik ga gewoon naar bed Monsters slapen nooit Ik heb de wekker niet gezet Want ze maken mij wel wakker Het is altijd een gevecht Of je opkomt voor je recht Of dat je klaagt maar toch niet echt Iets doet aan wat er wordt gezegd Er is altijd iemand die je het gevoel geeft Dat je niet de moeite waard bent of zoiets Het zijn de monsters die je ziet. (gaat verder door btw)
-
Even voorstellen Myle
Superlief jullie. Bedankt.
-
Even voorstellen Myle
Net een fles kapot gegooid tegen een muur. Agressie ofzo. Heb er enkel mezelf mee want nu opruimen. Wel zo sociaal. Hopeloos word ik van mezelf. Nouja, nog 2 dagen tot de opname Nu buiten disturbed aan het luisteren. Ik schrijf het even van me af. Even nodig. Kan mezelf wel schieten op het moment. Wil mezelf helemaal kapot drinken eigenlijk. Was er aan begonnen maar kwam/kom niet ver. Dan (wat ook beter is) muziek.
-
Even voorstellen Myle
@Puma Dank voor je bericht. Kan soms heel fijn zijn dat je word gelezen. Hopelijk gaat het met jou ok. Ik keek wanneer je je aangemeld had en dat is al een hele tijd geleden. Ik wens je het beste @knakker Ezels zijn wel zo stom om zich ongeveer aan 2 stenen tegelijk te stoten. Denk ik tenminste. Maar inderdaad ik weet niet waar ik aan begin, maar wel wat ik achterlaat. Een hoop shi*. Iets waar ik zo compleet klaar mee ben. Poes is weg, vriend zit nu achter de laptop. Ja, die redden zich wel denk ik. Ik ga zo naar buiten muziek luisteren. Oh en btw, ik ken dat gezegde als: Er word je geen rustige reis beloofd, maar wel een -behouden- vaart. Jammer dat ik overboord ben geslagen. Bye ciao en groetjes Milo
-
Even voorstellen Myle
Mijn poezelbeest wordt zometeen opgehaald door degene die ervoor gaat zorgen komende maanden. Het komt nu wel erg dichtbij zo. Pff blijf positief, en ik ben blij dat het over een paar dagen zover is. Maar het voelt toch ergens heel rot. Ga mijn poes missen en mijn vriend. Heb geen idee waar ik aan begin. Zo: Nu klaagstand uit.
-
zondag 28 juni 2020
morning
-
Zaterdag 27 juni 2020
Voor mij ook geen nep iets. Heeft totaal geen zin. want de smaak deed/doet me niks. Alles vind ik eigenlijk gewoon vies.
-
S10
Welkom! Veel succes en als je het moeilijk hebt kun je altijd hier van je afschrijven .
-
Bij welke muziek hou jij het niet droog?
TRIGGER WARNING! Niet kijken of luisteren. als je er niet goed bij zit. Deze, hier zou ik bij willen zijn geweest. Denk of weet wel zeker dat ik dan ergens in een hoekje of op de grond zou zitten janken.
-
Bij welke muziek hou jij het niet droog?
Deze vind ik mooi. vooral herkenbaar. Iemand (heel lief persoon die ik IRL goed kende) had dit nummer op haar blog gezet. Ze heeft suïcide gepleegd.. Door *en onder invloed van* drank en drugs. ik mis haar erg.
-
Vrijdag 26 juni
Ik heb vandaag alleen de laatste pagina (12) van de dagdraad gelezen. Maar nu heb ik zin in pantosti's. Kan het best maken. Heb zoiets geleerd op een opnameafdeling waar de keuken om 10 uur werd gesloten .Dat was wel even flink doorbakken maar dan heb je wel wat voor in de avond/nacht. Was toen 16 jaar. En hier is alleen bruin brood. Maar wel genoeg kaas. Jammer dan voor vriend. Hij kan ook gewoon brood+boter+suiker eten. Hij eet toch alles wat eetbaar/over is pff. Ik had vandaag al moeite om een kwart bord spaghetti weg t krijgen. Gek dat ik nu wel honger heb.
-
Even voorstellen Myle
@Lika & @Rosee thanks! @knakker Ik zorg ervoor dat die auto niet naar die garage hoeft te worden gesleept Wegenwacht is ook zo'n gedoe. Zal de rem dus niet compleet slopen. En trouwens. Wat is het verrekte warm. Kan echt niet slapen zo. Zit nu samen met vriend buiten op zijn terras. Allebei mp3 in, hij en ik allebei in onze eigen wereld. Een kaars brandt in onze kandelaar. Goodnight
-
Donderdag 25 juni
Ik kan niet slapen maar krijg wel een smile op mn gezicht van deze berichten @Maaaike en @Maverick. Truste
-
Woensdag 24 juni
En sowieso, het is het gewoon niet waard. Drank maakt je zó kapot, stuk en nergens toe in staat. Je leeft niet. Gebeurt niet in 1 dag. Wel op de manier zoals wij het doen of deden.
-
Woensdag 24 juni
Tagliatelle met zalm. Hmmm lekker. (Maar die 2e helft van je ijsje is weer 1teveel hè?) Geniet ervan.
-
Vragen en verhalen over je huisdieren.
Lieff @Renaldo61
-
Bij welke muziek hou jij het niet droog?
- Woensdag 24 juni
Ik een calippo. En ik had al 3 of 4 van die invrieslollies of sticks op overdag. Hoezo de 2e niet nemen @knakker Zo avondeten maken. Nog 1 pak wokgroente en dan is mijn vriezer zga leeg. Ik doe er rijst bij en verder heb ik nog bonen die ik erdoor doe als vleesvervanger. Ik wilde mijn vriezer leegmaken want over 3-6 (+))?maanden is het niet goed meer. Fijne avond- Even voorstellen Myle
@Lieke7777 en @Bor Dankjullie heel erg. En ja ik weet ook eigenlijk niet waar anders ik zoiets meld. Ik ben er eerlijk over naar begeleiding en het voelt niet goed om hier maar een soort halve waarheid te plaatsen. Vriend ligt nu trouwens even plat. We zijn net terug van zwemmen. Moltons en handdoeken hadden we meegenomen van de GGZ. Eentje paste (of kregen we) op de terugweg niet meer in de buddysit van de scooter dus die hebben we achtergelaten bij het strand/bos Ach, t is niet alsof dat bijdraagt aan de plasticsoep die andere strandgangers maken in het water. Ik ga nu even verder met de rollercoaster wat mijn hoofd op dit moment is. Oftewel: Rustig blijven. Zoiets- Woensdag 24 juni
Goeiemorgen. Vandaag op zoek met buurvriend naar een plas of meertje waar het rustig is. Fijne dag allemaal- Even voorstellen Myle
Ik heb het eea. teruggelezen. Wat een *** rotzooi is het toch. Kan wel soms de wereld kapot schelen. Ik ben inmiddels (soms) aan het blowen, en ik weet dat dat niet handig is. Maar 100- 200 mg Tranxene was dat ook niet. Mijn buurvriend ie nu mijn partner . hij geeft me een veilig gevoel. Snurkt wel vrij hard, maar op een of andere manier is dat fijn m Soort idee dat als ik hem hoor dat het veilig is. Ik viel me nooit veilig, nooit niet en nergens. Nogmaals @moderator haal aub mijn berichten weg als ze niet OK zijn. Ik wilde me enkel even uiten Truste Ik ga buiten even roken.- Dinsdag 23 juni
Oftewel, jullie zijn onmogelijk- Hallo
Hey Nikitis, Misschien is het in jouw situatie ' t beste om een draadje te openen op het benzo forum. Je bent nu op aloholdebaas. Sterkte! - Woensdag 24 juni