Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 26-09-25 in Berichten tonen

  1. Yana

    Vrijdag 26 september 2025

    Nou zeg @knakker, wat een heerlijk cadeautje 🥰 Ik voel me beter sinds vanmiddag, ik denk dat het ergste achter de rug is. Hallelujah!
    4 punten
  2. knakker

    Vrijdag 26 september 2025

    Een vogeltje voor @Yana. Om de moed erin te houden.
    2 punten
  3. Bob

    Jaarpact

    Respect voor @lisastopt.
    1 punt
  4. renaldo61

    Vrijdag 26 september 2025

    Rijstwafels en paprika's gaan kopen. De paprika's om rauw te eten.
    1 punt
  5. Vrijdag!!!!!🥳👍ik zit al in de bus!!!😃
    1 punt
  6. Bob

    Jaarpact

    Hartelijk gefeliciteerd, @Jac. Een vol jaar, da's niet mis. We hebben al een tijdje niets meer van je gelezen. Kun je ons laten weten hoe het nu met je is? Ook willen we graag weten of je er nog een tweede jaar aan vast gaat knopen. Respect ook voor @Mariann en @John72.
    1 punt
  7. Lika

    Donderdag 25 september 2025

    Beterschap @Yana!
    1 punt
  8. bumperjim

    De ezel & de steen

    Ik snap er nog steeds niks van 🤣 Je maakt op mij altijd de indruk van altijd grappig zijn, nooit onaardig, er is plaats voor iedereen, gezellig de natuur in met de kids en moeder de vrouw of met de gravelbike, kuierend sjokken we voort hortsik niet zeuren en de moed erin met een kleine kwinkslag en een schouderklopje naar iedereen en was jij niet jarig en hoe is met nou met je hond en wat is het gezellig enz. Dat is allemaal prima natuurlijk..... ....maar soms vraag ik me af of het je energie kost en hoeveel. En of je daardoor af en toe in een zwart gat lazert en dan ineens aan de alcohol bent en niemand snapt er wat van, want alles ging zo prima. Maar misschien zit ik er helemaal naast hoor, ik zit alleen maar wat te interpreteren en te speculeren.
    1 punt
  9. bolletje

    Donderdag 25 september 2025

    Goeie morgen allemaal.
    1 punt
  10. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Hier gaat het een beetje *. Samen met de drank ook het roken geschrapt omdat die twee zo samenhangen en de slaap is sindsdien een puinhoop. Daarnet om 21u30 in bed gekropen omdat ik in de zetel steeds in slaap bleef vallen, en ondertussen zit ik al terug hier omdat ik bleef wakker worden. Op positief vlak: aanstaande maandag heb ik mijn eerste werkdag. Het begint bij één dag per week, maar de bedoeling is dat ze mij geleidelijk aan meer inschakelen.
    1 punt
  11. 1 punt
  12. Maandag, busje staat klaar!!🌞
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...