Mormel Geplaatst 27 juni Rapport Geplaatst 27 juni Beste @spirit, ik ben niet goed in menselijke relaties, maar als je relatie nog zo pril is en dit soort problemen spelen al ruim een maand, waarom zet je dan door? Welk advies zou je een vriendin geven die met dit verhaal afkwam?
Senna34 Geplaatst 28 juni Rapport Geplaatst 28 juni Mormel volgens mij speelt dit al langer en dronk hij stiekem. In het paasweekend ging het gruwelijk mis, en daarna kwam ze er steeds vaker achter dat hij stiekem dronk. Jammer dat hij er niets mee heeft gedaan spirit. Pijnlijk ook. Ik zou maken dat ik weg kwam uit deze negatieve vibes. Rust op de plaats voor jezelf. Maar heel eerlijk, ik vrees echt dat hij niet veranderd. Heel veel sterkte weer, en weet je zoon ook dat hij dronken was toen je thuis kwam ?
lady jane Geplaatst 28 juni Rapport Geplaatst 28 juni er verandert alleen iets als jij verandert @spirit
spirit Geplaatst 28 juni Auteur Rapport Geplaatst 28 juni 4 uur geleden zei Senna34: Mormel volgens mij speelt dit al langer en dronk hij stiekem. In het paasweekend ging het gruwelijk mis, en daarna kwam ze er steeds vaker achter dat hij stiekem dronk. Jammer dat hij er niets mee heeft gedaan spirit. Pijnlijk ook. Ik zou maken dat ik weg kwam uit deze negatieve vibes. Rust op de plaats voor jezelf. Maar heel eerlijk, ik vrees echt dat hij niet veranderd. Heel veel sterkte weer, en weet je zoon ook dat hij dronken was toen je thuis kwam ? Mijn zoon was er getuige van. Gelukkig weet hij nu, dat ik niet drink. Daar was hij bang voor en dat kreeg ik niet meer uit zijn hoofd gepraat, toen hij 14 dagen geleden de tafel vol zag staan met bierblikken. Wij hadden er allebei wel een vermoeden van, dat hij aan de drank zou gaan. We hoopten dat het niet zo was, maar helaas. Ben al blij dat hij mij weer vertrouwd. Gelukkig kan ik bij hem ook mijn verhaal kwijt. Vanochtend belde mijn schoonzusje of ik zin had om te zwemmen. We hebben heerlijk gezwommen en ook hun weten natuurlijk van zijn drankprobleem. Zijn broer was ook best boos en schoonzusje heeft hem ook toegesproken toen ze net weggingen. Heb zelf vanochtend ook tegen hem gezegd, dat hij mij verliest, als hij nu geen schoon schip maakt. De maat is vol. Maar eerst zien en dan geloven. Het is triest, wat alcohol kan doen.
Senna34 Geplaatst 28 juni Rapport Geplaatst 28 juni Ja dat is het ook. Ik ben blij voor je dat je nu in je omgeving ook mensen hebt om mee te praten. Dat is natuurlijk ook anders dan een forum. Gedeelde smart is halve smart
Kaatjemama Geplaatst 28 juni Rapport Geplaatst 28 juni Echt heel verdrietig @spirit🥹 fijn dat je zoon je gelooft en dat je met hem kan praten. En dat je lekker even gezwommen hebt met je schoonzus en tegelijk erover kon praten heel fijn denk ik. stopt hij nu met drinken nu je er bent ? Of gaat hij door ?
spirit Geplaatst 29 juni Auteur Rapport Geplaatst 29 juni 16 uur geleden zei Kaatjemama: Echt heel verdrietig @spirit🥹 fijn dat je zoon je gelooft en dat je met hem kan praten. En dat je lekker even gezwommen hebt met je schoonzus en tegelijk erover kon praten heel fijn denk ik. stopt hij nu met drinken nu je er bent ? Of gaat hij door ? Vanaf gisteren niet meer gedronken, althans, ben er niet mee bezig geweest. Moet hij zelf willen. Gisteren ook mijn eigen gang weer gegaan. Lekker mee geweest naar de wok met mijn zoon, schoondochter en 2 kleinkids. De oudste was er nu ook bij. Ze had dit weekend logeerweekend. Dan gaan ze met haar naar een volledig veilig aangepast huisje in de bossen. Ze is dan van vrijdag tot zondag onder de pannen. Het is best zwaar allemaal om zo'n kind te hebben. Dan nog de jongste die heel slecht luistert. Maar gelukkig hebben ze een leuke oma. Ik laat mijn weekenden niet meer verpesten door het gezuip van mijn vriend. Het is nu dag 2 maar er komt niets uit zijn handen. Overal een bende. Ik hou voor mezelf de woonkamer bij, de keuken en ik doe mijn eigen was. Het is jammer. Ik had er een hele andere voorstelling van gehad, toen ik bij hem kwam wonen. Ik heb uiteindelijk doorgezet, maar nu weet ik niet of ik de juiste beslissing heb genomen. Het enige voordeel: ik woon vlakbij mijn familie. Mijn eigen vlees en bloed. Oskar reageerde hierop 1
spirit Geplaatst 1 juli Auteur Rapport Geplaatst 1 juli Op 28-6-2026 om 01:24 zei Mormel: Beste @spirit, ik ben niet goed in menselijke relaties, maar als je relatie nog zo pril is en dit soort problemen spelen al ruim een maand, waarom zet je dan door? Welk advies zou je een vriendin geven die met dit verhaal afkwam? Moeilijk Mormel. Ik zou haar adviseren even afstand te nemen en in alle rust nadenken of dit werkelijk iets is wat ze wil. Het gaat nu weer (even) gped, maar wanneer is zijn volgende terugval? Nu moe en uitgeput. Toch moet hij werken. Dag 4 nu voor hem.
spirit Geplaatst gisteren om 14:49 Auteur Rapport Geplaatst gisteren om 14:49 Het is weer mis. Vriend heeft gisteren weer gedronken. In de tijd dat ik in het zwembad was met m'n kleinkind. Toen ik terugkwam merkte ik het meteen aan zijn gedrag. Dit keer niet boos gereageerd. Op advies van zijn schoonzus. Vandaag zou hij een airco op gaan hangen bij haar. Dat ging het natuurlijk niet worden. Zij weet gelukkig hoe hij in elkaar zit. Gisteren in zijn overmoedigheid grote plannen gemaakt. Ze zou nasi maken en we zouden daar gaan eten. Nu een zielig hoopje mens. Vanochtend kwam er wel een verhaal uit over zijn ex. Hoe hij is besodemieterd door haar. Hoe zij ervandoor is gegaan met zijn beste vriend. Ook een schrijnend verhaal over zijn kinderen. Hoe moeders met 3 kleine kinderen in de kroeg zat. Waar 2 kijven hebben 2 schuld natuurlijk, maar het zit hem nog erg dwars. Ik denk dat het triggert als mijn kleindochter er is. Morgen maar weer de huisarts bellen en vragen of er gesprekken mogelijk zijn met een praktijkondersteuner. Ook het roken loopt de spuigaten uit. Ben maar shag voor hem gaan halen bij de pomp. Wil niet dat hij zelf gaat rijden. Lief en begripvol zijn, werkt beter dan schelden. Hij voelt zich al schuldig genoeg. Of ik ook een biertje lustte. Nou, nee. Ik ga zo maar eten maken. Bami stond op de planning, maar heb zelf nog weinig trek. Ik zie nog wel wat we gaan eten.
renaldo61 Geplaatst 23 uur geleden Rapport Geplaatst 23 uur geleden Goed jij U zo sterk houd, haal je nog voldoende uit je relatie?
spirit Geplaatst 23 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 23 uur geleden 17 minuten geleden zei renaldo61: Goed jij U zo sterk houd, haal je nog voldoende uit je relatie? Ik hou zielsveel van hem. Hij ook van mij. Daarom is het zo'n sneu gezicht nu. Hij ligt naast me op de bank. Zijn bier heb ik weggegooid. Was lauw. Zolang hij nu rust, drinkt hij niet. Morgen moet hij werken.
Kaatjemama Geplaatst 9 uur geleden Rapport Geplaatst 9 uur geleden Goedemorgen @spirit ja er zit een hoop oud zeer bij je vriend zo te lezen. wat balen weer zeg allemaal weer ! is hij wel naar z’n werk gegaan? Hoop dat je het beetje trekt mijn man drinkt nu niet maar is over gestapt naar af en toe een sigaretje 🤷🏼♀️😓 nou ja moet hij zelf weten. Laat hem maar maar zeker kwa kosten echt niet volledig gaan roken dat kunnen we helemaal niet betalen.😱
spirit Geplaatst 6 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 6 uur geleden 3 uur geleden zei Kaatjemama: Goedemorgen @spirit ja er zit een hoop oud zeer bij je vriend zo te lezen. wat balen weer zeg allemaal weer ! is hij wel naar z’n werk gegaan? Hoop dat je het beetje trekt mijn man drinkt nu niet maar is over gestapt naar af en toe een sigaretje 🤷🏼♀️😓 nou ja moet hij zelf weten. Laat hem maar maar zeker kwa kosten echt niet volledig gaan roken dat kunnen we helemaal niet betalen.😱 Hij is niet naar zijn werk gegaan. Ik heb gisteren gezien dat de voorraad op is, maar dat is zo weer gehaald natuurlijk. Ik schrok van de stapel lege blikken. Net even een gesprek gehad en gezegd dat hij afleiding moet zoeken. Ik ga vandaag naar het zwembad met mijn zoon en kleindochter maar durf hem niet alleen te laten. Ik merk dat het voor mij wel spanning geeft. Gisteren weinig trek in eten en last van mijn maag. Ik doe mijn eigen dingen wel, maar ben er niet gerust op. Hij heeft echt hulp nodig.
Senna34 Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden Had je al gebeld met de huisarts ? Lief blijven, niet schelden, schag voor hem halen zal niet bijdragen aan stoppen. Misschien gaat hij weer een paar goede dagen tegenmoet. Maar als ik dit zo lees, vrees ik dat dit probleem steeds zal terugkomen. Dus met andere woorden, reken maar dat hij drinkt Rosee en spirit reageerden hierop 2
Rosee Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden Precies, zolang jij dit accepteert heeft hij geen reden om te stoppen. Senna34 reageerde hierop 1
spirit Geplaatst 1 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 1 uur geleden 13 minuten geleden zei Rosee: Precies, zolang jij dit accepteert heeft hij geen reden om te stoppen. Dat is ook eigenlijk zo. De vorige keren ben ik goed boos geworden, maar dat hielp ook niet. Het zwemmen met mijn zoon en kleindochter ging niet door. Is verplaatst naar morgen. Zo kan ik hem beter in de gaten houden. Heb gezegd dat hij echt een serieus probleem heeft. Nu ben ik wel ervaringsdeskundige en heb met mijn maatje ook het nodige meegemaakt, maar dit gaat mij niet lukken zonder hulp. De huisarts heb ik zonet ingelicht.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden