Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (â‹®) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vrijdag 6 september 2024

Featured Replies

Geplaatst
  • Auteur

Ik hoop vandaag mijn psyhater te kunnen spreken, wie dat dat ook is. Ik wil hier weg, terug naar mijn hondje. Ik heb redelijk geslapen afgelopen nacht. 

Geplaatst

Goeie morgen iedereen,                                image.jpeg.9d8b61e01ab47729a4851530ddd9f4ed.jpegWaar is jouw hondje nu Claudius?

Geplaatst

Goedemorgen allemaal 

kan iemand mij misschien vertellen hoe het werkt met de Dagpackt ?

bedankt alvast 

Dewi 

 

Geplaatst

goeiemooiemorgen frummers:sun:

@Dewiwest
als je een bericht plaatst met ; dagpact en je naam eronder
dan ga je met de anderen een pact/belofte aan om vandaag niet te drinken
het is net wat sterker dan jezelf dat te beloven en je staat er niet alleen voor
je kunt dan in de avond je hier ook weer droog afmelden als je wilt.

Geplaatst

Goedemorgen frummers, 
En wéér een zeer warme dag, brrrrrr.... 
Maar ach, het zal nu toch snel wel wat koeler gaan worden de komende tijd mag ik hopen. 
Ben al lekker aan het werk geweest hier, nu even bakje maar. 

image.png.fb151039ab3afd0c3974ec0b57fd1ac0.png

Geplaatst

Je hebt Claudius van het pact afgegooid @Dewiwest..... 

DAGPACT:
Claudius
Dewiwest
Yvonne 

Geplaatst
16 minuten geleden zei Yvonne:

Je hebt Claudius van het pact afgegooid @Dewiwest..... 

DAGPACT:
Claudius
Dewiwest
Yvonne 

Fonny🌞

 

Geplaatst
2 uur geleden zei Claudius:

Ik hoop vandaag mijn psyhater te kunnen spreken, wie dat dat ook is. Ik wil hier weg, terug naar mijn hondje. Ik heb redelijk geslapen afgelopen nacht. 

:rose:

Geplaatst

Goedemorgen allemaal 

DAGPACT:
Claudius
Dewiwest
Yvonne 

Fonny🌞

Dune

vanaf maandag ga ik verhuizen naar het weekpact 😜

drinken begint uit mijn systeem te geraken.. de klok (was altijd een ding, dat ging zelfs zover dat als ik een film keek en zag dat het daar 17 uur was dacht: zijn mogen al…’) hoe achterlijk is dat??!! Maar de klok heeft zijn kracht verloren. De laatste kater (flater!!!!) zit nog behoorlijk verankerd in mijn gedachten. En hoe erg ik dat ook eerst vond, hoeveel kracht geeft me dat nu!
ik hoef niet meer 🤔 gelukkig 

mooie dag

@Zbb denk aan jou!

Geplaatst

@Dewiwest nog wat uitleg over het dagpact.

We hebben hier een dagpact, een weekpact, een jaarpact, en meestal in de decembermaand ook een kerstpact (niet packt dus, maar pact). Het zijn lijstjes met de namen van forumdeelnemers die elkaar beloven die dag, week, enz. geen alcohol te zullen drinken. Het dagpact wordt bijgehouden op de dagdraad. Dat is een discussiedraad binnen de groep "Ditjes, datjes & dagdraad" met als titel de datum van de betreffende dag. Voor de andere pacten zijn er aparte discussiedraadjes.

Behalve bij het jaarpact kun je die lijstjes zelf aanmaken als die voor de betreffende periode nog niet bestaat, en als er al wel eentje is kun je de laatste versie van de lijst kopiëren en je eigen naam eraan toevoegen. Wat er daarnet mis ging is dat je het advies van @lady jane om een nieuw dagpact aan te maken keurig opvolgde, maar dat zij waarschjnlijk over het hoofd had gezien dat er al een lijst voor vandaag bestond die Claudius had aangemaakt. Zodoende stond zijn naam niet op de nieuwe lijst. Het gebeurt wel vaker hoor, dat iemand "van de lijst af valt" zoals we dat hier ook wel zeggen. Dat kan altijd zo weer hersteld worden.

Voor het jaarpact hoef je het zelf niet te doen. Daar hoef je het alleen maar aan te geven als je op de lijst wilt komen te staan of er weer vanaf moet worden gehaald.

bewerkt door Bob
Typefoutjes

Geplaatst

Goodmurning op deze middag. Vandaag tot nu toe op de kauwgum geleefd ipv nicotine zuigtabletten.. Het zat er een keer aan te komen dat ik ook daar vanaf kom.. 

DAGPACT:
Claudius
Dewiwest
Yvonne 

Fonny🌞

Dune

Freekie

Geplaatst

Vandaag dag 15 

dat vier ik met paar uur strand ipv huis schoonmaken 

Geplaatst

Een bonk zenuwen, maar ik ga het redden.Gezonde zenuwen voor ons 3 daagse festival.

Het is wat veel allemaal en ontmoet natuurlijk weer heel veel mensen, maar gelukkig zien deze mensen, hoe ik nu ben.Ook een voordeel is, dat ik verkleed ben als vrouwelijke piraat, het pak staat mij goed en daar voel ik me ook goed bij.Ook leuk is, dat mijn vriend ook lid is geworden en wij daar gaan pronken als piratenduo.

Heb mijn buurvrouw van mijn flat even gebeld, met de mededeling dat de hond is overleden.We huilden even samen en de laatste traan zal nog niet gevallen zijn.Verdriet mag er zijn.

Wish me luck voor de komende dagen.Als alles achter de rug is, kunnen we vast terugkijken op een paar leuke dagen.

De biertent stond gisteren al klaar.Ik denk dat ik een zootje consumptiebonnen ga verkopen, aan al die dorstige mensen.5 euro per stuk, hou ik er ook nog wat aan over :P:D

Piraten mogen dat!

 

Geplaatst
  • Auteur

Gesprek met de psychiater gehad. Ze gaan me nooit meer volledig naar huis laten gaan. Ik ga mijn hondje nooit meer zien. 

bewerkt door Claudius

Geplaatst

Dat klinkt heftig Claudius 

wat heb je in vredesnaam verteld,dat ze tot zo n besluit komen. 

Geplaatst
  • Auteur

@Zbb Ik heb al verschillende opnames gehad in die kliniek. En hervallen terwijl ik in dagopname was. 

Geplaatst

Maar zeg nooit nooit @Claudius. Misschien kun je Femke op bezoekbasis zien. Mits dat goed is? Emotioneel bedoel ik. Verdrietig is het wel voor je.

Geplaatst
  • Auteur

@lady jane Mijn toegewezen verpleegster heeft mij nog een sprankeltje hoop gegeven dat de psychiaters toch hun mening gaan veranderen , dat had ik nodig. Ze willen me laten opnemen in een woonzorgcentrum en dat zie ik momenteel absoluut niet zitten. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.