Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nieuw gemotiveerd lid

Featured Replies

Geplaatst

Je kunt nooit teveel posten. Goed om je gedachten te verzetten, om flauwe grappen te maken, om serieuze gesprekken te hebben. Hoe kun je daar ooit teveel van hebben?

  • Antwoorden 384
  • Weergaven 37,1k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • bumperjim
    bumperjim

    Het gaat niet om LJ en het gaat niet om hekel hebben aan liegen. Met liegen vernaggel je in eerste instantie jezelf. Niemand kan je helpen ook jezelf niet als je gaat liegen tegen jezelf. En daarmee v

  • Ik heb de afgelopen dagen er veel over nagedacht. En om eerlijk te zijn ging mijn gedachten alle kanten op. Van "wat ben ik toch een eikel", naar "ik heb nou ook weer niet de kat vermoord, ze zoeken h

  • Ik erger me eraan dat jij 'ik irriteer me' zegt... 

Posted Images

Geplaatst
  • Auteur
2 uur geleden zei Cleo66:

Nee joh , juist goed om hier actief te zijn . Ik heb in het begin ook allerlei boeken gelezen,  alcohol gerelateerd en hier maar rond hangen . Er kwam zoveel tijd vrij . 

Ik las dat je last had van corona kilo's.  Ik ben als een gek gaan sporten na het stoppen omdat ik ook stopte met roken en als de dood was dat ik aan zou komen . Ben toen wat kilo's vet kwijt geraakt en wat spieren erbij gekregen , win win . Misschien een tip :)

dank je

Geplaatst

Hé joh, waar ben je vandaag? Heb je het kunnen redden gisteren? Dat zou mooi zijn. En anders, knieën afwegen en weer omhoog komen. 

Geplaatst
  • Auteur
5 uur geleden zei Quinn:

Hé joh, waar ben je vandaag? Heb je het kunnen redden gisteren? Dat zou mooi zijn. En anders, knieën afwegen en weer omhoog komen. 

Ik heb het gered gisteren. Wel met veel moeite. Vanochtend gewandeld. Vannacht als een dweil geslapen, dus nu even rusten. Haha klinkt als een opa ik weet het. Maar alles in teken van stoppen met alcohol nu. En ik merk dat als ik moe ben, mijn wilskracht afneemt. Dus mn beertje en ik gaan uurtje onder de wol

Geplaatst

Hé opa, rust is altijd goed. En een beertje kan echt helpen. Niet verder vertellen, maar toen ik werd opgenomen een vorige keer, kreeg ik de lievelingsknuffel van mijn zoon mee. Het hielp daar in elk geval tegen eenzaamheid.

Geplaatst

Blij te horen dat je het droog hebt gehouden, ik was even bang dat we je kwijt waren. Is 'beertje' een knuffel (aaaah liefff) of de bijnaam voor je maitresse?

Geplaatst

Voor mij is het niet helpend, omdat ik me dan zielig voel dat ik iets niet meer heb in plaats van blij dat ik er vanaf ben. Patronen doorbreken en jezelf belonen vind ik prima en dat heb ik zelf ook volop gedaan en ik doe het nog steeds. Het woord "vermeend" is hier essentieel. Als ik een lekker drankje zoek in plaats van wat ik vroeger gewend was zoek ik dus iets wat me lekker smaakt en gezond lijkt, en niet zozeer iets wat lijkt op een cocktail of zo iets.

Maar ik zeg niet dat het voor iedereen zo werkt. Het valt me wel op dat mensen die hier over cravings schrijven vaak ook laten merken dat ze iets missen.

Geplaatst
  • Auteur

@Cleo66ah die afkorting kende ik nog niet. Dank. Helaas in corona wel vaak lonely

@Quinnheb 2 uurtjes heerlijk geslapen

@Yanadat is de naam van mijn knuffel haha

Geplaatst
  • Auteur

Vanavond keer geen zin in alcohol. ook keer wat anders :D

Geplaatst
  • Auteur
Op 26-2-2021 om 20:47 zei Quinn:

Goed bezig! 

quinn?

Geplaatst
19 minuten geleden zei Vocatus:

crapppppp gaat m niet worden

Vocatus? kunnen we iets betekenen voor je?

Geplaatst

Jammer las net  ergens  dat je  aan het  drinken  bent  ?   Why    gooi weg die rommel  jij bent niet de alcohol  . 

Geplaatst

ja ik las het ook
jammer

en uitgelogd ook
 

bewerkt door lady jane

Geplaatst
  • Auteur
1 uur geleden zei Bor:

@Vocatus Drink beperkt als dat nog lukt. Douchen, water tussendoor drinken, wat eten.. en zo.. 

sorry ,..ik heb gedronken. Ik brak toen ik hoorde dat mn buren weg gingen. Lang verhaal.

Geplaatst
  • Auteur

Sorry allemaal,..ik stel jullie teleur

Geplaatst
  • Auteur

crap,...voel me ff kut....is geen reden om meer te drinken. Ik hou het bij 2 wijn. Maar bah zo ken ik mezelf niet

Geplaatst
  • Auteur

het is nu bijna 3 uur snachts,..dit is wel een les. geluk en zo

Geplaatst
  • Auteur

zelfs dronken mij zou denken dat ik beter moet

 

Geplaatst

Nou @Vocatus, dat ging dus even niet goed hè

Opkrabbelen vandaag.

nieuwe dag , nieuwe kansen

 

Geplaatst

Vandaag een nieuwe dag Vocatus. Raap jezelf weer bijeen, en blijf schrijven. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.