Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Do 22 nov 2018

Featured Replies

Geplaatst

Ach Jane het was ook maar een grapje hoor dat carillon gebeuren, ik ben inderdaad één keer geweest maar ik vond er niets aan, zeker niet zo'n koud bad brrr. Ga veel liever naar de dierentuin. Daar kan ik echt van genieten.

  • Antwoorden 68
  • Weergaven 5,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • De nieuwe hond doet het zo goed! Lachen, lopen, knuffelen. Erg gezellig. Ik merk dat mijn geduld zo veel groter is geworden en vertrouwen ook. Goede zin in het algemeen. Dat heeft er ook veel mee te m

  • ?????  Sorry Sober, maar waarop doel je met deze opmerking?  Je zou bijna gaan denken dat Lars één van de personen is die pb'tjes sturen.  Want uit een andere opmerking kunnen wij opmaken dat

  • Zo had ik het nog niet gelezen maar inderdaad. @Sober als je gaat beweren dat ik je vervelende pb stuur dan zou ik heel graag willen dat je ze openbaar zet. Ik kan dat zelf niet doen omdat ik geen pb

Geplaatst
1 uur geleden zei Lika:

De nieuwe hond doet het zo goed! Lachen, lopen, knuffelen.

Daar hopen wij ook op, binnen nu en een half uur halen we hem op. :)
Best wel spannend.

Geplaatst
  • Auteur
41 minuten geleden zei Kohtje:

Als het maar niet 's morgens vroeg in het donker is en als het maar niet hard regent en als het maar niet gruwelijk koud of heet is.
 

Haha als ik al die momenten niet zou gaan dan bleef er weinig over voor de hond :D 

Ik ben altijd de klos, hondenweer of ander soort weer. 45 minuten à 1 uur. Het helpt je wel aan de 10000 stapjes te komen en je ziet nog eens wat van je dorp! 

Maar als ik ECHT geen zin heb dan gaan we ook niet, anders loop ik rond met een k humeur en dat voelt de hond heel goed en das niet leuk. Dan piest ie maar weer in de tuin en doen we de dag erna een extra lange. 

Geplaatst
  • Auteur

Hardlopen is ook veel leuker met hond dan alleen. Zo gauw hij het “mag”.

Geplaatst
  • Auteur
25 minuten geleden zei jopie:

Goedemorgen allemaal.

Dagje vrij, de oppasdagen zitten er weer op. Gesloopt op een prettige manier. En ook verwonderd, toch, weer, hoe makkelijk en bijna vanzelf je de zorg voor 2 kleintjes en een huishouden weer oppakt. Koken met de 3-jarige op t aanrecht, die gehaktballetjes draait, aardappels in de pan gooit en mee oplet hoe de boter in de pan bruin wordt, terwijl portret 2 in de box ligt te kraaien. 

Nu weer mijn eigen dingen oppakken. Das nog wel "een dingetje". De afwisseling, het verschil, is zo groot, en die 3 oppasdagen zo helemaal allesomvattend dat ik zon dag als vandaag wel nog een beetje "zoek"., hang, bijkom, afwacht....

Een  bekend fenomeen: het vullen van je dagen met "moet-dingen", of dat nou fulltime werk is, of zoals dit, oppassen, is ook makkelijk verleidelijk: je hoeft niet meer na te denken over wat jij nou eigenlijk wil.

 

Oei, herkenning! En mn vrouw heeft dat ook heel sterk. Zorgen zorgen zorgen. 

Geplaatst
21 minuten geleden zei bumperjim:

Haha als ik al die momenten niet zou gaan dan bleef er weinig over voor de hond :D

Natuurlijk ga ik al die momenten ook wel. Maar dan is dat puur uit liefde en begrip voor de hond.. die moet als ie moet.
Maar dan is het echt een rondje met de hond, en niet meer zozeer ook een rondje met mezelf en genieten.. :huh:
Ik kan ze niet even in de tuin uitlaten, die hebben we niet. En de jongste poept alleen op gras.. :wacko:Daar moet ik wel even
een stukkie voor lopen, voor het dichtstbijzijnde gras...

bewerkt door Kohtje

Geplaatst
  • Auteur
1 minuut geleden zei Kohtje:

Natuurlijk ga ik al die momenten ook wel. Maar dan is dat puur uit liefde en begrip voor de hond.. die moet als ie moet.
Maar dan is het echt een rondje met de hond, en niet meer zozeer ook een rondje met mezelf en genieten.. :huh:

:) 

Zulke leuke momenten soms tijdens de wandeling. Kwamen we laatst een kat tegen, die dreigend met een hoge rug midden op straat bleef staan. Hond keek aarzelend zo van sh wat moeten we nou? Ik zeg BLAF! Die van ons kan blaffen op commando (stoppen met blaffen op commande helaas nog niet) dus die zet t op een blaffen en de kat speert er meteen vandoor. Zie je wel, zeg ik, zo los je dat op :D 

Geplaatst

mogguuhh , kom weer eens even langswaaien 

Dagpact:

Lars

Kohtje

MarQ

Geplaatst

@Bor , ff een forum time-out of break of hoe je het wilt noemen en wat muizenissen in de kop die ik moest wegwerken 

Geplaatst

Ziezo, het hontie is binnen, lekker piepen onderweg in de auto, een ferme plas in de keuken en een reuzendrol in de achtertuin.
Beetje laten onderzoeken in huis en nu ligt meneer te ronken, so far so good.

Geplaatst
2 uur geleden zei Bor:

Wat voor ras is het? 

Kruising tussen een labrador en een koningspoedel.

Geplaatst

Oei, bijna vergeten, boerenkool met spekkies en een rauchwurst,

Geplaatst

@Lili1975 welkom hier. 
Ik hoop dat je je snel op je gemak zult voelen... 
Dit is zo'n beetje de 'huiskamer' van het forum. 
De 'gewone dagelijkse beslommeringen' komen aan bod zoals je wel gelezen zult hebben ;) 
Maar als je steun of hulp nodig hebt dan is er altijd gelegenheid voor het meer serieuzere ... 

Lika, wat heerlijk dat het zo goed gaat met jullie nieuwe knuffel en dat de klik er zo is, lekker van genieten hoor. 

En Asterix... ik wens jullie een gouden tijd met jullie nieuwe huisgenoot... 

En hier vanavond gekookte aardappeltjes, rode kool en een vegetarische bal gehakt... 
 

Geplaatst

Hutspot met worst en griesmeel pudding na. Welkom @Lili1975 dat je maar gauw thuis mag voelen hier. Soms is het gezellig soms ook niet net het echte leven 

Geplaatst

Hoi @Lili1975. Hond voor het eerst wat langer alleen gelaten. Ging wel blaffen, maar hield ook weer op. Held is het!,

 

Geplaatst
1 uur geleden zei Sober:

@Asterix, hondje al een beetje aan het wennen? 

Zit overal aan te kauwen, trekken, sleuren en verder veel slapen, dus ja.:)

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.